İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni ve süper bir sponsor buldum arkadaşlar absürt-non absürt

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk çekim eldi arkadaşlar 50$ lık scanner bulursam tarayıp gönderirim isteyenlere

anilefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sponsor hakkında biraz daha açıklama yazarmısın gösterim başınada para ödüyormu ben sitemde kullanmak istiyorum.

K

kartalmaltepe

Misafir
yaw peki bu clicke mi veriyor click thru ya mı yani 1 click yeterli mi yoksa cıksan sayfada linklere tıklamak gerekli mi?

bir de inpression programı nasıl bilgi verir misin?

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsorun kendi sitesinde de açıkladığı gibi blind click 0.02 $ normal click 0.04 Sadece banner clicklendiğinde açılan sayfanın gözükmesi yeterli kendiniz bi deneyin isterseniz sitenize yerleştirin bi clickleyin bakın şak diye sayıyor.
blind click yöntemi de gayet iyidir.
Sitenizde olmayan sayfalara link verirsiniz 404 sayfası yerine o sitede tarif ettiği şekilde sponsor linkini koyarsınız ve her 404 size 0.02 $ kazandırır. Bu işlem bilhassa absürt siteler için çok idealdir.
Yazın anasını satem oraya bilmemkimin bilmem ne resmi diye hehe
neyse
işte böyle soruları unuttum bi daha bakayım devamını yazayım
yazıyı düzelttim arkadasslar kusura bakmayın yanlış yazmışım

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gösterim başına para ödeyecek ama henüz değil sanırım orada impression durum göstergesi var ama aktif değil yani ben hiç onu kullanmadım Günde 30-50 arası sponsor tıklaması yapılıyor benim absürt sitede iyi bir getiri oluyor arkadaşlar 300x 0.04 =12$ net günlük ama unique olmayanlar sayılmıyor bu da performansı bayağı bir aşağı çekiyor.günlük ortalama 8-9 civarı benim hesap şişmekte şiddetle tavsiye ediyorum bu sponsoru amanın hile yapmayın Türkleri bunlar kabul ediyor etmez olurlarsa naparız animallah
Düzelttim..:)

C

cimbom23

Misafir
abi süpersin yaa ne diyeyim 2 günde 13 $ yaptım bu sponsorda bu ay sonu bi isteyelim bakalım çek nası güzel gözüküyomu bi bakalım o parayla da gidip bi güzel içelim hehe

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayda bir defa ödeme yapıyor.
50$ ı aşman gerekiyor.
çek 12-14 gün arası elime ulaştı benim

C

cimbom23

Misafir
PAY SCHEDULE

You have earned $21.4752 by advertising TNT Cash.

Checks will be sent when accumulated earnings exceed $50 at the end of the month.
Yani Türkçe Açıklaması ay sonunda hehe 4. günüme girerkene bu kadar para kazanacağımı tahmin etmezdim heh ilk defa para kazanıyom internetten ehi

K

kartalmaltepe

Misafir
painkiller' Alıntı:
Gösterim başına para ödeyecek ama henüz değil sanırım orada impression durum göstergesi var ama aktif değil yani ben hiç onu kullanmadım Günde 30-50 arası sponsor tıklaması yapılıyor benim absürt sitede iyi bir getiri oluyor arkadaşlar 30x 0.4 =12$ net günlük ama unique olmayanlar sayılmıyor bu da performansı bayağı bir aşağı çekiyor.günlük ortalama 8-9 civarı benim hesap şişmekte şiddetle tavsiye ediyorum bu sponsoru amanın hile yapmayın Türkleri bunlar kabul ediyor etmez olurlarsa naparız animallah
iyi de 30 ile 0,4 ü çarpmışsın. 0,04 ü çarpman gerekmez mi 4 cent veriyor sadece.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kardeşler
böyle kolay para veren yerler genelde paraları göndermezler. şimdi siz diyceksiniz ki adam çek geldi demiş. bende diycem ki büyük ihtimalle alt üye toplamak için yazılmış bişey. adam dialer ile milleti kazıklamaya çalışıyo sizin paralarınızı öder mi ? bence ödemez. bundan önce 2 yıl önce absoluteagency diye bi site de böyle güzel paralar veriyodu bizde saldırdık tabi 100$ lt sınırdı bizde biriktirdik. sonra tahmin edin noldu bizim 100$a? akıllı olun para alacaz diye milletin canını yakmayın!

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım ben bu sponsoru alt üye toplamak için tanıtmıyorum. ilgili olsaydın absürtsponsor forumlarında bi araştırsaydın bu şirketin flashcash in gamacash in nasıl firmalar oldugunu oradaki forumlardan öğrenmiş olurdum benim istegim hepimiz kazanalım benim çekim geldi. bankaya gittim bozdurdum bile
biraz araştır millete çamur atmadan önce alt üyem olursa daha fazla kazanacağım doğrudur. Ben herkesin kazanmasını istiyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yaw sen kazanamadın diye başkaları kazanacak diye bi şey yok. benim para aldığım ama diğer Türkebmasterların para alamadığı çok yer ar. bu bütün dünya için geçerli. bir insan çek geldi diyorsa niye yalan söylesin ki bide $50 demiş; ya daha abartı bi şey deseydi işte o zaman biraz karamsar yaklaşmak gerekirdi olaya.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
para için milleti dialerlere kandırabilecek karakterdeki bir insan para için yalan da söyler herşeyi de yapar. belki yalan söylememiş olabilir ama ben iddia edyorum deeneyenler parasını alamayacak. isterseniz deneyin görün. bu adamın da alt üyesi olmayın!

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
zokkie hadi deneyin görün diyosun ama bide bu adamın alt üyesi olmayın diyosun. ne derdin war. madem kimse kazanamayacak alt üye toplayanın bi kazancı olmayacak demektir. yada bu adam dediğin kişi şirketin özel elemanıda dolandırcak enayimi arıyor. ne saçma işler yaw...

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok len sana mı olur ortada 1 tane paranoya var o da zokkie yemiş hhehehe

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dialer Dağıtan ŞEREFSİZDİR, kullanan ŞEFERSiZdir. üstüne alınan alınsın sen türkiyenin paralarını dialerler yabancı şirketlere yedireceksin. sonra ben internetle uğraşıyorum ban destek ol alt üyem ol diyeceksin. Benim gercek nickim gencbeyin'di ama senin gibi birine küfrettiğim için nickimi banladılar. ayrıca koy sitenin adresini kimin ne iş yaptığı görülsün!

ben paranoya değilim sadece insanları kandırmaya çalışanlara alerjim var!

painkiller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakikaten senin kafan çalışmıyor.
Gençbeyinsiz
oraya o bannerı koymak demek o bannerdan para kazanmak demektir.
illaki banner tıklanınca acılan sayfada bağlantı tipini secip o dialer ı yüklemek mi gerekiyor.?
baktın dialer cek git beynin mi yok senin herkes artık türkiyede biliyor dialer ne demek ne işe yarar ne yapılır.
Bir kişi haksız ise söyleyecek bir sözü kalmamış ise küfür eder et de rahatla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5