İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Turk Sponsor

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
Bende reklam veren olarak eksikleri söylemek istiyorum :p
Biten reklami bir tiklamada tekrar oluşturmak mümkün olursa güzel olur ikinci kez reklam oluşturmak uğraştiriyor...

Haklısın Benimde uğraştığım bir durum oldu ama copy / paste diye birşey icad edilmiş en azından onu uygulayınca rahat oldu :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca reklam veren olarak bakarsak olaya;

Sitemde katreklam reklamlarını kullanıyorum, lakin kendi sitemde kendi sitemin reklamları çıkıyor, sözün özü xxxx1.com sitesinde xxxx1.com reklamı çıkıyor.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitelerime Çok az kişi geliyor ama. sürekli ringofon sitesinin reklamları çıkıyor sanırım yüksek miktarda ödeme yapanlar daha öncelikli yayınlanıyor :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Ayrıca reklam veren olarak bakarsak olaya;

Sitemde katreklam reklamlarını kullanıyorum, lakin kendi sitemde kendi sitemin reklamları çıkıyor, sözün özü xxxx1.com sitesinde xxxx1.com reklamı çıkıyor.

Alıntı:
domain_engelle = "http://www.domain.com,http://www.domain2.com";
şeklinde virgül ile ayırarak istediğiniz kadar domain engelleyebilirsiniz.

-------
Bu mesajı bir önceki sayfada KatReklam sistem yetkilisi vermiştir. İstemediğiniz reklamları bu şekilde kodunuza ekleyerek durdurabilirsiniz.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce panel'de "Ringofon (yeni)" Diye Bir link gördüm, Ringofon için ne gibi bir reklam yayınlanacak, Bu Konu hakkında ne zaman bilgilendirme yapılacak acaba?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
Az önce panel'de "Ringofon (yeni)" Diye Bir link gördüm, Ringofon için ne gibi bir reklam yayınlanacak, Bu Konu hakkında ne zaman bilgilendirme yapılacak acaba?

Tıkladığında linki alttaki mesaj çıkıyor test aşaması tamamlanınca bilgilendirilecekmiş kayıtlı webmasterlar...

"Bu bölüm test edilmektedir. Mümkün olan en kısa zamanda test aşaması tamamlanarak kayıtlı webmaster'lara duyuru metni gönderilecektir."

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet onu farkettiğim için zaten sadece ne zaman bilgilendirme yapılacak diye sormuştum..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bir aksilik olmazsa bu hafta içerisinde veya hafta sonunda ringofon kampanyasına başlayabiliriz. Çok güzel/kaliteli bir iş çıktığına inanıyorum gerekli duyuruları zaten mail ile ulaştıracağız ;) Bu bahaneyle raporlama sisteminide tekrardan yazdım günlük, genel, pop ve kampanya kazançları tek bir yerden takip edilebilecek.

Kampanya olarak düzenlediğimiz (İsteyen sadece bu kampanya reklamlarını kullanabilecek) ilk reklam. 2. si için fazla bekleyeceğimizi sanmıyorum eklendikce duyurular yapılacaktır.

Spam gibi mail atmak istemediğimiz için mailin altındaki linki kullanarak birdaha bizden kampanya maili almamayı seçebileceksiniz. (zaten gereksiz mail kesinlikle göndermiyoruz.)

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İşin açıkcası,
KatReklam gerçekten güzel ve ilgi görebilecek, aktif, anlaşılabilir bir kampanya. Bu yüzden yapımcılarını tebrik ederim.

Bu yüzden herkese öneririm. (Tabiki şuanki hali ile. Umarım hep böyle yollarına devam ederler..)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yayıncı hesabından Reklamveren hesabına aktarım yaptım ama geçmemiş, soru da sordum reklam veren olarak cevapta henüz gelmemiş, gerçi daha 24 saat olmadı soru soralı.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler,

bu aralar firma açılışı yapmaya çalışıyoruz o yüzden biraz koşuşturma oluyor soru bölümleri hızlı bir şekilde cevaplandırılamayabiliyor.

acil sorularınız için rv/@/katreklam.com mail adresinide kullanabilirsiniz.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu nasıl teşekkürler, sistemdeki sorundan bahsediyorum tamam geçmesin param önemli değil ama yayıncı hesabımdan reklamveren hesabıma 10ytl aktardım, soru girişi de yaptım tık yok..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink' Alıntı:
Yahu nasıl teşekkürler, sistemdeki sorundan bahsediyorum tamam geçmesin param önemli değil ama yayıncı hesabımdan reklamveren hesabıma 10ytl aktardım, soru girişi de yaptım tık yok..

Sizden önceki mesaja teşekkür etmiştim :)
reklamveren hesabınıza 10 ytl aktardıktan sonra nasıl bir problem yaşadığınızı yazarsanız size cevap verebilirim.
Şimdi probleminiz nedir onu anlayamadım rvaktarım bölümünden reklamveren hesabınıza para aktarmışsınız. Reklamveren bölümü şifrenizi mi unuttunuz ?
özel mesaj veya buradan tam sorunuzu söylerseniz cevap verebilirim

kolay gelsin
İyi Çalışmalar

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yayıncı olarak reklam yayınladım ve farklı bir mail ile rv olarak kayıt oldum, bakiyemden 10 küsür ytl yeni kayıt olduğum rv hesabına aktarım yaptım. Yayıncı hesabımdan para düştü ama reklamveren hesabıma para işlenmedi.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorununuz varsa yazarsanız tabiki yardımcı olmaya çalışabilirim.

Bu arada arkadaşın kayıtlarında dediği gibi problem olmuş reklamveren hesabında gerekli düzenleme yapıldı.

Y

ysf

Misafir
benim sorunum su, 1,5 ay once form doldurmama ragmen mail gelmedi, belirttiginiz adrese mail attim cevap gelmedi, burdan pm attim yine cevap yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5