İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bilgisayar alıcam bi yardım edermisiniz

WebWorld

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu özellikte makineyi sana 800'e veriyorum adrese kargoluyayim...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bende hepsiburada dan, bunu aldım, çook memnunum, bir kere süper sessiz..

senin beğendiğin model ise, benimkine göre harikadır, muhteşemdir diyorum..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar satışı sadece hepsiburda üzerinden yapıcam. malum garinti koşulu ve taksit imkanı
not: limit 1500 ytl oldu bizimkilerden izin çıktı :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende taksit yok ama garantiler son sürat devam ediyor 2-3 yıl arası değişen parça garantileri var

umarım gönlüne göre bir pc alabilirsin

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd71621

NOtebook dusunursen elımde bu lınktekı Msı den var 1 tane.
Aldım fakat gerek kalmadı ıhtıyaca.
1000 ytl fıyatıdır.
900 ytl + çantası ıle verılecektır.
kutusu garantı belgesı vs hepsı ıcındedır. jelatınını bıle cıkarmadım. Sadece lınux kuruluydu xp ye gecırdım. Vısta sevmedıgım ıcın kurmadım rahatlıkla calıstırır.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bunu tavsiye edebilirim yalnız monitörü dikkat etmeden listeye dahil ettim. Farklı bir monitör beğenebiirsin.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umut,
limiti iyi ayarla.Benim gibi 2 ay sonra "keşke şunu alsaydım" deme.Taksit de yapıyorsan 1500 süper bir limit.Sana tavsiyem son çıkan işlemciyi alma, HDD ve ekran kartını da alma.Niye dersen, son çıkan hep gereğinden fazla pahalı olur ben buna "görgüsüzlük karı" diyorum.Turfanda meyve gibi.Ama 1500 Ytl iyi para ve son çıkan işlemciyi öneriyorum.Ben AMD kullanıyorum ama pentium öneririm.4 çekirdekli.Ekran kartında fazla paraya gerek yok çünkü fiyat/performans olarak pek bir şey değişmiyor.Ati alabilirsin ama Nvidia da olur.(pahalı olur ama iyi olur)

Ram: Ben 1 Gb kingston 667 kullanıyordum, geçen gün 1 gb daha aldım taktım ama gözle görülür hiçbir fark yok.Ddr3 satılıyor mu bilmiyorum ama ddr2 alacaksan 800 al, kingstondan da şaşma.

Hdd sata2 al, acayip farkediyor hızı.Markası da samsung seagate olabilir.İkisi de iyi ve uygun.IDE harddisk alma(bana satmaya çalıştılar 2 ay önce.)) Monitör olarak ben flat aldım, parayı diğer alet edavata bastım.Ama sen lcd de alabilirsin.

Şiddetle Feel kasa öneririm.Feel kasa diye arat oku biraz bilmiyorsan, 30 40 dolar oynar ama değer.(Asus kasalara göre, asuslar 40-50 dolar)

Geriye kalanları da topla.) Garanti çok önemli.Şimdiden hayırlı olsun.Aklına takılan bi şey olursa bana mesaj at çünkü ben bi kaç ay önce her şeyi araştırdım.

*ikinci el de düşünebilirsin bence, 500 ytl karın olur.Ama işlemci'yi mutlaka abart.)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umut,
limiti iyi ayarla.Benim gibi 2 ay sonra "keşke şunu alsaydım" deme.Taksit de yapıyorsan 1500 süper bir limit.Sana tavsiyem son çıkan işlemciyi alma, HDD ve ekran kartını da alma.Niye dersen, son çıkan hep gereğinden fazla pahalı olur ben buna "görgüsüzlük karı" diyorum.Turfanda meyve gibi.Ama 1500 Ytl iyi para ve son çıkan işlemciyi öneriyorum.Ben AMD kullanıyorum ama pentium öneririm.4 çekirdekli.Ekran kartında fazla paraya gerek yok çünkü fiyat/performans olarak pek bir şey değişmiyor.Ati alabilirsin ama Nvidia da olur.(pahalı olur ama iyi olur)

Ram: Ben 1 Gb kingston 667 kullanıyordum, geçen gün 1 gb daha aldım taktım ama gözle görülür hiçbir fark yok.Ddr3 satılıyor mu bilmiyorum ama ddr2 alacaksan 800 al, kingstondan da şaşma.

Hdd sata2 al, acayip farkediyor hızı.Markası da samsung seagate olabilir.İkisi de iyi ve uygun.IDE harddisk alma(bana satmaya çalıştılar 2 ay önce.)) Monitör olarak ben flat aldım, parayı diğer alet edavata bastım.Ama sen lcd de alabilirsin.

Şiddetle Feel kasa öneririm.Feel kasa diye arat oku biraz bilmiyorsan, 30 40 dolar oynar ama değer.(Asus kasalara göre, asuslar 40-50 dolar)

Geriye kalanları da topla.) Garanti çok önemli.Şimdiden hayırlı olsun.Aklına takılan bi şey olursa bana mesaj at çünkü ben bi kaç ay önce her şeyi araştırdım.

*ikinci el de düşünebilirsin bence, 500 ytl karın olur.Ama işlemci'yi mutlaka abart.)

tavsiyelerini göz önünde bulundurucam teşekkürler

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son karar kıldığım bu alet arkadaşlar 1500 ytl limitim vardı 9 ytl kargo parasıda var ama onuda ben öderim bunun için ne diyorsunuz

# TEKNİK ÖZELLİKLER Model : Gamezone Megatron T450 2.2Ghz-2GB-250-19"-8500GT
# İşlemci : Intel Core 2 Duo E4500 (2.2ghZ / 800MHz FSB / 2MB)
# İşletim Sistemi : Windows Vista Home Premium Türkçe
# Monitör : 19" Widescreen LCD Monitör
# Yonga Seti : G31 1333MHz
# Bellek : 2GB DDR2 800MHz Dual Kingston (1Gb*2)
# Sabit Disk : 250GB 7200rpm 16MB SATA-2
# Optik Sürücü : 20xDVDRW
# Disket Sürücü : 23.1 Medya Kart Okuyucu
# Ekran Kartı : FX8500GT Super 512MB DDR2 PCI-Ex
# Ses Kartı : Tümleşik 6-Kanal
# Ağ Kartı : Gigabit Ethernet
# Giriş/Çıkış : 8 USB2.0/1.1
# Genişleme : 3 x PCI, 1 x PCI Express X16, 1 x PCI Express X1
# Klavye / Fare : Microsoft Multim.Siyah Opt. ValuePack PS/2 (S82)
# Hoparlör : Creative SBS A300 2+1
# Güç Kaynağı : 430Watt
# Açıklama : Yüksek Performans İsteyen oyunlar için üretilmiş Gamezone Megatron T450 modeli tüm sistem gereksinimleriniz için özel olarak tasarlanmış kasası, CadCam uygulamalarından masaüstü yayıncılağa kadar yüksek güç ve soğutma donanımı ile ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılar.Şık,Sağlam ve Soğutma yönünden mükemmel kasa tasarımı ile rakiplerinizi geride bırakın.

aslında vista vermese iyi olur ama seçme şansım yok na yazıkki

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

biliyorum :) ilk link verdiğim pc de bu ama ekran kartında karar kılamadım o yüzden vazgeçtim oyun oynamak istiyorum artık pc de. dizüstü ile 2 senedir ne oyunlar kaçırdım içim çız ediyor

evet arkdaşlar yokmu başka fikir. toplama yapıp parçaları yine hepsiburda üzerinden gösterirsenizde olur.

bi arkadaş başka yerden toplamış resim koymuş ama hepsiburda da işlemci fiyatı nerdeyse iki katı :(

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hepsiburada dan alma. exa.com.tr, gigatek.com.tr, sanalmarketim.com.tr , inventus.com.tr hepsi büyük ve güvenilir firmalardır.

donanımları da öyle kafana göre seçme. performans a göre seç. donanimhaber de incelemelere bakabilirsin.

eminim bu dediklerimi yaparsan pişman olmazsın :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben toshıba dıyorum ancak dıkakt ettım forumlarda asus çılgınlığı var çok ıyı dıyorlar :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gigatek.com.tr +1 , Fiyatlarıda uygun. Ankarada yaşıyorsan git al oradan. Başka bir ilde yaşıyorsan aynı özellikleri bulunduğun ilde araştır.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbuldayım ama kredi kartı annemin olduğu için ancak internet üzerinden alışveriş yapabiliryorum ve 6 senelik bir güvenden ayrıcada taksti seçenekleri iyi olması nedeni ile hepsiburada ilk tercihimdir arkdaşlar.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umut son bilgisayar, fiyat/ performans olarak gayet yerinde. Sağlam makina. Fakat bir 100 milyon daha verip ya da bir yerden kısıp Quad işlemci almanı öneririm.

İkinci bir husus.Toplama almazsan otomatikman 150 dolara yakın bir parayı lisansa veriyorsun.Vista'ya vereceğin parayla c2Quad alabilirsin.Toplama , taksitle alabilirsen garanti konusunda da rahat edersin.Gelip evinde yaparlar, hepsiburada güzel hoş da sorun çıkarsa tamir sıkıntı yaratıyor (bende fx hesap makinası vardı, kargoyla yolladım + geri geldi - kargoyu ben ödedim)

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=34&productid=bd50016

Bu 1.700 ama sağından solundan kısılmış 1.500 a getirilmiş tipi de var orada.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbulda yaşıyorsan exa.com.tr den almanı tavsiye ederim. makinayı kendin topla birde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5