İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi sayfaya birden fazla reklam koyabiliyo muyuz? kaç tane koyabiliyoruz? boyutları farklı her boyda reklam koyabiliyo muyuz?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pembekedi 1 sayfaya en fazla 3 adet reklam koyulabilir.
Zaten fazlasıda sayfa görünümünü etkiler diye düşünüyorum.

Bu arada az önce ödeme alan kimse olmamıştır diye bir konu geçti buda moral bozduğu için her ayın 12-15 arası dediğimiz ödeme gününe gelmeden bu ay istediği miktarı geçen kişilerin ödemeleri toplu halde az önce yapıldı sadece 3 kişide problem çıktı. banka bilgilerini girmemiş 1 kişi. ve Garanti kullanmayan 2 kişi, diğer bankalar için eksik bilgi alıyormuşuz iyiki çoğunluk garanti kullanıyor. bu 2 arkadaştan bilgileri istenerek en kısa zamanda eft leri gönderilecektir.

Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Bugün itibari ile reklam fiyatlarında artış oldu. web sitemin hostinginde problemler çıktı diye reklamı askıya aldım site kapalıyken hit gelmesin diye. Site açıldığında tekrar devam ettirmek istediğimde bir çok kelimeye 0,04 ykr fiyat istendi. :) Napalım Buda Kabulümüzdür ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır aslında birçok kelime için değil sadece telsim, melodi ve birkaç kelime bu uygulama var. Sebebide en son 17 reklamdan 12 tanesi telsim reklamı olmasıydı başla bir şekilde artışını engelleyemeyeceğimize göre webmastera kalan tıklama ücretini arttırarak cezbettirici hale getirmek istedik yani aynı reklam olsada tıklamadan webmastera kalan 30.000 TL gibi birşey oluyorki hala herşekilde her iki tarafta kazançlı çıkmış oluyor.

Anlayışınız için teşekkürler ;)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili rotring, öncelikle kurduğun sistem için tebrik etmek istiyorum seni.. umarım hem kendine hemde bizlere faydalı olacaktır katreklam..

sormak istediğim şey, bi sayfa da aynı reklam birimini 3 defa kullanabilir miyiz? mesela aynı sayfada 3 tane 468*60 reklam bloğu olur mu?

bir başka soru da adsense te ki adLink tarzında reklam birimleri de yapmayı düşünüyo musun? bence çok işe yarar...

tekrardan kolay gelsin..

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar sitelerimi de bende kayıt ettirdim 1 gün geçmeden onaylandım. Reklam kodlarını sitelerime entegre ettim. Tıklamalar ne kaadar gecikme ile yönetici panelinde görebiliyoruz? 1 saat oldu 1 tıklama bile yok da korkuyorum :D

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende 20 saat oldu, henüz gösterim bile yapılmamış yönetici paneline bakılırsa :D

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde bazı problemler oldu sanırım. dünkü kazanç sıfırlanmadı. ama rakam sıfırlandı ve sıfırda kaldı. ve şu anda tıklamalarda sayılmıyor sanırım :(

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heyecan yapmayın bazen oluyor böle sorunlar tıklama kayıtlarını inceleyip tek tek hesaplara yükleme bile yapıyorlar... açıklamada yapar zaten arkadaşımız... konunun ilk sayfalarında bu tür şeyler konuşulmuştu...

daha yeni bi sistem bence oturana kadar bu tür aksaklıklar olur :) ama ben elimden geldiğince her sitemde destekliyeceğim. inşallah gokıl tekelleşmesinden ve dolandırıcı zihniyete bürünmüş reklamcıyıZ diyen kurumlardan kurtulmuş oluruz.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk kez kullandığım için tecrübeli değilim.. panik içersindeyiz :p

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünde kullanıcı panelinden 2 soru sormuştum onlarda hala cevaplanmamış :D

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Serveri taşıdık sorun olmamasıl açısından transfer ettikten sonra hemen ayar yapıp yeni servera yönlendirdik eh problemsiz geçiş yaptık derken gösterim dosyasını atlamışız chmod ayarı yapıldıktan sonra problem kalmadı şuanda normal şekilde çalışıyor herşey. Sadece gösterim bölümlerinde bir problem olmuş tıklamalarda problem yoktu.

Nacres > 3 taneyi geçmeden istediğin uygun reklam formatında ekleyebilirsin.

Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda halen daha gösterim ve tıklama 0 diyor be abü ... ne yapacaz? :D bu arada özel mesaj kotan fullenmiş. bilgilerine :D

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
Merhaba,

Serveri taşıdık sorun olmamasıl açısından transfer ettikten sonra hemen ayar yapıp yeni servera yönlendirdik eh problemsiz geçiş yaptık derken gösterim dosyasını atlamışız chmod ayarı yapıldıktan sonra problem kalmadı şuanda normal şekilde çalışıyor herşey. Sadece gösterim bölümlerinde bir problem olmuş tıklamalarda problem yoktu.

Nacres > 3 taneyi geçmeden istediğin uygun reklam formatında ekleyebilirsin.

Kolay Gelsin
İyi Çalışmalar
ilgin için teşekkürler, peki ya bu?

bir başka soru da adsense te ki adLink tarzında reklam birimleri de yapmayı düşünüyo musun?

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun halen daaha devam ediyor. webmaster bölümünden istatstiklere bakamıyoruz?

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"aktif websitelerim" kısmından görebiliosun bir kısım bilgileri :) diğer tarafta sorun var sanırım..

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
cinbaba' Alıntı:
heryerde reklam yapma spam mail,forumun heryerinde, msn git adam gibi reklam ver

Bilader sen nediyon ne reklamı?? Ben işim olmayan konuya mesaj bile yazmıyorum.. Post sayısı diye bişey duydunmu hiç?? Önce kendininkine bak sonra benimkine..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5