İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Alexa Grubu

gunlukguncel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ürünlerini kesinlikle seven ya da her durumda çocuklarımıza ve torunlarımıza yarı sağlıklı bir gezegen teslim etmek istiyorsak, yolumuzu değiştirmemiz gerektiğini anlayan insanların büyük bir yüzdesi var. Bu insanlar ayrıca, şortların, fosillerin ve güçlü otomobil endüstrisinin (veya bunların arkasındaki kuruluşların) Elon'u, vizyonunu ve ürünlerini zedelemek ve alay etmek için ortak bir çaba sarf ettiğini de görüyorlar.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Dolaşım başladı...

loading.gif

Dolaşım tamamlandı. (19:31)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bugun benim siteye sadece grupdaki arkadaşlar girdi galiba hit yok ne yapsam ki :S:D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Listede 8 kişi var fakat günde 5-6 kişi burada dolaşım yaptığınız yazıyor. Diğer arkadaşlar dolaşım yapmıyor mu, yoksa yapıp burada yazmıyor mu? Lütfen dolaşım yapıldığında 5 saniyemizi ayırıp burada da belirtelim.

Ekleme: Bugünkü dolaşımlar tamamlandı..

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dolaşım başladı arkadaşlar stajım nedeniyle pek fazla giremiyorum fırsat bulduğumda dolaşımları yapacağım.

Dolaşım tamamlandı yarın dolaşım yapmayan arkadaşlar gruptan çıkarılacak ve grup 10 kişiye yükseltilecektir.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Günaydın arkadaşlar dolaşım başladı

Dolaşım tamamlandır bugun dolaşım yapmayan kişiler gruptan çıkarılacak.

aliraci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar fotograf sergisi ıcın almanyadan istanbula geldım ve sıte zıyaretlerını aksattım, ınternetın olmadıgından zıyaret edemedıgım arkadaslardan özür dılıyorum ve en kısa sürede fazlası ıle zıyaret ederek bu acıgı kapatacagım, sizlere söz verıyorum ve helallık dılıyorum.
5.7.2011 den ıtıbaren eksık zıyaretlerımı telefı edecegım tekrardan özür dılıyorum..

Ekleme: Arkadaslar eger buradan gıremezsem bu lınkten gırerek acıgı en kısa sürede kapatacagım
http://forum.objektiffoto.com/kaliteli-internet-siteleri-t10818.html#post10818

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5