İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni ödeme - white-funds

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
2 günlük plana 10 dolar koydum içinden masraf kesilerek 8.62 olarak hesaba yansıdı. bu gün 20.69 oldu para ve istememden 3 saat sonra hesabıma ulaştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
D

dnturkey

Misafir
alt üyenim.

yatırdık bakalım.

ama hesapta görünmedi para ?

I

iyiyiz

Misafir
Bende Üye olmak isterdim ancak paypal hesabim var sadece,bu stormpay e üye olmak zormu?Ne gerekli bunun icin

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
iyiyiz' Alıntı:
lmak isterdim ancak paypal hesabim var sadece,bu stormpay e üye olmak zormu?Ne gerekli bunun icin
kredi kartın varsa çok kolay. üye ol ve kart ekleyerek ödeme yapmaya başla bu kadar basit.

D

dnturkey

Misafir
cem gözükmedi bizim deposit niye acep ? gecikmeli mi yoksa bi problem mi oldu acaba ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dnturkey' Alıntı:
cem gözükmedi bizim deposit niye acep ? gecikmeli mi yoksa bi problem mi oldu acaba ?
e-gold mu stormpaymi? bendede ödeme yapmamış gözüküyosun . reflistte aktive değilsin. ödeme sisteminden bi kontrol et para gitmişmi diye. eğer ödeme gidipte hesaba yansımamışsa payment id / batch id ni yukardaki livesupport yazan yere tıklayarak belirt.

I

iyiyiz

Misafir
stormpay hakkinda üyelik vs ayrintili bir site varmi türkce?Simdi kredi karti olayina bu stormpay giriyor devreye öyle degilmi,yani bu http://www.white-funds.com/ bu siteye kredi karti ile birsey yaziriyormuyuz?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peeh acele etmişim dün akşam bende denemelik bişi yatırdım 2 günlük plana bilseydim senden refli olurdum ama sende ödeme almadan tanıtım yapmıyorsun sağlık olsun... beklemedeyim bende bakalım hele bi yarı olsun...

G

Geveze.at

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
sende ödeme almadan tanıtım yapmıyorsun
Olmasi gereken zaten böyle. Ref ugruna cogu kisinin cani yanabilir.
Aslinda bu forumun bir kurali olmali. HYIP bölümünde ödeme alinmadan linkler verilmemeli. Ödeme alindiktan sonra link sadece refli link olmali.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Olmasi gereken zaten böyle. Ref ugruna cogu kisinin cani yanabilir.
Aslinda bu forumun bir kurali olmali. HYIP bölümünde ödeme alinmadan linkler verilmemeli. Ödeme alindiktan sonra link sadece refli link olmali.

en mantıklısı o ben buna elimden geldiğince uyuyorum dün akşam kayıt oldum ödeme almadığım için yazmadım kimselere... ama tr.st bizden öncekeşvetmiş ödemeyi almış inşallah bizimkilerdede sorun çıkmaz...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
keyfinebak.com' Alıntı:
peeh acele etmişim dün akşam bende denemelik bişi yatırdım 2 günlük plana bilseydim senden refli olurdum ama sende ödeme almadan tanıtım yapmıyorsun sağlık olsun... beklemedeyim bende bakalım hele bi yarı olsun...
napalım üyeler mağdur olmasın diye önce ödeme alıp buraya yazıyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
napalım üyeler mağdur olmasın diye önce ödeme alıp buraya yazıyorum.

En güzelide bu , umarım burdanda az biraz nasipleniriz, yeni bi sistem ve hemen gideceğe benzemiyor.... hayırlısı bakalım...

D

dnturkey

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
En güzelide bu , umarım burdanda az biraz nasipleniriz, yeni bi sistem ve hemen gideceğe benzemiyor.... hayırlısı bakalım...

yine olan bana oldu para yatırdık ama bi şe görünmüyo hesapta :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
syncfunds dan ödemeyi istedim siteyi görünce bakalım %650 plannı denicez öderse ne mutlu bana:D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bu siteyi tanıttığımda herkes karsı cıkmıstı ödeme almadan niye tanıtıyosun diye bir kaç gün önce şimdi anladınız mı güvenmesem adres vermem ben siz hiç merak etmeyin

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 günlük site ... ben şuan bile güvenmiyorum sen nasıl o günden güvendin??

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çünkü o site yeniydi ve açan kişi mmg forumun eskilerinden biriydi vs... ayrıca site suan daha az güvenilir çünkü açıldıgından belli bir süre geçti açıldıgı ilk zamanlar çou site öderki bunun sahibinin belli bir serefi var mmgde yenilerden değil hemen kapamaz.Neyse ben inandım şeyi ispatladım bana o yeter sağolun.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler....

tr.st tutumundan dolayı tebrikler.. Ödeme almadan açıkladığın hyip görmedim daha..

D

dnturkey

Misafir
sitenin sahibi litvanyalıyımış, freelance olarak php kodluyormuş ve 1 yıldır hyiplerle ilgileniyormuş..

pek de eski değil

bu arada benim hesabıma yansımayan ödememi bonus olarak yatırdı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5