İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yıllar sonra sql hatası giderilmiş

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Selamlar,
Uzun zamandır girmiyordum ama girdiğimde de giriş yapunca sql hatası çıktığı için devam edilemiyordu.
Yıllar sonra sql hatası giderilmiş hayırlı uğurlu olsun :)
Bir zamanlar bu forumda çok zaman geçirdik, çok şeyler öğrendik, çok hizmet ettik...

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selamlar,
Uzun zamandır girmiyordum ama girdiğimde de giriş yapunca sql hatası çıktığı için devam edilemiyordu.
Yıllar sonra sql hatası giderilmiş hayırlı uğurlu olsun :)
Bir zamanlar bu forumda çok zaman geçirdik, çok şeyler öğrendik, çok hizmet ettik...

İyinet el değiştirdi, yeni bir ekip kuruluyor. Forumdaki bütün hataları ve eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz şuanda. Yakında bir sürü yenilik yaparak iyineti tekrardan canlandıracağız, sizide aramızda görmek isteriz :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hoşgeldin ustadım. Aramızda görmekten mutluluk duyarız. :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Çok fazla emek lazım tekrardan ayağa kaldırmak için. Zor iş kolay gelsin

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu foruma 2006 da geldiğimde Bilg. müh okuyordum 3. sınıftaydım, tam 10 yıl geçti. Bu yaştan sonra kalan enerjim ve zamanım sadece aileme kendi işime yeter. İyinet sayesinde çok büyük bilgi birikimleri ve paralar kazandım.
Mesleki olarak hayvan gibi donanımlı hale geldik ama başka şeylere zaman kalmıyor malesef. Size yardım edebileceğim tek konu internetle alakalı aklınıza gelebilecek herşey hakkında danışmanlık olur :)

mehliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskilerden selim61 burda imis :)

yillardan beri iyinet el degistiricek di ama bir turlu degistiremisti en sonunda degistimi

Ah be iyinet keske insanlar dagilmadan once olsa idi

iyinet varken ne r10 ne digerleri vardi gerci digerlerini hala bilmiyorum

cok kisi iyinet tezgahindan gecmistir .. eskiden sunucu almak isteyen bile iyinet e ugrardi

eskilerden hatirladigim Angelo vardi php ile sordugun soruya 1 dk da cevap alirdin

Manisali gokhan vardi server satan

Sozluk ve tracking sitesi acan saglam php bilen birisi vardi ama nickini unutum

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

eskiden internet isleri daha iyi idi fazla kimse yoktu :)

eskilerden bir kac aniyi paylasayim sizinle

domain register ettim icine sadece basit bir html sayfa attim 45 dakika sonra google indexledi siteyi

ayni gun 25bin hit aldim o html sayfasindan :)

benim hep yabanci sitelerim vardi satis ortakligini cok yapardim sene 2010 da bir gunde 55.000$ ciro yaptigim gunu hatirlarim :)

sene oldu 2017 simdi ayda 5000 yapabilirsen opde basina koy

hersey degismis

onceden 2 aylik ugrasma ile online games kelimesinde ilk 5 e sokmustum siteyi ing aramalarda siteyi 12.000$ nakit birde extra birseyler almistim ve satmistim yurtdisindan bir arkadasima

simdi bakiyorum ayni siteye sadece domain degistirdi kisaltti gunluk hiti 1.000.000 a yakin :)

dedigim gibi 2 aqy gibi bir surede ilk 5 soktuk simdi cok basit bir kelimede bile ilk 5 e sokamiyoruz :)
gerci uzun zaman sonra bir siteye basladim 1 ay gibi bir surede ilk 5 e girdi ama rekabet online games kadar yok

mesela o zaman adwords de gunluk 8000 euro reklam verdigim gunleri hatirlarim neden cunku 50 binlik satis yapiyordu
simdi 8000 lik reklam versek 5000 geriye alamayiz :)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

forumda basliklar cok fazla olmus karmasik bir hal almis .. bunu bence daha sade hale getirim
konuslara yazilan mesajlara bakiyorum tarihleri 10 gun oncesinde son mesajlarin

geyikhane yada buna benzer basliklar yakismaz iyinete
iyinet her zaman icin kisa ve oz olmali

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Gözümde canlanır koskoca mazi...
Sevdiğim nerede ben neredeyim
Suçumuz neydiki ayrıldık böyle

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İyinet el değiştirdi, yeni bir ekip kuruluyor. Forumdaki bütün hataları ve eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz şuanda. Yakında bir sürü yenilik yaparak iyineti tekrardan canlandıracağız, sizide aramızda görmek isteriz :)

Bu mesajın üstünden tam olarak bir seneden fazla süre geçmiş, bir sürü yenilik yaptınız ama yönetim olarak hala aktif olamadınız. Bu forumun yönetimi aktif olmadığı sürece yapılan yenilikler sadece vaktinizi boşa harcadığınızın kanıtıdır. Ayrıca forumun şuan ki tasarımı çok abartılı olmuş, eski sade hali daha güzeldi ki yinede bir yıl sonra bir şeyler yapmaya çalışmışsınız en azından, buna da şükür. Aktif bir forum görmek istiyorsanız önce siz aktif olmalısınız. Yönetim kadrosunda ortalama 8-10 kişi var ve hiç biri forumun hiç bir alanında aktif değil. Ben bile rapor ettiğim bir kaç konunun ancak aylar sonra düzenlendiğini bana gelen bildirimle görebiliyorsam demekki daha çok yol alınması gerek. İyinet bizim için bir marka idi. Bir efsane.. Bu oluşumu ne olur canlandırın kendinizi sirkeleyerek.
İyinet Bitmesin, Maziler Bitmesin, Efsaneler Tükenmesin..
Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5