İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni alexa gurubu 2011

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece hizmetini ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istedim! Bugün karşılaştığım için inanılmaz derecede mutlu oldum ve bana çok yardımcı oldu.

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sitelerin tanıtıldığı yer burası değil babacan onun bölümü var:)
bu arada dolaşım başlamıştır

Ekleme: şu an dolaşım yaptıklarım
toros
Ahat
remsinay
gunlukguncel sebebı şu dun dolaşım yapanlar onlar bir gun öncekını listeye göre yapıorum en sağlıklısı bu

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm siteler için dolaşım tamalanmıştır !

Ekleme:
sitelerin tanıtıldığı yer burası değil babacan onun bölümü var:)
bu arada dolaşım başlamıştır

Ekleme: şu an dolaşım yaptıklarım
toros
Ahat
remsinay
gunlukguncel sebebı şu dun dolaşım yapanlar onlar bir gun öncekını listeye göre yapıorum en sağlıklısı bu

Mantıklı bir çözüm ama şöyle bir sorun var, ben bir bilgisayar şirketinde staj görmekteyim ve hafta içi yalnızca geceleri geceleri geç saatlerde dolaşım yapabiliriyorum, bana haksızlık olmaz mı ?

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Tüm siteler için dolaşım tamalanmıştır !

Ekleme:

Mantıklı bir çözüm ama şöyle bir sorun var, ben bir bilgisayar şirketinde staj görmekteyim ve hafta içi yalnızca geceleri geceleri geç saatlerde dolaşım yapabiliriyorum, bana haksızlık olmaz mı ?
bence değil sebebı de şu sen cuma gunu dolaşım yaparsan ben cumartesı gunlerı cuma gunu listesine göre dolaşım yaptığım için sen ne kadar dolaşım yaparsan ben o kadar sitende dolaşmış oluyorum yanı haftada 5 gun dolaşıosan senın sitende haftada 5 gun bende dolaşmış oluyorum tabı bu kişisel bir durum değil sadece alexa gurubu canlansın diye eğer gurupta biri olayı sallarsa gurup komple sallanır daha önce 3 gurup eskittim ordan biliyorum:)

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GÜNÜN SON DOLAŞIMI
SELAM OLSUN HERKESE
23.18

Ekleme: DOLAŞIM TAMAMLANDI

23.54

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
dolaşım başlamıştır.

Ekleme: dolaşımları aksatanlar var onlara dikkat et yeğen diğerlerin hakkının yenmemesi açısından günde 3-4 kez dolaşım yapanlar var bide 3 günde bir gelıp dolaşanlar
//
TAMAMLANMIŞTIR

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolaşım başladı

22.13

GRUP YÖNETİCİSİ ARKADAŞLAR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM, CANKURT07 ARKADAŞI VE SİTESİ http://www.petersemlak.com/ adresini de eklemenizi rica ediyorum
iyi dolaşımlar

Ekleme:
dolaşım başlamıştır.

Ekleme: dolaşımları aksatanlar var onlara dikkat et yeğen diğerlerin hakkının yenmemesi açısından günde 3-4 kez dolaşım yapanlar var bide 3 günde bir gelıp dolaşanlar
//
TAMAMLANMIŞTIR

günde 3 kez olanlara girdiğimi belirteyim
:hmmm:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5