İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni ödeme - white-funds

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
krr verin beyler kim vurduya gitmesin bizim parada yok ben tırstım yatırmıyom:D

D

dnturkey

Misafir
arkadaşlar ben live support tan ulaştım, mail attım foruma yazdım forumdan bi de pm attım admine 5 dakika içinde param geldi :)

C

Cobra

Misafir
Bende para yatırdım strompay dan ancak hesabıma geçmedi.. uçurdular galiba

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
live support livemiş hakkaten , geçti para bakalım 2gün dayanacak mı?

G

Geveze.at

Misafir
40$ yatirdim para gecmedi
sonra admin e pm attim 10 dk sonra para hesaba gecti

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bakalım bende tekrar yatırdım bu gün cuma dolacak vadesi. admin php den anlamıyor ama hizmeti mükemmel. pmlere en kısa sürede yanıt veriyor.

D

dnturkey

Misafir
tr.st' Alıntı:
bakalım bende tekrar yatırdım bu gün cuma dolacak vadesi. admin php den anlamıyor ama hizmeti mükemmel. pmlere en kısa sürede yanıt veriyor.

ee ben php coder ım diyo ama :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde para geçmedi. Daha önce bu durumu yaşayanlar yardım edebilirlermi acaba?

G

Geveze.at

Misafir
cengizzz' Alıntı:
Benimde para geçmedi. Daha önce bu durumu yaşayanlar yardım edebilirlermi acaba?
Ben yardimci olayim.
Yapman gereken o sitenin forumuna üye ol.
I need help bölümü var. Orada yeni baslik ac. Baslik acarken üye oldugun usernam tarih miktar ve ödedigin id yi yaz.
Onlar hesaba gecireceklerdir.

C

Cobra

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Ben yardimci olayim.
Yapman gereken o sitenin forumuna üye ol.
I need help bölümü var. Orada yeni baslik ac. Baslik acarken üye oldugun usernam tarih miktar ve ödedigin id yi yaz.
Onlar hesaba gecireceklerdir.
Ben yazdım p.m de attım, onlarca kişi daha yazmış. Ama tık yok. Bence yattılar paranın üstüne..

G

Geveze.at

Misafir
Cobra' Alıntı:
Ben yazdım p.m de attım, onlarca kişi daha yazmış. Ama tık yok. Bence yattılar paranın üstüne..
Yatacaklarini sanmiyorum. Admin aksam vakitlerinde online oluyor. O zaman paraniz yatar. eger 2 gündür bekliyorsaniz birsey diyemiyecegim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durumu gece tr saati ile 2 sıralarında bende yaşadım... foruma yazdım admin online oldu ve 10 dk içinde para hesabımdaydı... + ufak bi meblağdı ama yinede büyük bi hata yaptım... stormpay kesintisini hesaba katmadım normalde hesabıma 1,44 geçmesi gerekiyordu ama ben help bölümüne 2,29$ diye yazdım ve tereddütsüz hesabıma geçti kesintisiz bir şekilde aradaki meblağ ayıp oldu ama sonuçta onlarda günün birinde vurgun yapıcak :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese gecmis olsun, white-funds kapandi :) (daha dogrusu icerideki paralarin ustune yatti...)

A

amaan

Misafir
Bu işin cılkı çıktı ya 3 veya 4 gün dayanamıyor herifler önüne gelen açıyo bi kaç kuruş kekliyelim diye :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5