İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet o sorunun yanıtını merakla bekliyorum ayrıca ultrasponsor gibi haftada bir göçme sorunuyla karşılaşmayız umarım.

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha ben herşeyi yapdım hesap aktif hale bile gelmedi..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
66 webmaster kayıt yapmış 4 kişi onay mailini onaylamamış
2 tanesi uydurma mail girmiş.

33 testo test [email protected] e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e 25.00
46 salla sallama [email protected] 827ccb0eea8a706c4c34a46891f84e7b 25.00

sizinkini bilmiyorum.. Site onayından bahsediyorsanız. 2 adet sunucu siparişi verdim bende beklemedeyim..

ödeme konusundada başlangıç için çok iyi rakamlar veremeyiz belki ama genede ortalamanın altında değil bazı yerlerdende yüksek.

Google TR reklamlara 15.000 TL (0.015 Ytl) civarında veriyor bizdeki tıklama fiyatıda en düşük 10.000 TL (0.010 Ytl) den başlıyor yukarıya doğru gidiyor.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam vermek isteyenler nerden başuru yapacak? Şu an için sanırım reklam veren başvuruları yok, başladığı zaman bana pm atarsan ilk reklam verenlerden biri olmak isterim, hem sana ve sistemi kullanacak arkadaşlara destek olur, hem de reklamımı bir TÜRK reklam ağı sistemi üzerinden yaparım.

İyi çalışmlar, başarılar..

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beceriksiz_acemi' Alıntı:
güvenme sebebiniz nedir acaba ? ben sitede kendileri hakkında bir bilgi göremedimde.Çalışmak isterim

Kendisi epeydir bu forumda. "besiktaslim" ve "whitekey" diye aratırsan görürsün. Şimdiye kadar da kimseye bir yamuğu olmadı. Epeydir bu proje üzerinde uğraşıyordu sonunda halletmiş. Dolndırıcı olsa kendisiin de dediği gibi kodlama yazmakla uğraşmaz hazır script kullanırdı.

Bu kadar laftan sonra benim de 1 sorum var ati :)

1- Hileli tıklamaları nasıl tespit etmeyi düşünüyorsun?

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu sisteme reklam vereceğim içimizde birçok kişi google Adwordse reklam veriyor artık bunu kullanmak gerekir bence

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel soru.

proxy, clicker, engelliyorum zaten onlarda problem yok.

Tek kullanıcının cookie silip ile internet bağlantısını kesip sahte tıklama yapmasını engellemek biraz zor oldu :) onun içinde artık cookie dahi atmadan bu şekilde sahte tıklama yaratanları biraz değişik bir yöntemlede olsa tıklamayı sayıyor ama yakalayıp log tutar haline getirdim, onuda inceleyip ters bir durum varsa gereğini yapıcaz artık..

Kayıt olmayan domainden reklam gösterilse bile tıklama sayılmıyor. Buda googleda benim en çok problem yaşadığım şeydi. Birde reklamveren kısmı için bütün detayları veriyorum gerekirse itiraz edebilsin diye kim nereden tıklamış saati vs.

En büyük problemde bu serverları almak olucak heralde Layeredtech den siparişini verdim ama ödeme almıyorlar hala hazırladıktan sonramı vericekler anlamadım gitti..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakan (rotring) Arkadaşım öncelikle Hayırlı olsun yeni sistemin. Hemen üye oldum bende.

Güven Konusunda; tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir arkadaşımızdır. Şahsen ben 1 seneye yakın zamandır tanırım kendisini başarılı işleride olmuştur. yanlış bir hareketinide görmedik.

C

Cyber Coder

Misafir
Destek Olmak İsterim Reklamları Koyacağım Fakat Site Onaylanmadı Hala :)

S

sohbetorg

Misafir
Reklam kodu üretebilmeniz için en az 1 sitenizin editörlerimiz tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Kodu hala uretemedi sanirim onaylanmamis 1 haftayi gecti sanirim

I

i.s.a.q

Misafir
arkadaşlar Salı günü siteler onaylanacagı söylendi.Yarın yani.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleriniz onaylanmaya başlamıştır.

herhangi bir sorusu olan olursa cevaplayabilirim :)
wm/@/katreklam.com adresinide iletişim için kullanabilirsiniz.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atakan beni tanirsin yalnis anlama da birsey soracagim. Bedava100 e reklam koymussun burda ki tiklardan sen mi kazaniyorsun :)

Saka bir yana hayirli olsun. Bende biliyorum uzun suredir ustunde calisiyor. Umarim emegi bosa gitmez.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazanmıyorum tabi şimdilik cepten götürüyoruz :D 1-2 gündür serverda nasıl bir etki bırakıyor diye denemesini yapıyordum sanırım çok uzun bir müddet (BW yettiği kadar: 1000Gb) bu server bizi götürür. 250.000 gösterim awstats vs. istatistik açık haldeyken server load 0.00 gibi gayet rahat yani.

aslında uzun zaman derken ufak ufak temel atıyordum çünkü bu tarz şeylerde kontrol benden çıkıyor sitenin tutma ihtimali büyük ihtimalle reklamveren kişilere kalıyor o yüzden düşünme kısmı uzadı. Gerçi site sayısı artınca konuşalım diyen büyük yerler var ama bakacağız artık durum neyi gösterecek.

- Bu arada minumum ödeme opsiyonuna 10 Ytl de eklendi.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Umarım başarılı olursunuz.. 3 sitede ben ekledim. Bir tanesi alanında tanınmış bir site. Benzer içeriğe sahip websitelerinin bizi takip eden yöneticileride ekleycektir.

İyi çalışmalar

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem çok güzele benziyor ama herşeyden önce umarım reklam veren bulursun ve sistem devamlılığını sağlar..

Bir soruda benden..

Ödeme zamanı geldiğin de banka havalesinde ismini vermeyeceğim bir firmadan kızgınımda ondan soruyorum havale ücreti 20 ytl falan kesilmiyor değil mi :) yani ne kadar havale ücreti keisliyor ya da havale ücreti keislmiyor mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5