İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni ptc sitesi açılıyor.

swatgold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bayramdan sonra açılıcak olan ptc sitesi.
türkiyeye dogrudan hesaplarımıza para yatıracaktır.Buradan herkese duyurulur.
Paypal isterseniz. 10 $
Hesabınıza isterseniz. 20 ytl olarak hesaplanıyor.

kartal71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ile ödeme yaptigi iyi.. bu türk sirketi saniirm..ayrintili aciklama verebilirmisn

swatgold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu ptc sitedir.linklere tıklayarak bakiyenizi dolduğunda.admine hesap numaranızı gönderiyorsunuz.bu ayrıcalık sadece türk üyelerine hesap numaranıza havale yapıyor olması.en geç 1 saat içinde hesabınızda görülmesini iddia ediyor olması.şuan herşey hazır pazartesi gününü bekliyor.swatcash:
www.sadecefutbol.com şuanda bu domainden yayınlanmaktadır.
siteninin gerçek domaini:www.swatcash.co.uk tur. üye alımı başlamıştır.

swatgold

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Buradan herkese ilan Ediyorum.Sitenin Sahibi Benim.Üye Toplamak İçin 100. üye ve katlarına 50 Kontör hediye etmekteyim.İsteyen Arkadaşalara Ödemelerini Banka Hesaplarına Havale Edileceğini Söylüyoruz.
Hepinize İyi Çalışmalar.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiç imla/dil bilgisi dersi aldınız mı ? Bir postunuzda noktadan sonra hep küçük diger postunuzda ise her kelimeye büyük harfle başlamışsınız.

Dikkatimi çekti de ...

mikropedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun umarım uzun süreli bi çalışma olur bu arada minimum ödeme miktarını ilk etapta biraz daha düşük tutsaydınız daha cazip olurdu

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş senin yanlışın wardır ben daha az önce paypal bozdursum gayet memnunum kendilerinden. ama bi kaç gündür sitesi dolayısıyla fazla meşgul o kadar. ama paran kalmaz emin ol...

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş senin yanlışın wardır ben daha az önce paypal bozdursum gayet memnunum kendilerinden. ama bi kaç gündür sitesi dolayısıyla fazla meşgul o kadar. ama paran kalmaz emin ol...

Ok yukarıda editlediğim mesajımda belirttiğim gibi özür dileyerek ödemesini yapmıştır... Bende biraz fevri davrandım sanırım ama yukarıdaki topic'te tashih mesajında belirttiğim gibi taahüt ettiği zamanı 2 gün aşıp , kendisindende msjlarıma yanıt alamadığım için haklı olarak bende ödemeyeceğini zannettim...
Neyse sorun tatlıya bağlandı ve dediğim gibi düzeltme mesajını yayınladım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi