İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni surf sitesi - Stormpay pro

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yeni bir surfe göre gelir dağıtan site tanıtacağım StormpayPro normalde ödeme almadan tanıtmam ama 1 şubata kadar sürecek bir kampanyaları var bunu kaçırmamanız için hemen tanıtım yapıyorum. sitenin mantığı 12dailypro ile aynı. en fazla 5 upgrade alabiliyorsunuz. her upgrade birim fiyatı $10. her gün 15 site gezerek günlük 7.5% kazanıyorsunuz. ve minumum ödeme $20. StormpayPronun 1 şubata kadar sunduğu fırsat şu upgradeler 1 yıl vadeli olacak yani 12 gün gibi kısa bir zamanda değil. 1 şubattan sonra 20 günde vadesi dolacak şekilde satılacak upgradeler. Bende bu yüzden fırsatı kaçırmamak için StormpayPro'dan maximum upgrade aldım. böylece 10 günde bir $37.5 alacağım 1 yıl boyunca extradan ödeme yapmadan. Size tavsiyem deneyin ve görün. StormpayProya üye olmak için tıklayın.

ps: bu sitede alt üyem olmayanlara kesinlikle yardım sunulmayacaktır.

B

blade1978

Misafir
ben bunun stormpay la alakasız olduğunu düşünüyorum.yani stormpayla bağlatıya geçelim isterseniz sizin bu siteyle alakanız varmı diye.böyle daha güvenli olur..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
blade1978' Alıntı:
ben bunun stormpay la alakasız olduğunu düşünüyorum.yani stormpayla bağlatıya geçelim isterseniz sizin bu siteyle alakanız varmı diye.böyle daha güvenli olur..
stormpayle alakaları yok . sitede belirtiyorlar. sadece ödeme sistemi olarak stormpay kullandıklarını yazdılar. siteden alıntı:
NOTICE
This Website or domain name is NOT owned nor operated by StormPay.com.
This domain name is so named because it offers services to members of StormPay.com and uses StormPay only as a payment processor.

bu arada site netiba üyesi.

A

amaan

Misafir
Şunu daha detaylı anlatırsan daha iyi olur kanaatindeyim.İngilizcemiz pek o kadar iyi değil .Yardımcı olursan seviniriz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
NOTICE
This Website or domain name is NOT owned nor operated by StormPay.com.
This domain name is so named because it offers services to members of StormPay.com and uses StormPay only as a payment processor.

BİLGİLENDİRME
Bu websitesi veya alanadı Stormpay.com un değildir veyahut tarafından yönetilmemektedir. Bu alan adı Stormpay.com üyelerine hizmet sunmak ve ödeme sistemi olarak sadece Stormpay.com u kullandığı için bu şekilde isimlendirilmiştir.

A

amaan

Misafir
tr.st' Alıntı:
BİLGİLENDİRME
Bu websitesi veya alanadı Stormpay.com un değildir veyahut tarafından yönetilmemektedir. Bu alan adı Stormpay.com üyelerine hizmet sunmak ve ödeme sistemi olarak sadece Stormpay.com u kullandığı için bu şekilde isimlendirilmiştir.

Onu anladım ben site hakkında geniş bilgi verebilirmisin demek istemiştim. Teşekkür ederim .

A

amaan

Misafir
1.Sence ne kadar güvenilir?
2.Minimum 10 dolarla giriyoruz. (1 Ünite fiyatı), Doğrumu?
3.İçerde biriken paramızı tekrar işleme koyabiliyormuyuz?
4.Maximum updrade aldım derken bu ne kadar 5*10=50 dolaramı günde 37.5 alıyorsun?
Teşekkür ederim ..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
amaan' Alıntı:
1.Sence ne kadar güvenilir?
2.Minimum 10 dolarla giriyoruz. (1 Ünite fiyatı), Doğrumu?
3.İçerde biriken paramızı tekrar işleme koyabiliyormuyuz?
4.Maximum updrade aldım derken bu ne kadar 5*10=50 dolaramı günde 37.5 alıyorsun?
Teşekkür ederim ..
1-hyip sitelerinden daha güvenilir. en azından burda daha mantıklı bir dağıtım söz konusu.
2- Doğru bir ünite $10. hesabında toplamda en fazla 5 ünite oluyor
3- 1şubattan önce koyduğun para 365 gün geçerli oluyor. 1 şubat tan sonra ise 20 günde doluyor vadeler. Böylece ünitenin süresi bittikçe yeni ünite alabiliyorsun. compound olarak sorduysan şu an için mevcut değil. hesabından çekip tekrar ünite alabilirsin.
4- maximum upgrade en fazla $50 (5*$10). $50 doların günlük getirisi $3.75 yani 7.5%. 10 gün sonra toplamda $37.5 getiri sağlıyorsun.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 günde ödemeleri otomatik mi yapıyor ? yani 50 dolar yatırıp surfumuzu yapıcaz ve o bize 10 günde bi 37 dolarmı atıcak??
tr.st sana herzaman güvenirimde çok aşırı bi fark soz konusu2 haftada koydugum para çıkıcak adam bana 1 sene ödicek??

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ödemeleri $20 usd olunca sen cashout ediyorsun. $37.5 olayı benim çekme zamanım bu benim tercihim. bu bir sene ödeme olayı ön üyeler için geçerli. 1 şubattan sonra aldığın upgradeler 20 gün geçerli olacak. yani koyulan $10 usd $15 usd olacak. şimdi almanın avantajı burada. bizim bu ön ödemelerimiz site tanıtımına gidecek. yani bir nevi hisse sahibi gibi olacağız sitede. ayrıca burdan şunu belirteyim ilk ödemeden sonra her 10 günde bir sırasıyla aktif üyelere birer upgrade satın alıcam.

B

blade1978

Misafir
iddaya girerim bu site 1 şubatta tüyer sakın bulaşmayın bu siteye.neden 15 ünlük upgrde süresini 1 şubata kadar uzatsınlarki.anlaşılan hostun zamanı 1 şubata kadar.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
blade1978' Alıntı:
iddaya girerim bu site 1 şubatta tüyer sakın bulaşmayın bu siteye.neden 15 ünlük upgrde süresini 1 şubata kadar uzatsınlarki.anlaşılan hostun zamanı 1 şubata kadar.
blade piyasada acemisin. 5df de ödemez demiştin 2 gün sonra sc leri koymuştum. bu site 2003 ten beri faal. randomizer hizmetleri sunuyorlardı. arkalarındaki şirket te vakti zamanında benim en iyi reklam verenlerimden biriysi. CLICKS4TRADE.COM
adresinden inceleyebilirsin.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi tr.st sana güvenirim nakit olunca giriyorum... 3 4 güne fln anca olur ztn...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
white-funds öderse cuma bende atlarım o zaman bu trene ...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaybedersekde canın sağolsun herkez kaybedicek eninde sonunda.. neyse yarın profitsyoudeserve den gelicek para eğer gelirse yatırıcam bide bi sorum var 50 doların altında yatıramıyomuyuz mesela 30 yatırsak oda bi sene boyunca aktif olucakmı??

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
firar' Alıntı:
kaybedersekde canın sağolsun herkez kaybedicek eninde sonunda.. neyse yarın profitsyoudeserve den gelicek para eğer gelirse yatırıcam bide bi sorum var 50 doların altında yatıramıyomuyuz mesela 30 yatırsak oda bi sene boyunca aktif olucakmı??
min upgrade $10 yeni yapılanmaya göre en fazla 20 upgrade alabiliyorsunuz. 1 şubattan önce alınan her upgrade 1 sene geçerli.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bişey sorcam. anladığıma göre bir kereliğine upgrade alıyoruz ve bu yıl boyunca geçerli oluyor, biz para yatırmadan, surf yaparak kazanıyoruz bir yıl boyunca. doğru mu anlamışım?

Edit: Bu arada alt üyenim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5