İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni ödeme - white-funds

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kapanmış , ilginç baya bir açıklama yazmışlar kısacası bize kızgınsınız ama bu bir qumardır bizi şikayet falanda etmeye çalışmayın demişler.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amaan' Alıntı:
Bu işin cılkı çıktı ya 3 veya 4 gün dayanamıyor herifler önüne gelen açıyo bi kaç kuruş kekliyelim diye :(
ölyle deme : ) daha biraz önce 2 tane taze hyip e 50 şer $ attım . ödemeler gelince forumda yayınlayacağım .

A

amaan

Misafir
Adamlara diyecek lafımız yok zaten de insan biraz kazandırı yane o yüzden dedim işin cılkını çıkardılar önceden bölemiydi yaww :D

A

amaan

Misafir
SaLvaDoR' Alıntı:
ölyle deme : ) daha biraz önce 2 tane taze hyip e 50 şer $ attım . ödemeler gelince forumda yayınlayacağım .

msn varmı senin..Varsa sakıncada yoksa PM atarmısın bana ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir risk arkadaşlar hepimiz biliyoruz umarım bir daha hiç kayıp yaşamayız...

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyip lerin mantığı fazla şişmeden para almaya bakmak , ne yazık ki şansta lazım, bu forumda bu hyip lere oynayanların çoğu karda gibi gözüküyor , kaybettiğimizde olacak kazandığımızda önemli olan bunun bir oyun olduğunu anlamak .

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
benimde param gitti bu sitede. diğer arkadaşlara geçmiş olsun. maalesef hyipler böyle eskiye göre daha çok ödüyorlar ama hemende kapanıyorlar.

D

dnturkey

Misafir
ulan bugün 30$ felan olmuştu hesabımda dedim 1 gün daha dursun. neyse kısmet napalım benim hiç birinde şansım yok zaten :(

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bnm bugün doluyordu uff şansa bak gitti 60 dolar instant-c de 61 bunda 60 oldu 121 :(

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu site ne kadar dayandı bilen var mı?sunuda belirtim ben öbür eldede bu sitede varım acıldıgı ilk gün deposit edicem 3-5 günlük plana ödemeyi alıp kacıcam :D çünkü hyiplerin cogu ilk 3-5 gün ödüyor .

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:
bu site ne kadar dayandı bilen var mı?sunuda belirtim ben öbür eldede bu sitede varım acıldıgı ilk gün deposit edicem 3-5 günlük plana ödemeyi alıp kacıcam çünkü hyiplerin cogu ilk 3-5 gün ödüyor .
sanırım 5. günüydü, ben 10$'a bile üzüldüm. 60$ daha acı :(

A

amaan

Misafir
Ya sallayın gidecek tabii hep kazancak değiliz benimde 10 dolar gitti.Başka yerden çıkartırız acısını ;)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaan Dora: white-funds my acount ID: wrong
no login help me

You are now speaking with M-Seeker of Live Support.

M-Seeker: Hello

M-Seeker: How could I help you?

Kaan Dora: hello my bro

Kaan Dora: bad speak english speak turkıs

Kaan Dora: ID : wrong

Kaan Dora: login eror

Kaan Dora: :(

M-Seeker: Ok, so you have registered your account in round 1 or round 2?

Kaan Dora: what money ?

M-Seeker: Mmm, that is not about money. Look, when have you registered your account?

Kaan Dora: whtie-funds ı'm register date 23/Jan/2006 ID: wrong

M-Seeker: Oh, so HYIP was restarted already. As now it is 2nd round and 1st round is over.

Kaan Dora: white-funds round 1 scam

Kaan Dora: whtie-funds round 2 scam

Kaan Dora: ok

Kaan Dora: ok

Kaan Dora: talkgold forum white-funds scam scam to write

Round 2 sisteme geçmiş ben şimdi bu gevur evladına sövsem dahamı iyi olur acaba... adamlar doymamış... aman dikkat...

C

C0mplicat3d

Misafir
round 2 sistem degil.
açılan yeni bir white-fundsmuş eskisiyle alakası yokmuş.

D

dnturkey

Misafir
C0mplicat3d' Alıntı:
round 2 sistem degil.

alakası yokmuy muş ?

nerden duydun bunu bilmiyorum ama white-funds.com da round2 coming soon yazıyordu ve geldi. az önce live chatten konuştum. ilk sisteme para yatırdığımı geri almadığımı söyledim. bana dediği şey bu bir oyun. şansına küs. sadece şanlı olanlar bu oyunda kazanır..

sence hala alakası yok mu ??

G

Geveze.at

Misafir
C0mplicat3d' Alıntı:
round 2 sistem degil.
Nerlerden duyuyorsunuz bunlari anlamiyorum.
White-Funds in admin i ayni. Kendi ilk siteyi kapatinca yine acacagini söyledi.
Yani degisiklik yok.

C

C0mplicat3d

Misafir
Eski database ile alakası yokmuş demek istedim. Yani eski ödemelerinizi unutun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5