İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.katreklam.net/

- Adresinden kayıt yapabilirsiniz. Kayıdınızı yaptıktan sonra istediğiniz kadar web sitesi ekleyebilirsiniz.

- Sistem çalışması tıklama başına kazanç mantığına dayanmaktadır.

- Eklenen siteler sırasıyla onaylanacaktır. Kısa bir süre için sınırlı site ile çalışmayı planlıyoruz. Şu anki kayıtları sırayla onaylayacağız.

- absürt kayıt kabul edilmiyor. Mp3 içinde şuanda görüştüğümüz sponsorlardan onay çıkmadığı için kabul edemiyoruz.

- Merakları gidermek için sponsorlardan alınacak ücretin %70 lik bir kısmı webmasterlara aktarılmaktadır. Başlangıç için çok iyi rakamlar olmasada ödemeleriniz kesinlikle yapılacaktır.

- Ödemeler 1 inde yapılacak ödemeler bölümüne aktarılır ve sırasıyla en geç ayın 15 ine kadar paypal veya banka havalesi ile alabilirsiniz.

aklınıza takılanları sorabilirsiniz çünkü S.S.S dahil tam anlamıyla site doldurulmadı...

Dipnot ekliyeyim : Bu tarz bir sisteme reklamveren olarak katılmak isteyenler PM gönderebilir.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel olmuş Yurt içi Googleyi öldürelim :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon adres hic bişi yok nasıl guven vereceksiniz webmasterlere ?

I

i.s.a.q

Misafir
Sitenin sahibi Atakandır. yani www.bedava100.com'un da sahibi. Ben %101 güveniyorum.Umarım başarılı bir çalışma çıkar.Saygılar.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneyelim Görecez Her Zaman Türklerin Böyle İŞlere Girmesi Piyasayı canlandırır.Google İle ugraşana kadar diyecem ama cok güzel para veriyo

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar açıkcası firma değilim ama ileriye dönük düşünmesem ve kaçmak vb. birşey yapmayı düşünsem oturup böyle bir sistem yazmam gider hazırından alırım veya sadece firma olurum bugün işyeri açmak / kapamak çok kolay.

Kaldıki öyle büyük rakamlarda olmayacak alternatif reklam dedik bunun adına şimdilik ama reklamverenin güveni arttığı zaman fiyatlardada doğru orantılı yukarıya doğru haraket olacaktır. Hep beraber artış yaşarız güzel olur.

Çoğu yerle görüştüm sistemin başarısını bekliyorlar ondan sonra reklamların devamı gelecektir diye düşünüyorum.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakanın bu projeyle uzun zamandır uğraştığını biliyorum. bitirdiğine sevindim umarım başarılı olur.

benim atakana güvenim sonsuz sitelerimin hepsine kodu koyacağım googleden 5 alacağıma atakandan 2 alırım daha iyi. mühim olan bu projeye destek vermek.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir çalışma ellerine sağlık...

Bende hazırladım sistemi kurmaya çalıştım oldu gibiydi ama sponsor bulma işine gelince tıkandık...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
tıklama başına verilen ücret aşağı yukarı nedir

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
i.s.a.q' Alıntı:
Sitenin sahibi Atakandır. yani www.bedava100.com'un da sahibi. Ben %101 güveniyorum.Umarım başarılı bir çalışma çıkar.Saygılar.

güvenme sebebiniz nedir acaba ? ben sitede kendileri hakkında bir bilgi göremedimde.Çalışmak isterim

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.bedava100.com

Demo olarak çalışmasını görmek isteyenler oldu solda son eklenenlerin üzerine ekledim.

sohbet.org
site onaylamaları kısmetse en geç salı olacak uygun bir server bakıyorum. Taşınma vs. olmasın diye :(

eğer aktivasyon kodun gelmedi ise wm[@]katreklam[.]net e veya burdan PM ile kullanıcı adını ve emailini yolla ayarlıyayım.

G

gibigibiyim

Misafir
google adsense reklamlarina cok benzetmissin reklam gösterim olayini,bedava100 deki tek sitelik olandan bahsediyorum.Daha farkli bir sey yapsan iyi olur cünki ayni zamanda google reklamlarini kullananlar icin iyi olmayabilir.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11 Reklam formatı var hepside google' a benziyor zaten mecbur benzemek zorunda bu tarz diğer tabancı text sponsorlarındada aynı durum sözkonusu.

Google TOS' a göre sıkıntı yaratacak türde değil şuanda kurallarına göre sadece sayfa içeriğine duyarlı reklam yayınlayan reklam sistemlerine karşı tavır almış durumdalar (hedef : yahoo, msn vb. rakipleri içerik duyarlı yaptıkları için)

Yoksa bunu adbrite gibi düşünürseniz problem yaratmayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5