İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni parking yeriniz #1 dünyada

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selamlar arkadaşlar sedo işi civittıktan sonra bizlere domainlerimize hitlerimize saygı duyan :) for sale linklerine kızmayan yeni bir parking programı buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum

sedo gibi kati kuralları yok bu firmanin cekle ödemesi sadece hoş degil biraz ama ne yapalim ayda beş bin dolar kazanırsanız banka havalesi mevcut

kazanclar fena degil sadece kliklerden degil aynı zamanda aramalardan
popup lardanda para kazanabiliyorsunuz bu yonu güzel
kazanc durumu misal söyle :
http://www.imagecabin.com//viewimage.php?file=/images/30U90126.jpg

üye olmak için ref adresimi veriyorum izninizle reflerim ve refim olmayan herkese yardım etmeye çalışacagim
üye olmak için
tıklayınız
üyelik başvurunuzu yapın onlar inceleyip ona veriyorlar hemen sonra

saygilar bol kazancli günler

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet domainsponsor cok eski ve sağlamdır , ayrıca cogu kişi biliyordur sanırım tartısılmısdı daha önce.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainsponsor.com'da kategorilerde absürt yokmu yoksa ben mi göremiyorum :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bir zaman sedo tadı veremeyecek olduğunu düşündüğüm , forumda önceden bahsi geçen parking programı.

M

Maxi

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
selamlar arkadaşlar sedo işi civittıktan sonra bizlere domainlerimize hitlerimize saygı duyan :) for sale linklerine kızmayan yeni bir parking programı buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum

sedo gibi kati kuralları yok bu firmanin cekle ödemesi sadece hoş degil biraz ama ne yapalim ayda beş bin dolar kazanırsanız banka havalesi mevcut

kazanclar fena degil sadece kliklerden degil aynı zamanda aramalardan
popup lardanda para kazanabiliyorsunuz bu yonu güzel
kazanc durumu misal söyle :
http://www.imagecabin.com//viewimage.php?file=/images/30U90126.jpg

üye olmak için ref adresimi veriyorum izninizle reflerim ve refim olmayan herkese yardım etmeye çalışacagim
üye olmak için
http://www.domainsponsor.com/tracker/ref.php?ref_id=2359&s=0
üyelik başvurunuzu yapın onlar inceleyip ona veriyorlar hemen sonra

saygilar bol kazancli günler
Başlık : Yanlış. Domainsponsor 1 numaralı parking programı değildir.
Kazanç Durumu : Resim açılmıyor.
Sedo : Işi cıvıtmadı. Türkler işi cıvıttı. For sale linkleri konusunda Sedo tamamen haklı. Maksat domain satmak ise, satış sayfasına link verirsiniz.
Sedo kuralları şu ana kadar katı değildi. Bizlerle başedemeyince katılaştırmaya başladılar-Ki tamamen haklılar.
Ayrıca ; Parayı kazanmaktan çok, paranın elinize ulaşması önemlidir.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Başlık : Yanlış. Domainsponsor 1 numaralı parking programı değildir.
Kazanç Durumu : Resim açılmıyor.
Sedo : Işi cıvıtmadı. Türkler işi cıvıttı. For sale linkleri konusunda Sedo tamamen haklı. Maksat domain satmak ise, satış sayfasına link verirsiniz.
Sedo kuralları şu ana kadar katı değildi. Bizlerle başedemeyince katılaştırmaya başladılar-Ki tamamen haklılar.
Ayrıca ; Parayı kazanmaktan çok, paranın elinize ulaşması önemlidir.

resim açılıyor ve Domainsponsor'dan daha iyi parking programı varsa lütfen buraya yazabilirmisin?

M

Maxi

Misafir
Resim daha önce baktığımda açılmamıştı.
Bana göre en iyi parking programı sedo.com.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o kadar biliyorsanız siz yazın sponsorlarınızıda laf edebiyatına burda kimsenin ihtiyacı yok sayın maxi cash nakit olay
arti mesaj sayınız kadar konuşun
saygılar

H

Hostmekani

Misafir
Maxi sen sedoyu kullanmaya devam et.Bence burada herkesin iyi bir parking firmasına ihtiyacı var.Ayrıca domainsponsor.com çok iyi bir yer.Buradan ödeme alan çok kişi var ve çok sağlam bi yer.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5