İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YETER ARTIK SİNAN GUNAY !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sinangunay

Misafir
deja-vu' Alıntı:
bılhost kendısıde demıstı annesının yerı oldugunu belırtmıstı :)

Tamam annesinin yeri ancak, telefona çıkan "erkek" olunca düşündürdü beni biraz :)

Bu arada malesef ki arayan ben değildim ve yaşı veya kimliği hakkında bilgim yoktu.
Ben sizi yaptığınız sapır saçma yorumlardan dolayı çoktan kınıyorum. Al işte kınadım. kın kın kın.

Bu arada, bakalım üniversiteyi kazanıp gittiğin zaman müşterilerinle ilgilenemediğin zamanlarda neler olacak çok merak ediyorum. Neyseki ben senin kazanmaya çalıştığın yeri çoktan bitirdim :)

R

*reyeskane-

Misafir
Merhaba,

Saygın Barış Türkay,

Dedeniz ve annenizin ofisi konusunda hak veriyorum.. Bir önceki mesajımdada belirtmiştim..

Forum konusunda ise, belirtmek istediğim yüzlerce belkide binlerce forum var. Her gün yüzlerce firma eleştirisi çıkıyor, siz neden sadece sinagunay ve firmalarının linklerini veriyorsunuz? Devlet size böyle bir görev veride biz mi bilmiyoruz?

S

sinangunay

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
Liseyi Ankara Fen Lisesinde okudum. Senin gibi terbiyesizlerin asla giremeyeceği ve barınamayacağı bir yer. :)

AFL terbiyeye göre alsa, seni asla almazdı..
Ne yazık ki bende Sekine Evren Anadolu Lisesi mezunuyum ;)

İlkokulda 3 sınıf birden atlayan birine okul muhabbeti yapmanı tavsiye etmem

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*reyeskane-' Alıntı:
Merhaba,

Saygın Barış Türkay,

Dedeniz ve annenizin ofisi konusunda hak veriyorum.. Bir önceki mesajımdada belirtmiştim..

Forum konusunda ise, belirtmek istediğim yüzlerce belkide binlerce forum var. Her gün yüzlerce firma eleştirisi çıkıyor, siz neden sadece sinagunay ve firmalarının linklerini veriyorsunuz? Devlet size böyle bir görev veride biz mi bilmiyoruz?

Sadece Sinan Günay ile ilgili linkleri vermem normal çünkü konumuz Sinan Günay.

Mesela dernek ile ilgili bir konuda da başka bir forumun linkini vermiştim.Sadece Sinan Günay ile ilgili linkleri bulup taşımıyorum buraya.

R

*reyeskane-

Misafir
BiLHost' Alıntı:

Mesela dernek ile ilgili bir konuda da başka bir forumun linkini vermiştim.Sadece Sinan Günay ile ilgili linkleri bulup taşımıyorum buraya.

Demek istediğimi ya anlamıyorsunuz, yada anlamamk istiyorsunuz.. Bir daha inceleyin lütfen...

S

sinangunay

Misafir
BiLHost' Alıntı:

86 mesajının 85,5 tanesi benim hakkımda :)
Acaba neden :/

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok firma eleştirisi yapılıyor haklısınız.Ama eleştirisi yapılan hiçbir firma bu kadar atıp tutmuyor.Geneli zaten ortadan kayboluyor.

Ancak burda durum farklı.Zaten sizlerin de burdan yola çıkarak benim amacımın çıkar sağlamak olmadığını anlaması lazım.Çıkar amacı gütsem hepsinin üzerine giderdim.Ancak ben daha neredeyse hiçbir soruma net cevap alamadım.Ne sorsam "10 gün sonra" gibisinden yanıtlar geldi.Hala da bu türde yanıtlar geliyor.Üzerine bir de herkesin sitesi kapanıyor.

Sinan Bey portalservisleri.com'u artık kullanmıyorum diyor.Hatta bunu alay ederek söylüyor.Ancak daha geçen gün bir müşteri sitesi kapalı diye burda şikayet ediyordu.Sebebi ise domaininin nameseverlarının ns1.portalservisleri.com ve ns2.portalservisleri.com olması.Bu en basit örnek.Daha neler neler var.

Benim tek amacım insanların mağdur olmasını ve sektörde ikinci bir surkent olayı yaşanmasını önlemek.Ama gördüğüm kadarıyla araştırmalarımla bilinçlenen insan kadar bilinçlenmeyen insanlar da çok.

Ve her seferinde yineliyorum.Sinan Bey bahsettiği şeyleri gerçekten yapabiliyorsa tebrik ederim.Çünkü hayal ettiği projelere gerçekten Türkiye'de ihtiyaç var.Ama maalesef bu projeler hayal etmekle atıp tutmakla olmuyor.Kimse bana yapıyoruz demesin.Yapamadığınız her haliyle ortada.Bütün forumlar hakkınızda şikayet mesajlarıyla dolu.Hem de sizin en çok yorum yapmasını istediğiniz müşterileriniz tarafından.

Web hosting müşterinizden dedicated müşterinize kadar çoğu sizden şikayetçi.Hepsi ah akılsız başım diyorlar şimdi.

Bazı şeyleri görmek için kahin olmak gerekmiyor.Görünen köy klavuz istemez demiş atalarımız..Ne güzel söylemişler..

D

deja-vu

Misafir
sinangunay' Alıntı:
Tamam annesinin yeri ancak, telefona çıkan "erkek" olunca düşündürdü beni biraz :)

Bu arada malesef ki arayan ben değildim ve yaşı veya kimliği hakkında bilgim yoktu.
Ben sizi yaptığınız sapır saçma yorumlardan dolayı çoktan kınıyorum. Al işte kınadım. kın kın kın.

Bu arada, bakalım üniversiteyi kazanıp gittiğin zaman müşterilerinle ilgilenemediğin zamanlarda neler olacak çok merak ediyorum. Neyseki ben senin kazanmaya çalıştığın yeri çoktan bitirdim :)

herkezın yolu ayrıdır benım 1 amacım var o yolda devam edıyorum

al kontrol et ben senın gıbı sallama ısler yapmam kanıtlara dayanırım

sıslı end meslek lısesı bılgısayar programlama no:2738 ara okulu
bılge adam fatıh subesı aldıgım egıtım
Microsoft Certified Systems Expert:Security(MCSE:S)
1 ay once bıttı sertııkalarımı aldım mıc. dan hesap ıd ıle kontrol edebılırsın ıd:07218 hazıranda sınıflar acılıyo
Cisco Certified Network Associate (CCNA®) egıtımımı almaya baslıycam mıc. dan hesap ıd ıle kontrol edebılırsın ıd:07218

eczacıbası bılgı ıslemde calısmaktayım buyur gel caya beklerım sınan bey yazıp cızmekle olmuyo kımseyı tanımadan otme tamammı sen yazmıssın 2 unı bıtırdım hesaba vurunca uyusmuyo ne ıs + baska forumda mc ıle ılgılı ımza atmıssın ıd nı verd kontrol edelım sınan bey

al ara 0 (212) 521 59 34 kım kımmıs ogrenelım

benım amacım bellı yolum bellı sen neyın pesındesın?

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:

1 ay once bıttı sertııkalarımı aldım mıc. dan hesap ıd ıle kontrol edebılırsın ıd:07218 hazıranda sınıflar acılıyo
Cisco Certified Network Associate (CCNA®) egıtımımı almaya baslıycam mıc. dan hesap ıd ıle kontrol edebılırsın ıd:07218

eczacıbası bılgı ıslemde calısmaktayım buyur gel caya beklerım sınan bey yazıp cızmekle olmuyo kımseyı tanımadan otme tamammı sen yazmıssın 2 unı bıtırdım hesaba vurunca uyusmuyo ne ıs + baska forumda mc ıle ılgılı ımza atmıssın ıd nı verd kontrol edelım sınan bey

MCSE+S doğru söylüyor çünkü bende oraya gidiyor bilgeadam a çok kişi tavsiye etti inşallah bizde 1 yıl sonra sertifikamızı alır işimizi son hızla devam ederiz.

D

deja-vu

Misafir
inşallah ındex ıstanbula gelınce gorusucez aynı subede egıtım alıcaz hazıran ayında gorusuruz

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
inşallah ındex ıstanbula gelınce gorusucez aynı subede egıtım alıcaz

inşallah.kazasız belasız istanbula gelirsek görüşürüz.

bu arada halen devam edecekmi bu Sinan Günay konuları bakıyorumda en çok bu konular var.forum bu konu ile dolu. :D

S

sinangunay

Misafir
deja-vu' Alıntı:

al ara 0 (212) 521 59 34 kım kımmıs ogrenelım

Sadece gülerim. Yazmakla bilinmiyor bu işler.
MCSE = Microsoft Certified Systems Engineer. EXPERT DEĞİL.

http://www.microsoft.com/learning/mcp/mcse/Default.asp

BilgeAdam kadıköy şubesiyle haşır neşirdim bir aralar.

Ayrıca bütün bu sertifikaları duvara asmak için mi aldınız siz?

daha http://maindomain.com/~username
şeklini heked sanıyorsunuz :)

System Expertim benim :p

S

sinangunay

Misafir
cpa' Alıntı:
Türkiye'de mühendis sıfatını sadece üniversitelerin 4 yıllık fakülteleri verebilir. Ki artık 4 yıl fakülte okumakla da mühendislik sıfatı alınamıyor sanırım. Ayrıca bilgeadamın kendi sitesinde de engineer değil expert olarak geçiyor. Belirtmek istedim sadece.

http://www.bilgeadam.com/Bireysel/Egitimlerimiz/egitimlerimiz.aspx?m=0

Doğrudur BilgeAdam'da o geçebilir ancak, sertifikayı veren Microsoft'un sitedeki ismi ile Microsoft Certified Systems Engineer 'dır.

Saygılar.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa' Alıntı:
Türkiye'de mühendis sıfatını sadece üniversitelerin 4 yıllık fakülteleri verebilir. Ki artık 4 yıl fakülte okumakla da mühendislik sıfatı alınamıyor artık sanırım. Ayrıca bilgeadamın kendi sitesinde de engineer değil expert olarak geçiyor. Belirtmek istedim sadece.

http://www.bilgeadam.com/Bireysel/Egitimlerimiz/egitimlerimiz.aspx?m=0

konu değişti :D sinan gunay bitti yazma hatalarına geldi.
bende çok kez hata yaparım.orda sadece biraz hata olmuş neyse bence işimize baksak daha iyi olur.böyle konular bence fazla uzatılmalı diye düşünüyorum.

D

deja-vu

Misafir
yıne basladı sapmalar sınan bey sız okumussunuz 2 unı mıc den ımzanıza yasmıssınız verın bakalım kontrol edelım dukkanınıza ıp cam koyup ızletıcektınız cesıtlı sektorlerde calıstıgınızı belırttınız vs.. yazıp cıkıyodunuz bende sıze dıyorumkı yazıp cızdıklerınızden 1 ını yerıne getırmedınız yıne olayı saptırıyosunuz hanı nerde ???????????

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinangunay' Alıntı:
Doğrudur BilgeAdam'da o geçebilir ancak, sertifikayı veren Microsoft'un sitedeki ismi ile Microsoft Certified Systems Engineer 'dır.

Saygılar.

Kursu veren firmada expert olarak geçtiğine göre ve biz de Türkiye'de yaşadığımıza göre "hayır expert değil engineer" demek de biraz yanlış oluyor bu durumda. Çünkü 4 yıllık fakülte okumadan bilgeadamın kursuna gidip mühendisim diye gerine gerine dolaşanlar kanıma dokunuyor açıkçası. Bu yüzden bu şekilde belirtme gereği duydum. Üniversitedeki herhangi bi mühendislik bölümünde alınan eğitimle bir kursta alınan eğitim arasında dağlar kadar fark var çünkü.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
konu değişti :D sinan gunay bitti yazma hatalarına geldi.
bende çok kez hata yaparım.orda sadece biraz hata olmuş neyse bence işimize baksak daha iyi olur.böyle konular bence fazla uzatılmalı diye düşünüyorum.

indexservers, benim mesajımdan önceki mesajı okuduysan eğer yazma hatasına ilk değinen kişinin Sinay Günay olduğunu görmüşsündür. Eğer görmediysen mesajları tekrar oku lütfen. Benim mesajımı alıntı yapıp da bu şekilde bir mesaj yazmana anlam veremedim.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa' Alıntı:
indexservers, benim mesajımdan önceki mesajı okuduysan eğer yazma hatasına ilk değinen kişinin Sinay Günay olduğunu görmüşsündür. Eğer görmediysen mesajları tekrar oku lütfen. Benim mesajımı alıntı yapıp da bu şekilde bir mesaj yazmana anlam veremedim.

yok ben sana cevap vermedim sadece konu değişti diye yazdım çünkü yaklaşık 1-2 haftadan fazladır devamlı Sinan Günay konuları var başka bişey yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5