İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yok ya inanmıyorum / inanamıyorum :)

L

LifeNIC~

Misafir
$2.11 ile marketiva'ya girdim 10 dakika geçmedi $14 ile günü kapattım. Bu nedir arkadaşlar varmı böyle bir olay 10 dakikada $12, bırakalım biz bu hosting işini o zaman :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$2.11 ile marketiva'ya girdim 10 dakika geçmedi $14 ile günü kapattım. Bu nedir arkadaşlar varmı böyle bir olay 10 dakikada $12, bırakalım biz bu hosting işini o zaman :)

Kaldırırsın kaldırırsın:D ama neye göre kaldırdıgını bilmessen , kaldırdıgından daha fazlasını kaybedersin.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaldırırsın kaldırırsın:D ama neye göre kaldırdıgını bilmessen , kaldırdıgından daha fazlasını kaybedersin.
cengiz çok haklısın eğer nasıl kazandıgını bilmezsen nasıl kaybettiğini anlayamadan tüm paran gidebilir tecrübe edilmiştir :D ama yinde güzel kazanmışsın

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parayı hesabında görmeden inanma. ben sana 2 kod yazayım, her dakika paran 1000$ artsın :D

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar forex e yeni başlayan her kişinin başına gelen olayla yeniden karşı karsıyayız:)
Lifenic arkadaşım umarız yakında burada tüm paramı kaybettim diye yazmazsın ama işi şansa bırakarak bu işi yaparsan sanırım bu son kaçınılmaz olacak. o yüzden sana sistemli çalışmanı tavsiye ederim. yani alım veya satım yaparken onu niye yaptığını bil. Örneğin açıklanan bir veri yada haber, veya indikatörlerinin enaz 2 sinin aynı yönde pozisyon aç demesi gibi.
tavsiyem bu işi ciddiye al ve sabırla devam et. böyle yaparsan yukarıda yazdığın miktarlareın kat kat fazlasına erişmen hiçte zor değil.Madem merak saldın bu işe, ucundan sıkıca tut:)

Ayrıca ploop arkadaşıma da cevap vereyim: 2 kod yazmaya gerek kalmadan bile herkes kendini milyoner yapabilir.Belki biraz temkinli davranmada haklısın ama gerçekten bu forex işi başka. paranı kendin kazanıyorsun veya kaybediyorsun yani kimseden bişey beklemiyorsun. Eğer marketivaya güvenmiyorsan, bu işi ciddi ve profesyonelce yapan Türk firmaları var. onlarla çalışırsın...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Betfair'e 600 dolarla girdim 2 sene sonra bi baktım -17.000 dolardayım :).. Tabi bu başka o başka.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tabi kendin kazaniyorsun ama dis mudahaleleri de goz ardi etmemek lazim, sabahin bilmem kacinda sen uyurken, Dunya'nin unuttugu bir yerdeki merkez bankasi baskaninin bir aciklamasi seni uzebiliyor:)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi kendin kazaniyorsun ama dis mudahaleleri de goz ardi etmemek lazim, sabahin bilmem kacinda sen uyurken, Dunya'nin unuttugu bir yerdeki merkez bankasi baskaninin bir aciklamasi seni uzebiliyor:)

işte zaten sana kazandıran ve kaybettiren de o. Ben kendin kazanıyorsun derken Hyip ler veya diğer yatırım şekilleri gibi parayı verip sürenin dolmasını beklemdiğini, aksine bu gibi haber yada sinyalleri takip ederek kendi emeğinle bi şeyler kazanmaya çalıştığını kastetmiştim.
Çok hareketli bir piyasa, spekulasyon ve manipulasyona açık değil.sadece önceden beklenen verilerin açıklanması bu piyasada büyük hareketler oluşturabiliyor.Bu yüzden dikkatli olmak ve belirli alt ve üst limitlere göre hareket etmek gerekiyor...

L

LifeNIC~

Misafir
herkese teşekkürler :)
Biri bana marketiva'nın yazılımını anlatabilir mi acaba ? Ben sorsam birkaç soru siz cevaplasanız :p

Teşekkürler

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bence bu forex işi şans işi %50 şansın var çünkü nekadar bilgili olursan ol gine bata bilirsin bide hiç şöyle forexi tam olarak anlatan döküman yok galiba

L

LifeNIC~

Misafir
evet döküman bende bulamadım.
Ancak sistem basit geldi. Eskiden borsa takip eder, kısa dönemde köşe olurduk. Gün içerisinde lot'ları al-sat yaparak ufak ama toplandığında hiçte küçümsenmeyecek karlar elde ederdim.

Forex'ide buna benzettim. Marketiva programından hiçbir şey anlamasamda, yatırımımı yapıyorum, Positions kısmında Point yeşil renkte ve arttıysa hemen satıp başka bir kağıda geçiyorum.

Bilenler için çok saçma gelecektir belki ama kısa vadede sağlam kaldırılıyor bu taktikle (borsada :p)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lifenic msn inin pm at oradan cevaplayayım sorularını....

Ayrıca forex işinin bir şans işi olduğu konusuna katılmıyorum. Dünya zenginlerinin % 30 unun bu işle uğraşması bunu destekliyor...
Size metatraderi kesinlikle tavsiye ediyorum. bakınız ki az önce 2 pariteden gelen sinyallerden kazandıklarım:

EUR USD saat 14 de 1.2712 den SAT sinyali geldi. ve 15.40 civarında1.2689 dan pozisyonu kapattım
USD CHF den ise 1.2428 den SAT geldi 1.2410 da pozisyonu kapattım..

tabikide bu sonuçlar her zaman böyle olmuyor. zaman zaman kaybedip zaman zaman kazanıyorum ama net sonuca bakınca kardayım...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parayı hesabında görmeden inanma. ben sana 2 kod yazayım, her dakika paran 1000$ artsın :D

Ploop hocam kodla falan olacak iş deil bu :) Çok ciddi firmalar. Kodla sisteme müdehale etmek %1 gibi bir ihtimal. Eğer öyle birşey yapılırsa da paranı alamayacağın kesindir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
lifenic msn inin pm at oradan cevaplayayım sorularını....

Ayrıca forex işinin bir şans işi olduğu konusuna katılmıyorum. Dünya zenginlerinin % 30 unun bu işle uğraşması bunu destekliyor...
Size metatraderi kesinlikle tavsiye ediyorum. bakınız ki az önce 2 pariteden gelen sinyallerden kazandıklarım:

EUR USD saat 14 de 1.2712 den SAT sinyali geldi. ve 15.40 civarında1.2689 dan pozisyonu kapattım
USD CHF den ise 1.2428 den SAT geldi 1.2410 da pozisyonu kapattım..

tabikide bu sonuçlar her zaman böyle olmuyor. zaman zaman kaybedip zaman zaman kazanıyorum ama net sonuca bakınca kardayım...

evet dünya zenginlerinin çoğunluğunun bu işle uğraştığını biliyorum ama onlarda az değil piyasaya müdahale ediyolar ama bizim gibi küçük yatırımcılar için bence sşans nezman ne olacağını bilemesssin bi anda batmış olarak bulabilirsin kendini onun için azar azar oynamak lazım + sinyalleri nerden alıyorsun

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum sinyal almıyorum özel formüllerle kendim üretmeye çalışıyorum ki bu zor bişey değil. isterseniz forum.iyinette bu işi yapanlar hep beraber toplanıp sinyal paylaşımları oluşturabiliriz. (yahoo messsenger vs aracılığyla)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum sinyal almıyorum özel formüllerle kendim üretmeye çalışıyorum ki bu zor bişey değil. isterseniz forum.iyinette bu işi yapanlar hep beraber toplanıp sinyal paylaşımları oluşturabiliriz. (yahoo messsenger vs aracılığyla)

Toplanalım bir forex gurubu kuralım diye bir topic açmıştım kimsenin ilgisini çekmemişti...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Toplanalım bir forex gurubu kuralım diye bir topic açmıştım kimsenin ilgisini çekmemişti...

profesyonel olarak ilgilenen fazla kişi yok ta onun için olanlarda sinyalleri ya paralı alıyo yada kendi bulduklarını paylaşmak istemiyo ondan olsa gerek

şahsen ben öğrenmek isterim sinyallerin nasıl üretildiğini.Şimdilik acemi konumdayım ama sinyal üretmeyi bize söyliyebilirsen başka bi topik açıp orda tartışa tartışa güzelleri bulabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5