İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuh artık ringofon

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Alın bi kumanda reklamı daha: www.neredenereye.com

Ringofon reklamlarının adsenseyi ele geçirme çabası:
ohabk6.jpg

NOT:Reklamlardaki url lerin çoğu sahte.Orda yazanları engellemeyin boşuna adamlar tinyurl, googlepages, ringofon affiliate gibi yerlerden reklam yapıyor orda görünen adreslerse sallama..

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tam 500 bedava sms kazandınız.
Bedava SMS'lerinizi kullanmak için alttaki adrese giderek işlem yapınız.
500 SMS İÇİN TIKLAYIN:
http://ad.garantiarkadas.com/500smskazan.php?affiliateID=51133
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
___

dün kardeşimin posta kutusunda gördüm iyi bi sövdüm öyle bir yazıyorlarki sanki işlem yapınca 500 kontor anında yüklenecek bide arkadaş listesinden göndermiş gibi yapıyorlar.

eskiden banka hortumcuları vardı şimdi kontor hortumcuları var.

O altta bahsettiğiniz yazıyı okumadan kaydolan ne yapacak (sayfayı alta taşımassan görünmüyor!)
ne 500 kontorü yüklenecek nede neden kontorlerinin düştüğünü anlamadığı için hattı iptal edene kadar birileri köşeyi dönecek.

Vallahi çok kıyak iş.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tam 500 bedava sms kazandınız.
Bedava SMS'lerinizi kullanmak için alttaki adrese giderek işlem yapınız.
500 SMS İÇİN TIKLAYIN:
http://ad.garantiarkadas.com/500smskazan.php?affiliateID=51133
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
___

dün kardeşimin posta kutusunda gördüm iyi bi sövdüm öyle bir yazıyorlarki sanki işlem yapınca 500 kontor anında yüklenecek bide arkadaş listesinden göndermiş gibi yapıyorlar.

eskiden banka hortumcuları vardı şimdi kontor hortumcuları var.

O altta bahsettiğiniz yazıyı okumadan kaydolan ne yapacak (sayfayı alta taşımassan görünmüyor!)
ne 500 kontorü yüklenecek nede neden kontorlerinin düştüğünü anlamadığı için hattı iptal edene kadar birileri köşeyi dönecek.

Vallahi çok kıyak iş.

Yine link affiliate linki.Adam kendi referansıyla reklamını yapıyo kendi kazanıyo olan sana oluyo..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi