İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yok ya inanmıyorum / inanamıyorum :)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kusura bakmayın su sıralar çok mesgulum. konuyu açtım ilgilenemedim pek. 2 - 3 gün içinde şu forex grubuyla ilgili yeni bir topic açıp ayrıntıları orada tartışalım. eller böyle yapıyor hep beraber bi şeyler paylaşıp kazanıyor. bizim neyimiz eksik :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizler almanlar yapıyor biz neden yapmayalım. paylaşalım çoğalalım :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olm paylasıpta napcaz toptanmı saplancaz bataga bu forex esrar gıbıdır bırakamazsanız işinz biter :D

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olm paylasıpta napcaz toptanmı saplancaz bataga bu forex esrar gıbıdır bırakamazsanız işinz biter :D

:) cidden öyle ama kar etme bakımından çoğu işten daha iyi şu göstergeler ile aramı bir düzeltirsem kazanmak an meselesi.Tam kesiş noktalarında alayım diyorum bi bakıyorum 1 saat sonra gösterge al dediği noktayı daha önce hiç göstermemiş gibi aşağı gitmiş :) sabiti yok mu bunun?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) cidden öyle ama kar etme bakımından çoğu işten daha iyi şu göstergeler ile aramı bir düzeltirsem kazanmak an meselesi.Tam kesiş noktalarında alayım diyorum bi bakıyorum 1 saat sonra gösterge al dediği noktayı daha önce hiç göstermemiş gibi aşağı gitmiş :) sabiti yok mu bunun?

evet işte işin en zor kısmıda bu. bunu önlemek için de 2 yöntem var. 1. si uzun vadeli grafikler kullan (1 saatlik veya 4 saatlik)
2. si ise kesiş sinyalini verdikten sonra aradan bi zaman dilimi geçmesine izin ver ve hala sinyal aynı devam ederse o zaman pozisyon aç. karın biraz düşer ama garanti olduğu için bu daha iyidir.

ayrıca forex için türkçe kaynak arayan için triafx in açıklamalarını öneriririm. kolat anlaşılır bi biçimde anlatmışlar.
http://www.triafx.com/default.asp?s=forex

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa su forex olayini ornekli olarak anlaticak birisi yokmu??? sinyallati nasil kullanicagimizi filan. cok yararli olmus olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5