İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Alexa Grubu

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
site dolaşımları tamamlandı akşama doğru birdaha girerim inş :)

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gruba alım dolmuştur biri çıkarsa ilk sizi alacağım.

Özenle bugünkü dolaşımı tamamladım. Arkadaşlar sadece bir sayfayı açıp 10 dk beklemeyin lütfen, farklı linklere tıklayın. Şahsen ben öyle yapıyorum. Bugünkü ziyaretçi sayımda da baya bi artış var. Dürüst olduğunuz için teşekkürler...

bende öyle yapıyorum beğendiğim içeriğede yorum atıyorum konuyla ilgili.

günaydın arkadaşlar dolaşım başlamıştır..

Dolaşım Tamamlanmıştır. 11.50

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Dolaşım başladı...

loading.gif

Dolaşım tamamlandı

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benide eklermisniz mumkunse ?

En son ne zaman biri başarılı bir yeni otomobil şirketine başladı?

Yapması kolay değil… aslında onlarca yıl oldu, insanlar denediler, başarısız oldular… Elon Musks arabaları farklı - elektrikli…… hareketli arabaların sadece yüzde onuna sahiplerdi. yüzlerce küçük pilden üretilir, içlerinde sıvı soğutma manifoldları bulunur… güçlü bir elektrikli motor ve bu ağır arabalar deli gibi yanarlar… ve tanklar gibi inşa edilirler…

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
malesef alım yok ilerleyen zamanda olursa sizide alacağım şimdilik böyle gidelim güzel gidiyor.

günaydın arkadaşlar dolaşım başladı.

Dolaşım tamamlandı arkadaşlar (11.36) .

Grubun yararının görmeye başladım ben umarım sizlerde görüyorsunuzdur dolaşım yapmayan arkadşlar lütfen dolaşımlarını tamamlasın.

ölümcülSİS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elon Musk'un kişisel hayatıyla ne yaptığı umurumda değil, çünkü profesyonel olarak bunu çeken kişi o . Ve ben böyle bir erkeğin, aşırı derecede sosyal medyamız tarafından sosyal olarak garip olduğu veya “sorunlu” sayıldığı için yazılmasına izin vermeyi reddediyorum. Bırak gitsin. Bu konuşma bundan on yıl sonra çok farklı olacak.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ancak dediğim gibi, insanlar Elon’u korumakta değil. Elon şu anda tek sanayicidir ve insanlığı kendisinden kurtarmak için çiftliğe yasakpara oynar. Vizyonu ve işletmeleri gezegenimizi daha sağlıklı ve eğlenceli hale getirmek için inşa edilmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5