İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Oluşumun ilk Adımlarını Atıyoruz

Oluşum Hakkındaki Görüşleriniz Nedir ?

• Destekliyorum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Önce bir site açılsın inceleyelim.

Kullanılan: 2 100.0%
  • Boş iş bunlar

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıyı okumadan önce uyarmalıyım ki hayatınızdan memlunsanız boş yere okuyarak zaman harcamayın.

80li yılların başında Yurdumun başşehri olan Ankarada doğmuşum. Ne mutlu bana ki böyle bir ülkede gözlerimi açmışım dünyaya. Başka hangi ülke vatan, millet sevgisi uğruna milyonlarca şehit vermiş bilmiyorum doğrusu.

Ne kadar yazıktır ki şanlı bir geçmişin ardından küçüldükçe küçülmüş, Avrupanın maskarası olmuş durumdayız. Bir iktisat uzmanı olarak hergün düşünmekteyim ne vardır bu Avrupa'da da bu kadar fazla taviz veriyoruz?

40/kuruş olan benzinin litresini 3ytl'ye satan insanların, 9,000/ytl olan arabayı 30,000/ytl'ye satan insanların bir çıkarı mı var bu işlerde merak etmekteyim. Ödediğimiz her vergi dolaylı yollardan aceba Avrupaya peşkeş mi çekiliyor? İthalat/İhracat oranının 1'e 5-8 olduğu bir ülke ne yapıp da kalkınacak? Onlarca senedir bir araba fabrikası kurmak ve ülkenin kendi arabasını üretmesi neden bu kadar zor oldu? Azerbaycanın bize 33,8$'a verdiği doğalgazı ısrarla neden Rusyadan 98,60$'a alıyoruz?

Bu soruların cevabını bir çoğumuzun bildiğini biliyorum. Sorun da burada başlıyor zaten. Bunları gibi binlerce soru var elimde ama yazıyı uzatmak istemiyorum. Yıllardır birilerinin rahat yaşaması için bir sürü edasında bizleri yönetenlere artık dur deme zamanı gelmedi mi?

Akdenizin en güzel yerlerini sattık.... Egenin en güzel yerlerini sattık... Hepsi İngilizlere, Almanlara, Yunanlı vs. emlak sahiplerine verildi. Oradan gelen 3 kuruş para ile ülke idare eden şahıslar ekonominin iyi olduğunu söylemekte.

Enflasyon tek haneye indi.
İhracat rekoru kırıyoruz.
Asgari ücretle 1018 ekmek alınıyor, ücret gayet iyi.

Bu masalları çerez gibi yediriyorlar bize. Ülkede düzgün giden birşeyler varsa yazın lütfen. Taviz üstüne taviz verdik. Biz baştakiler kim olursa olsun bu şekilde yönetilmeye razı değiliz. Mecliste aylık 6500ytl maaş + primle çalışan sayın 550 milletvekili bu ülke için ne yapıyor? En az 500 tanesi 5 kuruş zekaya sahip değil.

Uyanın artık 40 senedir hep aynı politikalar. Yıllardır Mesut - Tansu çekişmeşi birbirlerini karalayarak rant sağlamalar şimdi ise Tayyip - Deniz çekişmesi... Emin olun ki bu adamların yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Biri sağ kanadı diğeri ise solu kendinde toplama düşüncesi ile ortalığı kızıştırıyor. Birde çizgileri var Türban. 3 senede 1 kere olmak üzere düzenli bir şekilde ortaya atılır bu konu. Bunların hepsi boş işler arkadaşlar. Arka planda neler oluyor bunlar gündeme gelince onlara bakmak gerekli.

Çok yakında çok güçlü, çok büyük bir oluşum ile geliyoruz. Siyasetle bir işimiz yok amaç artık koyunluğa dur demek.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sen bildiklerimizi yazmışsın bize.
Bilmediklerimizi yazsaydın daha iyi olurdu.

Türkiyede öncelikli konu terördür. Terörün önünü kesemessen asla düze çıkamassın.
Ve çıkalacak gibi değil. terör bu ülkede asla bitmez. Vatan toprakları satılmadığı sürece.
Bizim ülke olarak koyunluğumuz terörde başlar. Çoğu insanın terör umrunda bile değil. Doğu halkı ne düşünüyor. Neyi amaçlıyor. Nereye gidecek. Neden insanlar öldürülüyor. Hiç düşünüyormusunuz? Bu olayların sonu nereye gidecek.

Bence gerisi boş.

N

n0kta

Misafir
Bu konuda pozitif işler yapmaya çalışan tüm oluşumlara destek veriyorum!

Başarılar ;

S

Senbul

Misafir
Eğitim Şart ; yanlıs anlasılmasın sakın espiri olsun diye yazmıyorum.

Bürokrasi ise baska bir engel.Bizi savasarak yıkmayacaklarını kurtulus savasında orendiler ; o yuzden simdi savasarak yapamadıklarını masa basında bize seve seve yaptırıyorlar.
Bu avrupa sevdası bizde surdugu surece de daha masa basında cok seyleri teslim edip kabul edecez ; hemde avrupa birliği sevdası ile seve seve yapacaz bunları.

HiTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
Yazıyı okumadan önce uyarmalıyım ki hayatınızdan memlunsanız boş yere okuyarak zaman harcamayın.

80li yılların başında Yurdumun başşehri olan Ankarada doğmuşum. Ne mutlu bana ki böyle bir ülkede gözlerimi açmışım dünyaya. Başka hangi ülke vatan, millet sevgisi uğruna milyonlarca şehit vermiş bilmiyorum doğrusu.

Ne kadar yazıktır ki şanlı bir geçmişin ardından küçüldükçe küçülmüş, Avrupanın maskarası olmuş durumdayız. Bir iktisat uzmanı olarak hergün düşünmekteyim ne vardır bu Avrupa'da da bu kadar fazla taviz veriyoruz?

40/kuruş olan benzinin litresini 3ytl'ye satan insanların, 9,000/ytl olan arabayı 30,000/ytl'ye satan insanların bir çıkarı mı var bu işlerde merak etmekteyim. Ödediğimiz her vergi dolaylı yollardan aceba Avrupaya peşkeş mi çekiliyor? İthalat/İhracat oranının 1'e 5-8 olduğu bir ülke ne yapıp da kalkınacak? Onlarca senedir bir araba fabrikası kurmak ve ülkenin kendi arabasını üretmesi neden bu kadar zor oldu? Azerbaycanın bize 33,8$'a verdiği doğalgazı ısrarla neden Rusyadan 98,60$'a alıyoruz?

Bu soruların cevabını bir çoğumuzun bildiğini biliyorum. Sorun da burada başlıyor zaten. Bunları gibi binlerce soru var elimde ama yazıyı uzatmak istemiyorum. Yıllardır birilerinin rahat yaşaması için bir sürü edasında bizleri yönetenlere artık dur deme zamanı gelmedi mi?

Akdenizin en güzel yerlerini sattık.... Egenin en güzel yerlerini sattık... Hepsi İngilizlere, Almanlara, Yunanlı vs. emlak sahiplerine verildi. Oradan gelen 3 kuruş para ile ülke idare eden şahıslar ekonominin iyi olduğunu söylemekte.

Bu masalları çerez gibi yediriyorlar bize. Ülkede düzgün giden birşeyler varsa yazın lütfen. Taviz üstüne taviz verdik. Biz baştakiler kim olursa olsun bu şekilde yönetilmeye razı değiliz. Mecliste aylık 6500ytl maaş + primle çalışan sayın 550 milletvekili bu ülke için ne yapıyor? En az 500 tanesi 5 kuruş zekaya sahip değil.

Uyanın artık 40 senedir hep aynı politikalar. Yıllardır Mesut - Tansu çekişmeşi birbirlerini karalayarak rant sağlamalar şimdi ise Tayyip - Deniz çekişmesi... Emin olun ki bu adamların yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Biri sağ kanadı diğeri ise solu kendinde toplama düşüncesi ile ortalığı kızıştırıyor. Birde çizgileri var Türban. 3 senede 1 kere olmak üzere düzenli bir şekilde ortaya atılır bu konu. Bunların hepsi boş işler arkadaşlar. Arka planda neler oluyor bunlar gündeme gelince onlara bakmak gerekli.

Çok yakında çok güçlü, çok büyük bir oluşum ile geliyoruz. Siyasetle bir işimiz yok amaç artık koyunluğa dur demek.

Çok yakında yapacağın oluşumu USA dan mı başlatacaksın HITIX ? Arkadaşın tugba özay hurriyetde konu ilginc başlıklı forum bölümünde söylediği : "yakında USA'dayım sizlere allah sabır versin" Bence herkes kendini düzeltse otomatikman Türkiye düzelir diyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
avrupadan kopmak imkansız. bu gün nasıl googleden para kazanıyor ve diğer firmaların tr ye girmesini 4 gözle bekliyorsak tükiyede ki iş adamlarıda yabancıların ülkemize açılmasını dört gözle bekliyor.

Yani avrupaya hayır diyemeyiz. hele de buraya takılıyorsak.

D

discoface

Misafir
HiTech' Alıntı:
Çok yakında yapacağın oluşumu USA dan mı başlatacaksın HITIX ? Arkadaşın tugba özay hurriyetde konu ilginc başlıklı forum bölümünde söylediği : "yakında USA'dayım sizlere allah sabır versin" Bence herkes kendini düzeltse otomatikman Türkiye düzelir diyorum.

+1
hem kurtuluyorum bu ülkeden size Allah sabır versin diyorsun.hem de yakında bir oluşum başlatıyoruz diyorsun. Bu ülkeyi çok seviyorsan neden gidiyorsun? buradan başlta nasıl bir oluşum başlatacaksan. Böyle havadan sudan atmakla, ülkemizi kötülemekle,sorunları anlatmakla olmaz. Bu sorunları herkes biliyor. önemli olan sen çzüm biliyormusun onu söyle. çözüm biliyorsan onu paylaş bizimle de bizde destek verelim

F

fenerli

Misafir
(bir önceki forum başlığında yazmışsın) koyun,keçi çoban benzetmesini neden kabul ediyorsun, önce türkiyede yaşayan insanlar için söylenen böyle uyduruk benzetmeleri kullanmamalısın.
Birde birisinin türkiye için söylediklerinin ilgi görmesi için kişinin önce kendisinin birşeyleri başarabildiğini göstermesi lazım yani bir anlamda rüştünü ispat etmesi gerekir.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
discoface' Alıntı:
+1
hem kurtuluyorum bu ülkeden size Allah sabır versin diyorsun.hem de yakında bir oluşum başlatıyoruz diyorsun. Bu ülkeyi çok seviyorsan neden gidiyorsun? buradan başlta nasıl bir oluşum başlatacaksan. Böyle havadan sudan atmakla, ülkemizi kötülemekle,sorunları anlatmakla olmaz. Bu sorunları herkes biliyor. önemli olan sen çzüm biliyormusun onu söyle. çözüm biliyorsan onu paylaş bizimle de bizde destek verelim

Öncelikle geç cevap verdiğim için herkesden özür dilerim. Son dönemlerde internete girecek zamanı pek bulamadığım için beklettim kusura bakmayın. Soruların hepsine teker teker cevap vermek yerine discoface rumuzlu arkadaşımızın sorusundan başlayarak genel bir cevap vereceğim.

Okuduğum fakültenin son sınıfındayım. Geçen sene kazandığım green card hakkımı kaybetmeme uğraşındayım. Emin olun ki severek ve isteyerek gitmiyorum. Gitmeden önce son olarak yapmak istediğim projelerimi hayata geçirmek istedim. Sizlerden gelen tepkilere göre de son kararımı vereceğim. Herkesin bildiği sorunlardan bahsettim doğru fakat bu ülkede sorun olmayan ne var ki?

Yazılarımdan kesinlikle sisteme karşı birisi olduğum çıkarılmamalı. Ben bu sistemin kaymağını yiyenlerdenim emin olun. Fakat halkımızın hakettiği yerde olmadığına inanıyorum. Hayatımın geri kalanını çalışmadan geçirebilirim fakat bunu haketmek için ben ne yaptım? Bu konuda çok yakında bir konferans vermeyi planlamamaktayım. Katılım tamamen ücretsiz olacak ve katılan kimsenin pişman olmayacağını garanti edebilirim. Konferansta çok daha detaylı tartışmalar yaparak birbirimizi anlayabileceğimiz görüşündeyim.

Mevcut düzene başkaldırması gereken son kişilerden birisi olmama rağmen artık yeter diyorum. Tamamen ülkem için ve milletim için. 30,000 Mehmetçiği katleden PKK terörünün başını hepimiz ortak vergilerimizle besliyoruz.

Çok yakında oluşumumuzun resmi internet sitesi faaliyete geçecektir. Sanıyorum bu süre 40-50 gün arasında olacak. Sizlere tüm bilgileri buradan vereceğim.

Bliyorum bu yazım sizleri %100 tatmin edecek düzeyde değil. Vaktimin çok sınırlı olmasından kaynaklanan bazı problemlerim var.

Sisteme karşı çözümüm hazır. 1-2 günde oluşturulan bir proje değil arkadaşlar bu. Uzun zaman, uykusuz geceler ve gönül dostlarının katkıları ile geliştirdiğimiz bir hareket. Bu milleti, vatanı seven fakat olumsuz giden hareketlere dur demek isteyenlerin sesi olmak istiyoruz.

Konferans Programı yeri ve zamanı hakkında çok yakında sizlere bilgi vereceğim.

H

http

Misafir
sen hele bi siteni yap
o zaman herşey ortaya çıkar
zaman akıyor akarken bizde seyrederiz

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milletler koyundur, devletlerse çoban. Bu heryerde böyle, İngiltere, ABD, Fransa... Zaten böyle olmazsa bütünlük sağlanmaz. Önemli olan devletin koyun olmaması Ama bizim afyon biraz fazla kaçmış o ayrı (bulutların üstündeyiz), magazinden futboldan başka şey düşünmeyen bir de nesil yarattı güzide medya (!) siz çok değil 10 sene sonrasını düşünün ne hale geleceğiz.

M

messmedia

Misafir
arkadaşlar ben bunu bilir, bunu yaparım;

milliyetçiyim, devlete asla vergi vermem! evet vermem kesinlikle de vermeyeceğim; benim vergilerimle teröristleri besleyen, terör destekçisi köylülere yardım yapan devlet benim için yoktur, vergimi de vermem, hiç bir şeyi de yapmam, ne zaman düzelirler bende olunması gerektiği gibi bir vatandaş olurum.

carismaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:

belki tepki vereceksiniz mesaj sayıma bakarak ama arkadaşın kullandıgı kelimeler çok dogru bir arkadaşta önce terör demiş bu nasıl engellenir sizce devletin engellemesi gerekmiyormu ama sonuç devlet yapamıyor yada yapmıyor !! belkide işlerine geliyor bence toplum olarak çobanlarımıza hesap sormalıyız biz daha iyilerini hakediyoruz...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Arkadaşlar özellikle Terör konusuna pek girmek istemedim ama madem bu kadar tepki geldi ufak bir örnek vermek isterim. Olağanüstü hal ilan edilen bir bölgede aldığı maaşın 3.5 katını alan bir komutan buna son vermek ister mi? Bugüne kadar terör yüzünden şehit olmuş en yüksek rütbeli askerler ve sayılarını incelerseniz dediklerimi biraz daha iyi anlayacaksınız. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes askerlerimiz kadar sahip çıksa milletimize Bu meseleleri ve çok daha fazlasını konferansımızda karşılıklı konuşacağız. Herşey belgeriyle birlikte sunulacak. Hak verirsiniz ki bazı bilgilere ulaşmak gerçekten çok zor. Bunun için biraz daha zaman gerekiyor. Tüm hazırlıklarımız tamam sayılır şu anda örtülü ödenek üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

M

messmedia

Misafir
hitix' Alıntı:
Arkadaşlar özellikle Terör konusuna pek girmek istemedim ama madem bu kadar tepki geldi ufak bir örnek vermek isterim. Olağanüstü hal ilan edilen bir bölgede aldığı maaşın 3.5 katını alan bir komutan buna son vermek ister mi? Bugüne kadar terör yüzünden şehit olmuş en yüksek rütbeli askerler ve sayılarını incelerseniz dediklerimi biraz daha iyi anlayacaksınız. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes askerlerimiz kadar sahip çıksa milletimize Bu meseleleri ve çok daha fazlasını konferansımızda karşılıklı konuşacağız. Herşey belgeriyle birlikte sunulacak. Hak verirsiniz ki bazı bilgilere ulaşmak gerçekten çok zor. Bunun için biraz daha zaman gerekiyor. Tüm hazırlıklarımız tamam sayılır şu anda örtülü ödenek üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Bunlar ezberletilmiş basit kelimeler, bak arkadaş bilmiyorsun, asker sayısı ile yüksek rütbeli sayısını oranlayamıyorsun, mesela benim babam astsubaydı, dünya kadar rütbeli arkadaşı ve asker şehit oldu, bir çoğunun bayrağa sarılı tabutlarını bende gördüm, bu arada yalan söylüyorsun 3,5 katı maaş almıyor, bu iftira. Neyse eğitim ve genel kültür seviyesi arttıkça bunlarda aşılacaktır. Ankara, istanbul, izmirdeki insanlar sıcak kıçlarının üstünde oralarda ne olduğunu bilemezler, bu arkadaşta olduğu gibi atıp tutarlar.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Astsubay'dan Subay'dan bahsetmiyorum arkadaşım. Yazdıklarımı oku ve öyle cevap ver lütfen. Koca yazı içerisinde tek kelimeye takılma. Bu yazımdan sen astsubay sonucuna varıyorsan saygı duyarım.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
Astsubay'dan Subay'dan bahsetmiyorum arkadaşım. Yazdıklarımı oku ve öyle cevap ver lütfen. Koca yazı içerisinde tek kelimeye takılma. Bu yazımdan sen astsubay sonucuna varıyorsan saygı duyarım.

imza kurallarını okumadın galiba?

T

turka

Misafir
hitix' Alıntı:
Olağanüstü hal ilan edilen bir bölgede aldığı maaşın 3.5 katını alan bir komutan buna son vermek ister mi?

ben sana 3.5 katı maaş versem her an kundaklanma tehlikesiyle hayatını kaybetme riskin olsa sen buna son vermek istermisin ?
oluşumunuzu bilmem ancak bu tarzda askerlere bok süremezsin. doğuda görev yapan akrabam vardı ŞEMDİNlide (iran-ırak sınırı) konvoylara saldırı vs. yapanları alıyorlar aşşağı duran adamı vuramaz saldırana müdahale eder.
Senin dediklerinin hiçbirisi olmuyor. ha hayatını 3.5 katı maaş için riske atıcak biriysen bilmiyorum.

ha devleti daha iyi yönetebilirim diyorsan o ayrı vergiyi kaldırırsın vsvs. süper olur ondan sonra dışarı borçları kapayamayıp batırırsın ülkeyi ama denemiş olursun negüzel.

şunuda söyliyim bana göre genç toplumlardan kafa yıkanmaya başlanır sen veya sizde o işi yapıyorsunuz şu anda.

devlet sana koyun gibi davranmayıpta napıcak ozaman herkez bir oluşum başlatır. ekonomiden anlarmısın bilmiyorum ama ekonomi ve siyaset çok farklı şeyler. vergi her yerde var ingilizler kazancını belirler bu kazancın vergisini senden 1 sene önceden peşin olarak alır. arabada oranlar doğru çok yüksek 1 el önce vergi alınan bişeye o malzeme işlendikten sonra tekrar vergi alınıyor. ve buna ragmen bu durumdayız. ekonomi tam rayına girdi gidiyor sen çıkmış oluşum başlatıyorum diyorsun. yaşın 25 - 15 senesini çık siyasete/ekonomiye aklın ermez ozaman çünkü. 100 yıldır giden bir sistemi 10 yıllık aklınlamı kurtaracaksın memleketi.

ben bir ara sıkıştırma üzerinde çalışıyordum
00100010 00110010
bunu teke 8 liğeindirecek bir algoritma için beynimi yiyecektim nerdeyse olsa 1 dvd yi diskete sokup disketten 30 dakikada extract edicektin :) ben bütün alternatifleri denedim ı ıh olmadı ama çok iyi niyetli bir hayaldi.

seninkide gerçekten ya iyi bir hayal yada gençlerin beynini bulandırmaya yönelik bir bölücü koyunusun aklıma başka birşey gelmiyor.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devlet'te millet'te bir bütün değil mi ?

gerçi son seçimlerde şimdiki yönetime oy vermedim yani oy vererek onları başımıza geçirtmedim... he geçtilersede amena diip tekil olan kıçım üstüne oturdum, ha bu kıçı sandalyeden kaldırsam ne değişicek mıhlasam ne değişicek... eğitim denicekse hay hay... üniversite harç parası ile bir yıl ev geçindiren insanlar var şu memlekette o iş biraz zor... iş istihdamı denicek olursada zaten ücretler belli düzeyde bunun üstlere çıkması söz konusu diil yine takıldık... neyse bu derin devlet işleri beni aşar ama şunu merak ettim memleketi kurtaracak güzel projelerini bekliyorum...(tabi green kart başvurusu yapıp kabul edildikten sonra bu ne kadar başarılı olur yine tartışılır)

bu arada sanırım bütçen bill amcanın bütçesine eş değerki kesin ve net konuşuyorsun... bu memleketin kurtulabilmesi için öncelikle kalkınması şart... yada hadi hepberaber millet meclisini bombalıcaz dersende olmaz... e o adamları sen seçtin ben seçtim bakkal hüseyin amca seçti... askere laf etmekle en büyük hatayı yaptın ilk mesajını okuduğumda haklı bi düşüncesi vardır demiştim ama o kısma gelince harbi dırtladın arkadaşım... o doğuda sınırda veyahut senin kaldığın o güzel ankarada asker olmasa terör veyahut dışarıdan gelicek onlarca sapık gevur zihniyeti kadınlarımızın ırzına geçmek için tetikte bekliyor... 3.5 katı maaş için değil onlara milyon dolarlar feda olsun...(sanırım askerliğinide yapmadın üni son sınıfta dediğine göre önce askere git ondan sonra bu asker konularına gir)

tuttum ucundan götürüyorum mantığı devam ettikten sonra bu memlekette nefes alıp verdiğimize dua edelim, yohk dua etmiceksekte fransanın bir zamanlar yaptığı gibi ayaklanalım... he o zamanda benimsemediğin yada çamur atmaya çalıştığın asker darbe yaparak hatta tabiri caizse biraz ağır itham olucak ama .ötüne süngüyü takarak başımıza geçicektir... ve bu tür bir olgu çerçevesindede türkiye ileriye değil daha çok geriye gidicektir...

hazırla sitenide görelim bakalım düşüncelerinin devamını... örtülü ödeneği kurcalamak sana banamı kaldı... (bende sanki ödenekten hortumlamışım edasıyla sölüyorum he :p)

T

türkelit

Misafir
Arkadaşı neden banladınız acaba?
Ülkeyi kurtaracaktı ya vatandaş.. neden banladınız ??
Şimdi onu banlamakla siz bu ülkenin bağımsızlığına ve kalkınmasına karşı çıkıyorsunuz.. halbuki o tüm sorunları çözecekti,o bu ülkedeki yaşam kalitesini yükseltecekti,o bilinçli..dinamik,kaliteli,kendine güvenen genç beyinler yetişmesi için eğitim seviyesini en doruk noktasına getirecekti.. ve daha neler neler yapacaktı o.
Bu ülke düzelmezse tek sorumlusu sizsiniz (onu banlamakla).. zira o yeni bir oluşumun ilk adımlarını atmaktaydı,tıpkı geçenlerde ben tit üyesiyim deyipte neredeyse komalık olmama sebep olan vatandaşın biri gibi.
Ya aslında hayalsızda olmuyor gerçi.. Bazen ben bile hayal kurarım kendi kendime.. genelde kürek sallarken.. zamanın çabuk geçmesine sebep oluyor en azından..birde bakmışım saat 5 olmuş.. paydooos.. ohh bugünüde atlattın olm aydın .. yarına Allah Kerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5