İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Hite Sahip Özgün İçerikli Sitelere Adsense Reklam Kodu Verilir

kornbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yüksek hite sahip,özgün içerikli sitelere adsense hesabı olmayanlar için adsense kodu koyulur.. Kazanç %50 olarak ikiye bölünür... ay sonu raporlara bakılarak hesabına yatırılır.. İlgilenenler Pm atsın..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adsense böyle bişeye ne der ?

kornbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum ne der.. Normal siteye kod yerleştirince ne dicek ki... ?

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bir şey demez galiba, tabi o site daha önce adsenseden ban yemediyse ama site sayısını fazla arttırma bence 1 veya en fazla 2 site olsun.

3. talip çıkarsa bana yönlendir :D

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nie fazla oldumu ban sebebimi benim arkadaşm iki forum 5 de blogspotlara koymuş bi sıkınıtı yaşamıyor google önce kendi reklamlarına bak en küçük bi fotoda ban sebebiyse kendi iç çamaşır reklamlarını kaldırsın her şeyi çok büyütmeyin bence

talhadogan27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir sitenin yorumlarında bile yayınlıyor kullancılar adsenselerini yurtdışında. sıkıntı olmuyor.

kornbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen zaten ben siteye bakınca anlıyorum banlanıp banlanmıyacağını...siteyi incelemeden vermiyorum kodları..Oyun film video sitelerinde bilhassa..Genelde adsense hesabı alamayanlar başvuruyor bana bende veriyorum..ne kadar kazandıysa site yarısını site sahibine veriyorum..

yakozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sizce imzamda görünen blog adresinde bir terslik varmıdır adsense için ? Yeni açtım sayılır ve tema konusunda şüphelerim var mesela seo analizi yapınca 12 civarı hata buluyor. Adsense için sorun oluşturur mu sizce ?

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
oluşturmaz kardeş tema hatalrı css html hatalarından reklam alamama duymadım.
sadece hemen başvuru yapma boşuna.yetersiz içerik derler.

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense kodumu 12,000 sitede yayinlamadim banamisin demedi. her ay 2800$ civarinda para aliyordum ama ac gozlulugumun kurbani oldum isin icine birazda fake tik sokunca iki ay dayandi ama gecen ay 8000$ aldim:))

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar delphi programlamacıyım adsense ile ilgili ii bir pprojem var bir türlü adsense hesabı alamadım ii kazanc saglıcaz ilgilenen bana pm atsın proje ciddi ve ii bir gelir altını çizerek diorum...

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaş anlaşmış biriyle sanırım ilgilenenler olursa pm atsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5