İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Alexa Grubu

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar fotograf sergisi ıcın almanyadan istanbula geldım ve sıte zıyaretlerını aksattım, ınternetın olmadıgından zıyaret edemedıgım arkadaslardan özür dılıyorum ve en kısa sürede fazlası ıle zıyaret ederek bu acıgı kapatacagım, sizlere söz verıyorum ve helallık dılıyorum.
5.7.2011 den ıtıbaren eksık zıyaretlerımı telefı edecegım tekrardan özür dılıyorum..

Açıklama yapmanız bizim için yeterlidir.
Günlük dolaşım başlamıştır

Dolaşım tamamlandı..

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yedek olarak beklemedeyim;) Bu grup iyi çalışıyor gibi izlenim edindim aranızda olmayı isterim...

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
düzenleme olacaktı ama ses çıkmadı dolaşım başladı...

Ekleme: dolaşım tamamlandı

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yedek olarak beklemedeyim;) Bu grup iyi çalışıyor gibi izlenim edindim aranızda olmayı isterim...

Grup güncellendi ;
Yusuf_01 ve anaxagoras adlı arkadaşlarımız gruptan çıkarıldı..

aliraci arkadaşımız özel sebepten dolayı dolaşım yapmıyor en kısa sürede telafi edeceğiniz bildirdiği için hala grupta yer alıyor..

dinamikdivx gruba eklendi.

gruba eklendiniz

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Umarım herkes özveriyle çalışır. Bir de eklenen arkadaşlara pm yollarsanız sevinirim.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Umarım herkes özveriyle çalışır. Bir de eklenen arkadaşlara pm yollarsanız sevinirim.

yolladım zaten hocam :) umarım dolaşımlar sorunsuz olur diğer arkadaşlarıda ekleyecektim fakat en son foruma 4 gün önce girdikleri için eklemekten vazgeçtim.

Dolaşım başladı

Dolaşımlar tamamlandı 21.37

F

ForumEvim.com

Misafir
Çünkü dünyadaki çoğu zengin insandan ve genel olarak çoğu insandan farklı olarak, insanlığı ilerletmek istiyor ve bu kazancı tamamladıktan sonra kazancını ortaya koyuyor. Hatta riskli bir girişime hatta 20 dolar koyar mısın? Şimdi, eğer sahip olsaydın 20,000,000 dolar nasıl? Tüm servetini ağzının olduğu yere koymak için tekrar tekrar istekliydi ve şimdiye kadar sözlerini takip etti.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ve bir abim var oda dolaşım yapacak iyinete üye değil fakat dolaşım yapacak onu ekliyorum listeye sorun çıkamyacak sayacınızdan kontrol edebilirsiniz dolaşım yapıldığını.

yeni eklenen sitelere dolaşım başladı

dolaşım tamamlandı

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Dolaşımlara başladım ama bilteksis heklenmiş sanırım. Bir de webmaster sitesinde sorun var

Ekleme: Dolaşımlar tamamlandı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5