İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
size gönderilen mailleri cevaplamıyo musunuz? altta katreklam yazan yerin rengini arkaplana yakın yapsam ya da aynı yapsam sorun olur mu bu?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oradaki linkden gelen reklamverenlerin tek sefer değil sürekli olarak yatırdığı miktarın %10 u site sahibine verilecek. Gene oradak kayıt olan webmasterlardanda kayıt olan kişinin her ay kazandığının %3ü kadar bir ücret sürekli olarak verilecek. Yani birnevi affiliate diyebiliriz. Bannerları hazır olunca aktif olacak henüz aktif olmadığı için aynı renk yapabilirsiniz. Aktif olduğunda zaten arkaplan rengi ile aynı renk yapılamayacak.

Şu adwords kuponlarının süresi bitene kadar beklemek gerek 50$ a 8.5 milyarlık reklam verilirken bizim reklamveren bulma şansımız düşük. Kupon sürelerinin dolmasıyla tıklama ücretlerindede iyi bir çıkış yaparız diye düşünüyorum.
(Kupon sürelerinin bitişiyle bizimde affiliate devreye girecek. ozamana kadar arkaplan rengiyle aynı yapabilirsiniz sakıncası yoktur.)

S

sohbetorg

Misafir
Bugün Gösterim : 4.694
Bugün Kazanç : 0.303 YTL
Bugün Tıklama : 27
Kategorisi : Sohbet-Arkadaş

Bu Sadece baktigimiz gunun istatiklerini i gösteriyor aceba ayrica Tiklama Derken Gangi Tiklama sayisina göre Degerlendiriyor ?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adınız Soyadınız : Atakan Demirkır
Email : [email protected]
Toplam Yapılan Ödeme : 0.00 YTL
Henüz Ödenmemiş Tutar : 49.26 YTL
Ödenmemiş Tıklama : 452

- tıklamalarınız örn: 5 kayıtlı siteniz varsa bütün hepsi günlük olarak görünüm, tıklama vb. "Aktif Sitelerim" bölümünde gösteriliyor gün sonunda hepsi toplanıp genel bilgilerinizdeki "Henüz Ödenmemiş Tutar" bölümüne aktarılır. Ayın 1. inde (Min 10 ytl) seçilen tutarda alacağınız oluşmuşsa "Ödeme Kesimleri" bölümüne "Beklemede" yazılarak aktarılır ve en geç ayın 13.-15. günü aralığında ödeme yapılır beklemede yazan yere ödeme tarihi gelir. Ödenen miktar "Henüz Ödenmemiş Tutar" bölümünden düşülür her ay bu şekilde devam eder.

Eklenmesini istediğiniz birşeyler varsa PM gönderin uygun bir istekse yapılacaktır.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugünlük Toplam Kazanç : 0.207 YTL
Bugün Tıklama : 19

bu 10 ytl olana kadar..... bari reklam verme fiyatları nedir? düşük heralde ki tıklamaya az veriyosunuz. yoksa reklam fiyatı yüksek verdiğiniz az gibi bi oran mı var burda da?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam verme fiyatı 16.000 TL
%70 webmastera gidiyor (~11.200 TL) ancak adwords kuponları ortalıkta dolaştığı için reklamverecek kitle az bulunuyor onun için şuanda 3 reklam hariç hepsi benim eklediğim reklamlar onlardanda pek geri dönüş olmayacağı için en düşük 10.000 TL ediyor. 2 güne kadar reklam ücreti arttırılacak reklamveren bölümü tasarımı değişti upload edilecek affiliate sistemi başlatılıcak sitenizden kayıt olan reklamveren in her yatırdığı miktarın %10 u otomatik olarak o webmasterin hesabına geçecek. yarın veya sonraki gün başlamış olur.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontol panelinde aylık istatistiklerde görünse daha iyi olur. gün gün ne kadar kazandığımızı karşılaştırırız.

S

sohbetorg

Misafir
evet bencede aylik gunluk istatikler nerden tiklandigi ( Hangi ülkerlerden ) geldigi Gibi daha gelismisi olabilirdi sanirim

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Sistemde iframe özelliği serbest'mi acaba? Yani içi boş bir html dosyası içinde kodlar olan iframe.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet serbest aynı sitede iframe olarak aldığınız kodlarda değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz.

- kayıt onayında sanırım problem var sistemi yenilerken onay mailinde birşey olmuş olabilir çok mail geldi onları en kısa düzelteceğim.

Yarın yeni arayüz ve yeni reklam seçeneği olarak tavsiye reklamı olucak popup reklamını henüz yetiştiremedim ama kısa zamanda popup reklamda eklenecek. Aylık verileri günlük kazançları görebilmek için isteyen excel dosyası indirebilir isteyen siteden kontrol edebilir hale geldi.

Popupdan sonra bir reklam sistemi daha devreye girecek. Tıklama ücretlerini arttırmaya çalışıyorum daha iyi oranlara çıkabiliriz inş. ama tanınmadan ve bu google adwords bitmeden olmayacak gibi :).

M

maxxlist

Misafir
yeni tasarım dizayn menü vs.. hepsi çok güzel olmuş bence..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rotring gördüm ve hemen yazmak istedim. tebrik ederim gerçekten. işte şimdi tam olmuş herşey. tasarım ve yenilikler harika. bi de şu reklam boyutu seçildiğinde ordaki reklam kutusu da o boyutu alabilse şahane olacak.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede Sorun var sanırım reklamlarin oldugu kisim çalişmiyor hata veriyor...

Bugun Saat: 20:46 itibari ile

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben nasıl reklam verebilirim?

bide siteye editör falan alsan sitemin onaylanmasını bekleyene kadar bi ton tık alırdım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5