İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[YENI] sponsor.birebir.com

M

murme

Misafir
lütfen uzatma şu konuyu artık kımse senin programını kullanmaz yaşım yazio ama senden uzun suredir internetteyim ben ve senden fazla para kazandıgım kesin bi kere güvenilir degilsin çünkü senelerdir kendini kanıtlamış birçok şirket varken seni terich etmezler Örn: idefixe Hepsiburada bascuda kitapyurdu gibi sizin daha tam olarak ne oldugunuz belli degil http://www.domino.com.tr buyrun buraya bakin geçen sene açildi bu site toshibanın türkiye distribitörü bu firma va A.Ş. şuan çok yeni olmasına ragmen aylık 50milyarlık cirosu var sadece netten yani

M

M@l@tyasporlu

Misafir
FrontPage' Alıntı:
konuştuklarınız size göre çok güzel bi seviye olmalı.
Güvenlik mi? güvenilir mi. ne yani biz güvenilir değilmiyiz. dolandırıcı sandınız heralde. öyle bi halimizmi var. gerçekten ne yazdığınızı bilmiyorsunuz. Bu siteye milyon dolarlar sermaye olarak ayrılıyor. Yok öyle şu güvenli bu güvenli. Bırakın da biyerin güvenli olup olmadığını orayı tanıyan birinden öğrenerek yorumlayın bari hahaha.
@anadolu kardeşimizin söylediği gibi buraya çocukta girip mesaj yazıyo yetişkinde.
Hep düşünürdüm phpbb de üye olurken 18 yaşından büyük muhabbeti yapıyodu. Niye böyle bişeye gerek duymuşlar diye düşünüyodum. Şimdi onları anlayabiliyorum :))))))

arkadaşım kusura bakma dost acı söyler sizi pek güvenilir bulmuyorum. tık başına ödemede 100 ytl kazansam ödemeseler acısını 2-3 gün çekerim. ama satış başına 10 ytl kazanıp ödenmezse acısını 2-3 ay çekerim çünkü o zaman kek yerine konurum. ha birde şu var. www.gittigidiyor.com oda %1 veriyor ama güvenilir. www.estore.com.tr www.ideefixe.com ... bunun gibi hem güvenilir hemde daha yüksek ödeyen firmalar varken niye buna takılalım..

ayrıca seviyeden bahsediyorsun çocuklar var diyorsun....
buraya bu konuyu açtıysan her eleştiriyi kabul etmek zorundasın eğer bunları dinlemek istemiyorsan veya söylenenler seni kasıyorsa yazmayacaktın buraya burası bir webmaster forumu ve webmaster kimliği olan herkes yazar. yıllardır webmasterlik yapıyorum lise yıllarımdan beri yapıyordum bu tip sponsorlara hiç bir sponsor yokken dahi üye olmadım ki 5-6 yıl öncenin sponsor piyasasını biliyorsunuz. şu an bu kadar sponsor varken neden hem güvenilir olmayan hemde düşük kazanç öneren bir firmaya üye olayım ki , ama dost acı söyler misali lafımı anlarsan sevinirim.. başarılar.

M

murme

Misafir
evet malatyasporlu sana katiliyorum zaten komisyon olayi ile para kazanmak zor bide güven olmayinca olay iyice baltalanio

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu bir girçek daha iyi para veren varken neden daha az para veren biriyle çalışim.Ama daha gerçek bir olay daha var ki zorla üye olun demiyor size "FrontPage" adlı arkadaş.Bu kadar abartı eleştiri yapmanıza gerek yok bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5