İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

M

memox

Misafir
Böyle bir sistemle böyle bir Türk sponsor bulmak, gerçekten helal olsun. İnşallah daha büyük işlere imza atarsınız.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklam verirken konu seçilebiliyo reklam yayınlamak isteyenler de konu seçebilsin. öyle bişey varsa ben göremedim. ama eğer yoksa bence bu çok iyi olur. bi sitemden reklamları kaldırmak zorunda kaldım bu yüzden.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler
system32 site onaylandı.

pembekedi sistemi çok yormayacak şekilde kelime bölümü yapmaya başladık istemediğiniz kelimeleri girerek içerisinde o kelimeler geçen reklamlar engellenecek. ör: vegas yazıldığında o kelime geçen reklamlar çıkmayacak veya kelime yerine www.siteadi.com yazılırsa o site reklamları çıkmayacak.

Kampanya bölümünü bitirdik özel kampanyalar düzenlemek içinde görüşmeler yapmaya başladık. Popup reklamları ücretleri nasıldır bilemiyorum ama sonuçta onuda tamamladık deneme ücretlendirmesiyle başladı. Popup reklam koduda kirlilik olmaması açısından her girişte 1 popup açıyor. Şuanda 1 sayfaya yönleniyor ama esas sayfa o olmayacak normal içerikli site tamamlanıyor bitmek üzere 3-5 güne kadar tamamlanan siteye yönlendirilecek.

Çok özellik eklemek istiyoruz aslında ama hepsini birkaç günde bitirmektense sağlam bir sistemle gitmek çok daha iyi olacak.

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sitem onaylandı 1 haftadır reklamlarıda yayınlıyorum ancak giriş yapamıyorum bilgi verirsen sevinirim. Hatalı mail veya şifre diyor önceden giriş yapabiliyordum. Kayıt olduğum mail [email protected]

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.katreklam.com adresinden reklam verebilirsiniz. (muhtemelen ordan girmeyi denişyorsunuz)

www.katreklam.net adresinden giriş yapmayı deneyin eğer olmazsa giriş formunun altındaki şifremi unuttum linkine tıklayarak 1 defa şifre isteyin yeni bir şifre gönderilir.

Kolay Gelsin

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben üyeyim fakat tık başı ücret düşük diye hiti düşük bir sitemde yayınlıyorum reklamı.

acaba bir artış gerçekleşti mi?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar güzel bir kampanyaya başlayacağız herkes www.katreklam.net adresinden kaydınızı yaptırırsanız pişman olmazsınız diye düşünüyorum.

Şu aşamada text reklam tıklama 0.011 YTL ama anlaşmalarımız başlıyor yeni başlayan reklam kampanyaları bilgilerini almak isteyenler kayıt yaptırabilirler.

büyük bir aksilik olmazsa iyi kazandıracak bir kampanya geliyor :)

Y

ysf

Misafir
i kaydolabilsek, maile aktivasyon kodu gelmedi, wm@katreklam a da maili attik, hatta burdanda p.m attik halen girisimiz yok.

M

memox

Misafir
:) Tıklama başı ücretleri düşük diyen arkadaşlar var fakat biz ne tıklama başı yüksek ücret veren ama para vermeyen sponsorlar gördük. Kendilerine de yazdığım gibi türk sponsorların içinde en iyisi kat reklam diye düşünüyorum. Bu konudada gazetede bir yazı hazırlayacağım.
Saygılar.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"biz ne tıklama başı yüksek ücret veren ama para vermeyen sponsorlar gördük"
Teşekkürler memox

Arkadaşlar spamcı olmayalım diye pek mail atmak istemiyorum (gerçi kayıt haricinde mail göndermedim kimseye).

Bu ayın ödemeleri yapıldı ( Garanti Bankası + Paypal Kullananlara ) bu ikisi haricinde ödeme bekleyen arkadaşlar "bilgilerimi güncelle" bölümüne banka ili ve banka ilçesi seçeneklerini ekledim o bilgiler olmadan malesef gönderemiyorum. Ödeme günümüz zaten ayın 13.-15. günü bu tarihe kadar girerseniz ödenecektir. Girilmezse bir sonraki aya kalabilir veya bu ay içinde belli olmayan ara bir tarihte ödenebilir.

Bu tarihten sonra kazançlarda orta halli artış olması gerekiyor.
Min. Tıklama kazancı ~14.200
Max. Tıklama Kazancı ~ 28.000

olmuştur. (Aktif reklamlar bitince tam ortalama belli olur eski reklamlardan uzun süreli olan birkaç reklam var)

Eğer bir sorun yaşayan varsa PM veya burdan yardımcı olabilirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
Teşekkürler memox

Arkadaşlar spamcı olmayalım diye pek mail atmak istemiyorum (gerçi kayıt haricinde mail göndermedim kimseye).

Bu ayın ödemeleri yapıldı ( Garanti Bankası + Paypal Kullananlara ) bu ikisi haricinde ödeme bekleyen arkadaşlar "bilgilerimi güncelle" bölümüne banka ili ve banka ilçesi seçeneklerini ekledim o bilgiler olmadan malesef gönderemiyorum. Ödeme günümüz zaten ayın 13.-15. günü bu tarihe kadar girerseniz ödenecektir. Girilmezse bir sonraki aya kalabilir veya bu ay içinde belli olmayan ara bir tarihte ödenebilir.

Bu tarihten sonra kazançlarda orta halli artış olması gerekiyor.
Min. Tıklama kazancı ~14.200
Max. Tıklama Kazancı ~ 28.000

olmuştur. (Aktif reklamlar bitince tam ortalama belli olur eski reklamlardan uzun süreli olan birkaç reklam var)

Eğer bir sorun yaşayan varsa PM veya burdan yardımcı olabilirim.
en yüksek ödeme miktarı nedir, bu konuda bilgi verebilir misin? en yüksek alan şu kadar aldı diye mesela..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
177.86
94.05
66.84
59.67
48.95
45.88
34.86
29.73
27.01
25.02
24.66
22.02
15.39
15.00
12.75
12.56
12.55
12.29
11.76
11.57

bu ayın ödemeleri bu şekilde kişisel bilgilerini veremem istedikleri taktirde kendileri birşeyler yazabilir.

Bu ay Toplam Ödenmemiş Miktar : 468.69 (Bu 8 gün içerisindeki miktar)
popup eklenip ve tıklama ücreti arttırıldı bu aydan sonra aylık ödeme 1.800 ytl civarına çıkacak gibi gözüküyor.

bu ay 8 günde en çok kazanan
1. webmaster 52.28
2. webmaster 43.78

gibi bilgiler verebilirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
177.86
94.05
66.84
59.67
48.95
45.88
34.86
29.73
27.01
25.02
24.66
22.02
15.39
15.00
12.75
12.56
12.55
12.29
11.76
11.57

bu ayın ödemeleri bu şekilde kişisel bilgilerini veremem istedikleri taktirde kendileri birşeyler yazabilir.

Bu ay Toplam Ödenmemiş Miktar : 468.69 (Bu 8 gün içerisindeki miktar)
popup eklenip ve tıklama ücreti arttırıldı bu aydan sonra aylık ödeme 1.800 ytl civarına çıkacak gibi gözüküyor.

bu ay 8 günde en çok kazanan
1. webmaster 52.28
2. webmaster 43.78

gibi bilgiler verebilirim.
yok kişisel bilgi ben de istemem zaten :) çok sağol bilgiler için..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5