İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Tema, Yeni İyinet !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel olmuş ama gözler eski tayfayı aramakta. Baya uzak kalmışız forumdan demekki. Ellerinize sağlık.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
[MENTION=10520]CaLViN[/MENTION]
muhtarlık seçimleri ne zaman rakibinim :cool:

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tema on numara olmuş şimdi iyinete giresim geliyor artık süper daha degiştirmeyin ya bu güzel :) Basit ve Hoş.

Frmkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önceki temaya göre insanın içinde daha çok girilesi bi site konumuna geldiğini söyleyebilirim, daha sade ve hoş duruyor :) ancak ben açıkca söyleyim, vbulletin 4 sürümü için değilse bile, vb normal temasını daha çok hoş buluyorum. Sade ve arayüzü daha hoş, hızlı. Zaten burası webmaster forumu, genel forum değil. Yani ne kadar sade ve göze hoş gözükürse o kadar iyi olur kanımca. Karınca antenleri, karınca gif'i felan ne bilim büyük gibi geliyor veya footer'daki ayrıntılar. Ancak öncekine göre beğendiğimi söylüyorum :)

Bir kaç söylenimde bulundum, sürçü lisan ettiysek affola.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Önceki temaya göre insanın içinde daha çok girilesi bi site konumuna geldiğini söyleyebilirim, daha sade ve hoş duruyor :) ancak ben açıkca söyleyim, vbulletin 4 sürümü için değilse bile, vb normal temasını daha çok hoş buluyorum. Sade ve arayüzü daha hoş, hızlı. Zaten burası webmaster forumu, genel forum değil. Yani ne kadar sade ve göze hoş gözükürse o kadar iyi olur kanımca. Karınca antenleri, karınca gif'i felan ne bilim büyük gibi geliyor veya footer'daki ayrıntılar. Ancak öncekine göre beğendiğimi söylüyorum :)

Bir kaç söylenimde bulundum, sürçü lisan ettiysek affola.

vBulletin 3 sürümlerinin normal teması gayet hoş, editlenip kullanılabilir.Fakat vbulletin 4 sürümlerinin default temaları kötü, iyinet'e yakışmazdı.Şuan ki temanında sade olması için elimizden geleni yaptık.Antenler fazlada büyük değil aslında standart boyutlar, gözü rahatsız edeceğini sanmıyorum, fakat bu yönde başka şikayetlerde gelirse daha da küçültülebilir.Footer kısmı şuan tam olarak hazır değil, geçici bir şekilde yapıldı, gözden geçirilecek.:)

Frmkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vBulletin 3 sürümlerinin normal teması gayet hoş, editlenip kullanılabilir.Fakat vbulletin 4 sürümlerinin default temaları kötü, iyinet'e yakışmazdı.Şuan ki temanında sade olması için elimizden geleni yaptık.Antenler fazlada büyük değil aslında standart boyutlar, gözü rahatsız edeceğini sanmıyorum, fakat bu yönde başka şikayetlerde gelirse daha da küçültülebilir.Footer kısmı şuan tam olarak hazır değil, geçici bir şekilde yapıldı, gözden geçirilecek.:)

Evet zaten vb4 için değilse bile dedim ancak vb3 sürümlerinin temasının biraz düzenlenip koyulması halinde, daha çok rağbet göreceğini düşünüyorum. En azından ek-alternatif tema olarak sunulabilir, isteyenler vb3 default temayı kullanabilirler. Cevap verdiğiniz için teşekkürler :)

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geneli güzel ama tema çok boğuk gibi sanki.
Siteye girince insanın içi sıkılıyor, böyle biraz daha ferah olsa daha iyi olur.
Temadaki koyu tonlardan olabilir.

damati

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet bende iyinet gibi bir forumun hakettiği yerde olmadığı konusuna katılıyorum

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Gayet modern olmuş.
Tek beğenmediğim nokta rumuzların ranklardan daha küçük olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5