İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YETER ARTIK SİNAN GUNAY !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

drnburak

Misafir
siteler 3-4 gündür kapalı yeter artık.
işimiz gücümüz var.
mail atıyoz cevap vermiyon, arıyoruz cevap vermiyon.
Yani çalışmıyorsa bile insan mail atar serverımızda çalışma var şu saatte düzelcek der yanlışmıyım ?
Ne yapıcağımı şaşırdım artık sorup duruyor insanlar.
Eğer beceremiyorsan neden aynı anda bu kadar işin altına yatıyorsun.
Yapabildiğin kadar yap.
İnsanların Gözünü para hırsı bürümüş resmen.

BEN HİZMET İSTİYORUM ARKADAŞIM !!!

R

*reyeskane-

Misafir
Resellerımda 6-7 domainde benim kaldı :(
Satılmış mı devredilmişmi ne, 1-2 güne açılcakmış die biliyorum..

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumlar İnsanı Bilinclendirmek İcindir Ancak Siz Bilinclenmek Yeni Aksi hal Alıyosunuz..Adam piyasaya Cıkdıgından Beri Sitede Cok yargılandır ve yapamayınca Firar etti...Aramada Sina Günay Diye Bi aratırsan Cok Şeylere Vesile Olacaksın...
Son İspat BilHost Tarafından Gercekleşdi..http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=29404

Adam Adam Ddeyilmiş ve O kadar sallamışki Artık Piyasa Ve MSN de yoklar

S

sinangunay

Misafir
ysf' Alıntı:
Merhabalar ;

Sinan GÜNAY ne yazıkkı kayıplarda..

Saçmalamayın telefonumuz belli adresimiz belli.

0544 955 1550
0236 713 7302

Dolandırma, kayıplara karışma. Bunlar bana çok uzak kavramlar. Biz X kent veya başka bir firma değiliz.

@drnburak
Bana web sitenin adresini verirsen konuyla ilgileneceğim.
(Yedeklerini indirebileceğin adresi ve varsa kullanımdan sonra doğan geri ödemeyi alabilirsin)

İyi çalışmalar.

D

drnburak

Misafir
sinangunay' Alıntı:
Saçmalamayın telefonumuz belli adresimiz belli.

0544 955 1550
0236 713 7302

Dolandırma, kayıplara karışma. Bunlar bana çok uzak kavramlar. Biz X kent veya başka bir firma değiliz.

@drnburak
Bana web sitenin adresini verirsen konuyla ilgileneceğim.
(Yedeklerini indirebileceğin adresi ve varsa kullanımdan sonra doğan geri ödemeyi alabilirsin)

İyi çalışmalar.

Bana yedeklerini indirebileceğim adres yada yedekler lazım değil.
ben sitemin açılmasını istiyorum ben size bağlı bir resellerdan berkay bey den aldım iki adres var.
Bana web sitenizi yazın ilgilenicem diyorsunuz ama forum daki Pm kutunuz dolu sanırım kimse mesaj atmasın diye dolu tutuyorsunuz..
Bana bu server bu siteler ne zaman açılcak onu yazın bekliyorum ?

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinan bey,
Durum nedir aceba ? Arkadaşlar neden isyandalar lütfen foruma açıklayıcı bir mesaj yazarmısınız , aksi taktide butür konuşmalar forumun değişik bölümlerine dağılıyor hoş olmuyor,
Lütfen konu ile ilgili açıklayıcı bir mesaj yazın herkes okusun ve konu kapansın burada,
Syg.

S

sinangunay

Misafir
drnburak' Alıntı:
Bana yedeklerini indirebileceğim adres yada yedekler lazım değil.
ben sitemin açılmasını istiyorum ben size bağlı bir resellerdan berkay bey den aldım iki adres var.
Bana web sitenizi yazın ilgilenicem diyorsunuz ama forum daki Pm kutunuz dolu sanırım kimse mesaj atmasın diye dolu tutuyorsunuz..
Bana bu server bu siteler ne zaman açılcak onu yazın bekliyorum ?

Bence sana yedekler lazım. Sitenizin adresini yazında bir bakalım bu sıralar müşterimiz olmayanlar bile yorum yapıyor hakkımızda. Ayrıca nereye destek talebinde bulundunuzda yanıt alamadınız çok merak ediyorum?

Lütfen adresinizi bildirin ilgilenelim. PM kutum boş. Burası bizim destek forumumuz değil malesef.

Bu siteler açılacak ancak sizinki açılmayacak çünkü ödemenizi geri çıkıp yedeklerinizi vereceğiz.

İyi çalışmalar.

S

sinangunay

Misafir
zahir' Alıntı:
Sinan bey,
Durum nedir aceba ? neden isyandalar lütfen foruma açıklayıcı bir mesaj yazarmısınız , aksi taktide butür konuşmalar forumun değişik bölümlerine dağılıyor hoş olmuyor,
Lütfen konu ile ilgili açıklayıcı bir mesaj yazın herkes okusun ve konu kapansın burada,
Syg.

Merhaba,
Sadece LayeredTech makinamız down. sorun ise lisanssız script kullanımı. Takdir edersiniz ki reseller satmanın zor bir yanıda müşterinizin müşterisinin sitelerini takip edememenizdir.

Açılan 6 ticket ve 2 telefon görüşmesine rağmen hala sonuç alamadık ancak sunucularımızı artık komple PlusServer üzerinde toplama kararı aldık. Hem daha hızlı hemde zırt pırt canları sıkılınca down etmiyorlar.

İyi çalışmalar.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım doğrudur Layered Lisanssız script kullanımı durumlarında 2 gün kapatma cezası verebiliyor aynı şekilde yazılımı bulunduran siteleri silmediğiniz sürecede yayına izin vermiyor,
size ihlal edilen kuralları bildiri mesaj yollamış olmaları gerek orada tazıyordu hatırladığım kadarı ile hangi durumlarda server ınızın açılabileceği,

Allah kolaylık versin zor durum bu umarım biran önce çözülür ve arkadaşların sıkıntıları giderilir,
Syg.

S

sinangunay

Misafir
Teşekkür ederim.
Evet artık sadece almanyadan yayın yapmayı düşünüyorum. Hiç olmazsa bu tür sıkıntılar yaşamayız.

İyi çalışmalar.

S

sinangunay

Misafir
drnburak' Alıntı:
Siteler

www.isiklartelekom.com
www.rocknrap.com

mail olarak
[email protected] a mail attım.

Ne olcak şimdi kovuluyormuyuz yani destek istedik diye ?

Burası bizim destek forumumuz mu?
DEĞİL.

O zaman destekte istemediniz demektir. Hayır destek istediğinizden değil. Kullanıcı sözleşmemize göre dilediğimiz zaman tek taraflı hizmeti fes edebiliriz.
100% sorunsuz bir yer bulursanız bizde oraya geçelim.

İyi çalışmalar

D

drnburak

Misafir
Demekki durum o kadar vahim.

Ben sizin ofisinizi aradım açan olmadı
Mail attım cevap gelmedi
berkay beyde zaten hep bekliyoruz açılcak diyip duruyo
eee ben başka nerden ulaşıcam.
Ama burdan ulaştım işte demekki burası sizin resmen destek forumunuz olmuş.
Pm atıcam size yedekleri indirebileceğim bi adres verirseniz sevinirim.
geri ödeme falanda istemiyorum kalsın

S

sinangunay

Misafir
drnburak' Alıntı:
Demekki durum o kadar vahim.

Ben sizin ofisinizi aradım açan olmadı
Mail attım cevap gelmedi
berkay beyde zaten hep bekliyoruz açılcak diyip duruyo
eee ben başka nerden ulaşıcam.
Ama burdan ulaştım işte demekki burası sizin resmen destek forumunuz olmuş.
Pm atıcam size yedekleri indirebileceğim bi adres verirseniz sevinirim.
geri ödeme falanda istemiyorum kalsın

malesef ki burası destek forumumuz değil. sorunlarınızı bayiilerimizle görüşün biz onlara gerekli bilgileri veriyoruz.

Umursamaz olsak, müşterimizin müşterisisin deyip kaale bile almazdık sizi ama o tür işler bize göre değil.

PM atın kutu dolu değil.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işinize karışmak gibi olmasın ancak ,

Bence butür durumlarda mutlaka birşekilde bayilerinize durumu bildirmek bayilerinde müşterilere bildirmesi en sağlıklısı,

gerçi siz bildirdim dediğinize göre sanırım bayi de biraz sıkıntı olmuş,

Ayrıca bayiden aldığınıza göre sizin asıl muhatabınızın bayi olması gerekiyor direkt server sahibini muhatab almanız hoş olmamış,

Syg.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5