İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni surf sitesi - Stormpay pro

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
MuZikCalaR' Alıntı:
ya bişey sorcam. anladığıma göre bir kereliğine upgrade alıyoruz ve bu yıl boyunca geçerli oluyor, biz para yatırmadan, surf yaparak kazanıyoruz bir yıl boyunca. doğru mu anlamışım?

Edit: Bu arada alt üyenim ;)
doğru anlamışsın ama 1 şubattan önce aldığın upgradeler 1 yıl geçerli olacak. daha sonraki tarihlerde aldıklarının vadesi 20 günde dolacak.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böle güzel yerler hep ben paramı sıfırladığımda karşıma çıkıyor neyse inşallah 31 ocak gününe kadar paralarım stormpaya dönmüş olur...

birde bir şey sorucam ya illa biz bu adamlardan mail almak zorundamıyız... sağım solum her yanım şifre mail site ismi doldu :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
keyfinebak.com' Alıntı:
Böle güzel yerler hep ben paramı sıfırladığımda karşıma çıkıyor neyse inşallah 31 ocak gününe kadar paralarım stormpaya dönmüş olur...

birde bir şey sorucam ya illa biz bu adamlardan mail almak zorundamıyız... sağım solum her yanım şifre mail site ismi doldu :)
mail almak zorunlu değil.
bu arada alt üyelerimden ricam hesaplarını aktif tutsunlar , 17 gün sonra her 10 günde bir sırasıyla birer alt üyeme upgrade satın alıcam.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi başarabildim sonunda :) hadi hayırlısı olsun şimdi ne kadarlık upgrade yapıcaz buraya 20 $ yeticek mi...

yok yok başaramadım yine aktif edilmiyor hesap sitemlerinde bi sorun var db sürekli mysql hatası veriyor... neyse akşama bi daha deneriz daha vakit var nede olsa....

B

blade1978

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
İyi başarabildim sonunda :) hadi hayırlısı olsun şimdi ne kadarlık upgrade yapıcaz buraya 20 $ yeticek mi...

yok yok başaramadım yine aktif edilmiyor hesap sitemlerinde bi sorun var db sürekli mysql hatası veriyor... neyse akşama bi daha deneriz daha vakit var nede olsa....
zaten bana güven vermemesi devamlı sitenin mysq hatası vermesi yani iyi ye işret değil gibi ama ben yanılıyorumdur işallah.

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslına bakılırsa bende iyi düsünmedim site hakkında

nedir derseniz adamların 1 sene boyunca 1 subatta önce yapılan yükseltmeleri kabul etmeleri

B

blade1978

Misafir
ben şimdi burda bişey söyleyince kızıyorlar dudturuyorlar 15 günlük upgrde seviyesini neden adamlar 1 sene boyunca uzatsın.bu neye benzer biliyormusunuz 12dailypronun 12 günlük upgrdeyi 1 yıl uzatmasına benzer he bunlar bole yapacaksa ödemede yapmıyacak anlamına gelir öderse kara para aklıyorlardır o zaman ..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netiba sertifikası olmayan hyip sitelerinin stormpay acclarının sürekli iptal olması ve hyip sitelerinin kalbime zararlı oldugu sebebiyle işlerden çekilme kararı aldım en azından minimuma indiricem.. içeriye hiç para koymadan baslamıstım syncfundsdan saat 6 gibi bi ödeme daha alıcam sanırm.. (ben hala ödiceğini düşünüyorum dün gece sabaha karşı bi ödeme yaptı bana) ve toplam 110 dolar gibi bir param olucak onuda direk yatırmayı planlıyorum yanlız sorum şu.. ben içeriye 110 doları yatırınca günlük 8.25 kazandırıcak 2 gün sonra bu kazandıgım parayla yeni bi upgrade daha alabilirmiyim yoksa 20 günün dolmasını beklemem gerekiyormu???

ayrıca mesela ben bunları bugün aldım 3 gün sonra stompayimde yeniden para olucak bu 11 upgradei 20ye tamamlama şansım varmı??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5