İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Tema, Yeni İyinet !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Gördüğünüz üzere iyinet vbulletin 4 serisine geçtikten sonra kullandığı temayı değiştirdi.

Bu temada ufak düzenlemeler yapılacak.Sizinde gördüğünüz eksikler varsa, lütfen bize bildirin.

İyinet'te değişen tek şey tema olmayacak.

İyinet'te ekip olarak yapılandırma çalışmaları başladı.Değişime hazır olun.:)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ne zamandir girmiyordum iyinet'e biraz bakayim dedim tema iyi guzel olmus yanliz h taglari cok gibi...basliklar cok buyuk px'leri biraz kucultseniz daha iyi olacaktir...

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyinet'in günlük hiti ve sıralaması iyi bir konumda olmasına rağmen, forumun yapı olarak bir türlü hakkettiği yere gelemediği düşüncesindeydim; ta ki foruma girip, değişimi hissedinceye kadar. İyinet'in hakettiği yere gelmesine az kalmış gibi.
Bundan sonra forumda daha aktif olarak bu hakedilmişliğe gelmesine elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışacağım.
İyi forumlar...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İyinet'in günlük hiti ve sıralaması iyi bir konumda olmasına rağmen, forumun yapı olarak bir türlü hakkettiği yere gelemediği düşüncesindeydim; ta ki foruma girip, değişimi hissedinceye kadar. İyinet'in hakettiği yere gelmesine az kalmış gibi.
Bundan sonra forumda daha aktif olarak bu hakedilmişliğe gelmesine elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışacağım.
İyi forumlar...

Bizim de üyelerimizden beklediğimiz hareket budur.
İyinet'in çok iyi bir hiti olmasına rağmen aktiflik konusunda sıkıntı yaşadığımız zamanlar oluyor.
İyinet bundan daha büyük potansiyele sahip.
Bunu hep birlikte başarabiliriz.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bizim de üyelerimizden beklediğimiz hareket budur.
İyinet'in çok iyi bir hiti olmasına rağmen aktiflik konusunda sıkıntı yaşadığımız zamanlar oluyor.
İyinet bundan daha büyük potansiyele sahip.
Bunu hep birlikte başarabiliriz.

Bundan sonra burdayım. Piyasanın en sağlam Webmaster Forumu olmaya devam edecek inşallah.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İyi forumlar...

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.Tamamiyle aklımı okudunuz :) İyinetin temeli, neredeyse hiç bir sitede yok.Dünkü site değil sonuçta, bayadır var.Ama yenilikler konusunda sıkıntıları var.Bundan böyle hepimiz iyineti geliştirmeye başladık.Gerek görünüm olsun, gerek ticaret ortamı olsun, gerek sorunlarla ilgilenme olsun.Sizden tek beklediğimiz şey bize destek olmanız.İnanın sizinde vereceğiniz destek ile beraber iyinet hak ettiği seviyeye gelecektir.:)

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.Tamamiyle aklımı okudunuz :) İyinetin temeli, neredeyse hiç bir sitede yok.Dünkü site değil sonuçta, bayadır var.Ama yenilikler konusunda sıkıntıları var.Bundan böyle hepimiz iyineti geliştirmeye başladık.Gerek görünüm olsun, gerek ticaret ortamı olsun, gerek sorunlarla ilgilenme olsun.Sizden tek beklediğimiz şey bize destek olmanız.İnanın sizinde vereceğiniz destek ile beraber iyinet hak ettiği seviyeye gelecektir.:)

1 beyin, 2 adet kol, 10 parmak (el), 2 göz, 1 burun, 2 kulak... vs. vs. den oluşan bir beden olarak burdayım her daim :)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yazı tipi hoşuma gitmedi, eski halinde kalsa yazı tipi daha iyi olur bence. diğer kısımlar güzel...

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
şube kısımlarınızı güncelleyin arkadaşlar buda güncel oldu yenilik :)

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Önerilerinizi tek tek dikkate alıyoruz arkadaşlar.Mesela biraz önce bir üye yukarıda da arama olmasını istediği için oraya da bir arama alanı yaptık.Tema da ufak tefek sorunlar var, tek tek ilgilenip düzelteceğiz.:)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bir de sey koysak mi acaba, sayfanin sag tarafinda "Uste Cik" diye bir buton oluyor ya hani, cok kolaylik sagliyor. Onun disinda super :) Bence ozellikle arilar super olmus :D Yonetim "ari" gibi calisiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5