İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yenmedik, EZDİK !

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26 Yaşındayım böyle bir oyun, böyle bir futbol görmedim,
Kalede mondragon olsa kesin 6-0 olurdu maç.

Kaldırın bayrakları EFSANE coşuyor :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bir galatasaraylı olarak gerçekten keyif aldım oyundan ve sevindim Fenerbahçe kazandığı için. Hatta son yarım saat fener kaçırdıkça onlar sanki gelip atacakmış gibi korkmaya başlamıştım. Tüm Fenerbahçe ve Fenerbahçelileri kutluyorum..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yaaa bende bir ara sadece sevindim :D tam eve dogru ilerlerken goool attılar ve yanında gectiğim evden sanki megofonla bagırlarmıs gibi goooooooooooool diye bir ses sadece güldüm :)
ama suda varki halen eglenceyi silahlarla yapıyor bir cok kisi ! millet gool diye bagırırken birileri silahlarla ates edip edolarını tatmin ediyolardı ama sanırım illaki birine bir sey olacakki öyle duracaklar cok kötü!

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel karşılaşma oldu.
En kötü olasılık beraberlik diye düşünmüştüm, sonuç memnun edici.
Fenerlileri kutluyorum.
Böyle oynayın biz hep yanınızdayız. :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
26 Yaşındayım böyle bir oyun, böyle bir futbol görmedim,

Sonra da fenerbahçe'yi neden sevmiyorsunuz diyorlar. Senin gibi insanların tuttuğu takımı biz nasıl sevelim ki? Adam gibi sevinemiyorsunuz değil mi bir olaya? Sataşmadan, laf atmadan edemiyorsunuz. İçinizde hep ukte oluyor çünkü.

İşte, sonra soruyorsunuz ya, neden fenerbahçe'yi sevmiyorsunuz diye; işte böyle adamlar yüzünden sevmiyoruz. Biz fenerbahçe galip geldiği için kutlama yaparken, çıkıp "kalede mondragon olsa kesin 6-0 olurdu" diyor. Gel de sev böyle adamı.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Son dakkalarda çok korkmustum :d ama korktugum olmadı 3 puan bizim...

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel oyun, 3 puan.Dongoz kezmanın yerine ben olsam forvette tarihi farka giderdik oda ayrı bi mesele :D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D:D Allah akıl fikir versin şu ezikliğinizi ne zaman atıcaksınız üstünüzden ya yok Mondi olsaymışmış falan ...

Yalnız tebrik ederim bu sene avrupa'dan yazı ile "sıfır" rakam ile "0" puan ile geri dönmüceksiniz bunu kutlamalıyız değil mi ? ;)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sonra da fenerbahçe'yi neden sevmiyorsunuz diyorlar. Senin gibi insanların tuttuğu takımı biz nasıl sevelim ki? Adam gibi sevinemiyorsunuz değil mi bir olaya? Sataşmadan, laf atmadan edemiyorsunuz. İçinizde hep ukte oluyor çünkü.

İşte, sonra soruyorsunuz ya, neden fenerbahçe'yi sevmiyorsunuz diye; işte böyle adamlar yüzünden sevmiyoruz. Biz fenerbahçe galip geldiği için kutlama yaparken, çıkıp "kalede mondragon olsa kesin 6-0 olurdu" diyor. Gel de sev böyle adamı.

Aynen katılıyorum + 1905:)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Tutmayın küçük enişteyi!

interdede lincoln olsa yine avcunuzu yalardınız avrupada.
bknz:schalke

tekrar tebrik etcektim bu başlık altındada hevesim kaçtı...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bugün göremedik lincolnü :)
uuu trextra saat 00.15 oldu maç biteli saatler geçti , kutlamadan yeni geliyosun galiba çıkar artık bu sıcakta sion atkını :p
şaka bi yana, ne diyim yani,gören gördü, 3 kişi tutuyordu yinede çok iyi iş çıkardığını düşünüyorum.
O bişi değilde sizin yontamadığınız serveti gördünüz mü asıl :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Geçenlerde milliyet.com.tr de verdiler Türk takımlarının şampiyonlar ligi karnelerini, ben öyle pek bir fark görememiştim takımlarımız arası. Milliyet mi yanlış biliyor, ben mi, yoksa siz mi yanlış biliyorsunuz?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün göremedik lincolnü :)

Maçı izlemedin sen. Evet evet izlemedin. Hayır, izlesen Lincoln "büyüleyici" oynadı derdin. Gol attı. Mükemmel paslar çıkardı. Gol kaçırdığı pozisyonlarda bile 4-5 kişiyi geçip vurdu. Bol bol koştu, mükemmel uyumlu gözüktü.

Küçük bir Not: Kendisiyle yapışık vaziyette 3 Sion oyuncusu vardı.

Ha, belki de Hakan Şükür ile karıştırdın Lincoln'ü. O zaman tamam. Lincoln saçını kestirince arkadan Hakan Şükür'e benziyor, itiraf etmek lazım. ;)

Linderoth da yediğimiz 2. gol dışında hatasız oynadı.

Gelelim Şaban'a;
Sadece 2 metreden kaçırdığı gol değil, defansa yardıma gelip, rakip oyuncuya top attı; o pozisyonun devamında korner; sonradan da gol oldu. Yemin ediyorum, bu adam cennete falan gidemez. Benle birlikte kaç kişi beddua etti bu gece kimbilir. Allah'ından bulur umarım. Gol kaçırdığı için değil; hala futbol oynadığı için.

Hala sövüyorum Şaban'a. Allah'ından bulur umarım. Ne güzel Şaban çıkacaktı. Ümit Karan hazırlanıyordu. Tam o sırada Nonda sakatlandı, çıkmak zorunda kaldı. Ümit de onun yerine girdi. Sonuç? Şaban yine oyunda. Allah belanı 1000 kere verir umarım Şaban. Allah'ından bul. Amin.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maçı izlemedin sen. Evet evet izlemedin. Hayır, izlesen Lincoln "büyüleyici" oynadı derdin. Gol attı. Mükemmel paslar çıkardı. Gol kaçırdığı pozisyonlarda bile 4-5 kişiyi geçip vurdu. Bol bol koştu, mükemmel uyumlu gözüktü.

Ha, belki de Hakan Şükür ile karıştırdın Lincoln'ü. O zaman tamam. Lincoln saçını kestirince arkadan Hakan Şükür'e benziyor, itiraf etmek lazım. ;)

Gelelim Şaban'a;
Sadece 2 metreden kaçırdığı gol değil, defansa yardıma gelip, rakip oyuncuya top attı; o pozisyonun devamında korner; sonradan da gol oldu. Yemin ediyorum, bu adam cennete falan gidemez. Benle birlikte kaç kişi beddua etti bu gece kimbilir. Allah'ından bulur umarım. Gol kaçırdığı için değil; hala futbol oynadığı için.

Hala sövüyorum Şaban'a. Allah'ından bulur umarım. Ne güzel Şaban çıkacaktı. Ümit Karan hazırlanıyordu. Tam o sırada Nonda sakatlandı, çıkmak zorunda kaldı. Ümit de onun yerine girdi. Sonuç? Şaban yine oyunda. Allah belanı 1000 kere verir umarım Şaban. Allah'ından bul. Amin.
noktasına kadar katılıyorum.

şu şabanı artık atın kadrodan. :mad:

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

Gelelim Şaban'a;

zamanında gol atarken iyiydide şimdi kötü oldu hakan şükür ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
seninde dediğin gibi zamanında artık zamanı dolduğunu hepimiz görüyoruz. zamanında attığı gollerle onu hatırlamak varken, şimdi atamadığı gollerle hatılıyoruz.

ama arkasından beddua edilmesini etik bulmuyorum zamanında iyiydi zamanında dediğimiz cok değil bundan iki sene önce şimdi bana soracaksınız sen beğendinmi oyununu bende beğenmedim ama bedduayı haketecek bir insan değil hakan şükür

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ama arkasından beddua edilmesini etik bulmuyorum zamanında iyiydi zamanında dediğimiz cok değil bundan iki sene önce şimdi bana soracaksınız sen beğendinmi oyununu bende beğenmedim ama bedduayı haketecek bir insan değil hakan şükür

iyi oynadığı zaman alkışı alıyorsa kötü oynadığı zamanda ıslıklanmayı alacak bu gayet normal. Bülent korkmaz gibi bir kaptana zorunlu jubile yaptırdılar peki hakan a neden bu kadar müsama gösteriyorlar.

Gerek milli takımda gerekse galatasarayda

yeter artık rekoruda kırdı milli takımdada rekor onda daha neyin peşinde anlamış değilim. Bazı insanlar anılarıyla neyse...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5