İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Kaliteli Makale Yazım Hizmeti|Değerlendirmek üzere 3 adet ücretsiz makale

zanzaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yüksek Kaliteli Makale Yazım Hizmeti

%100 özgün, arama motorlarına göre optimize edilmiş, iyi araştırılmış makalelere mi ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz. Tüm makale ve içerik ihtiyaçlarınızı tarif ettiğiniz şekilde kısa zamanda karşılayabiliriz. Hizmetimizden %100 memnun kalacaksınız.

Fiyatlar

2.500 Kelimeden az
1TL/100 kelime

2.500 Kelime ve daha fazla
0,9TL/100 kelime

5.000 Kelime ve daha fazla
0,8TL/100 kelime

10.000 Kelime ve daha fazla
0,75TL/100 kelime

Sipariş vermek için

• Ödemenizi paypal ile [email protected] adresine yapınız.(Başlık olarak iyinet forum kullanıcı adinizi yazınız)
• Konu’da sipariş verdiğinizi bildiren bir mesaj yazınız.
• Siparis detaylarinizi PM veya E-mail ile gönderin. (E-mail gönderirken iyinet forum kullanıcı adinizi bildiriniz)

Makaleler 100% copyscape kontrolünden geçecek şekilde özgün olarak yazılmaktadır. Eğer memnun kalmazsanız, makaleniz istediğiniz şekilde ücretsiz revize edilecektir.

Gerekli olan detaylar

• Makalenin başlığı
• Anahtar Kelime
• Kelime Sayısı
• Paypal ID
• Varsa Diğer Detaylar

Değerlendirme Kopyaları - 3 adet ücretsiz makale değerlendirmek üzere forumun güvenilir ve kıdemli üyelerine verilecektir.

İlk 10 müşteriye 10% indirim yapılacaktır.

• Like
Reactions: Eif

zanzaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu günceldir,istediğiniz bir anahtar kelime için 3 adet ücretsiz makale veriyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Örnek makale pmlemenizi rica ediyorum. Kelime sayısı en az 500 olmalıdır.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Makale

Zanzaro söz verdiği gibi, verdiğim anahtar kelimeye göre bir adet makaleyi yazıp tarafıma yollamıştır. Zor bir anahtar kelime olduğunu da dikkate alarak makalesi ile ilgili aşağıdakileri söyleyebilirim.

- Makale gramer kurallarına %100 uygundur.
- Makalede anlam, kelime düşüklüğü yoktur.
- SEOludur, araştırma yapılarak yazıldığı belli oluyor.
- Density aracı ile baktığımda kelime yoğunluğu problem çıkarmayacak şekilde optimize edilmiştir.
- Ziyaretçiyi oyalayıcı veya yanlış yönlendirici bilgiler içermemektedir.

Kendisi ile çalışmaya karar verdim. Trader puanımı iş sonrası vereceğim.

Teşekkürler zanzaro. Pm attım cevabını bekleyeceğim.

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyi geceler zanzaro. Yeni bir haber sitesi açtım. www.haberdeyiz.com özgün makalelerin google açısından çok önemli olduğunun bilincindeyim. Haber siteleri için kullanılan anahtar kelimeler mutlaka ki "haber" veya "haberler". Bu iki anahtar kelimede şansımın olduğunu hiç düşünmüyorum. En azından şimdilik. Şu anda "haberdeyiz" anahtar kelimesini kullanıyorum ve google da 3. sıradayım. bazen 2 ye çıkıyor. Haber sitem için farklı anahtar kelimeler ve google da etkin olmasını sağlayacak makaleler önerebilirmisin. Eğer verim alacaksam bende makale yazdırabilirim. Teşekkürler.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"internetten son haberler" daha uygun bir anahtar kelime olabilir

zanzaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba iyi geceler zanzaro. Yeni bir haber sitesi açtım. www.haberdeyiz.com özgün makalelerin google açısından çok önemli olduğunun bilincindeyim. Haber siteleri için kullanılan anahtar kelimeler mutlaka ki "haber" veya "haberler". Bu iki anahtar kelimede şansımın olduğunu hiç düşünmüyorum. En azından şimdilik. Şu anda "haberdeyiz" anahtar kelimesini kullanıyorum ve google da 3. sıradayım. bazen 2 ye çıkıyor. Haber sitem için farklı anahtar kelimeler ve google da etkin olmasını sağlayacak makaleler önerebilirmisin. Eğer verim alacaksam bende makale yazdırabilirim. Teşekkürler.

Merhaba haberdeyiz.com.Siteniz bir haber portali ve bir cok sitenin ayni haberleri kullanmasini saglayan bir script kullanmissiniz.Siteniz durmaksizin haberlerle beslendigi icin anahtar kelime sikintiniz yok fakat iceriginiz bir cok site ile ayni olacagi icin siralamalarda yukselmek icin cok sayida backlink'e ihtiyaciniz var.

Suraya bakmanizi tavsiye ederim:

http://forum.iyinet.com/link-pazari...la-yukselmek-isteyenler-icin.html#post1017066

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
10 adet makale sipariş verilmiştir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
zanzaro ile çalışılmıştır. Kendisi sipariş verdiğim makaleleri büyük özen ve titizlikle hazırlayıp zamanında teslim etmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Trader puanım olumlu :harika:

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba haberdeyiz.com.Siteniz bir haber portali ve bir cok sitenin ayni haberleri kullanmasini saglayan bir script kullanmissiniz.Siteniz durmaksizin haberlerle beslendigi icin anahtar kelime sikintiniz yok fakat iceriginiz bir cok site ile ayni olacagi icin siralamalarda yukselmek icin cok sayida backlink'e ihtiyaciniz var.

Suraya bakmanizi tavsiye ederim:

http://forum.iyinet.com/link-pazari...la-yukselmek-isteyenler-icin.html#post1017066

İyi akşamlar. Tavsiyenizi yerine getirdim ve Gaddo ile 10.000 linklik bir backlink çalışması yapması için anlaştım. Bir hafta önce www.haberdeyiz.com un vizyonunu anlatan kısa ve öz bir makale yazdım. Şimdi ikinci olarak haber ve habercilikle ilgili bir makaleye ihtiyacım var. Konu önemli olduğu için bunu yazdırmayı düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.

zanzaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,

Foruma konu açmıyorum maalesef.

kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5