İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zayıflamak isteyenler. Hadi LiDa'ya gidiyoruz.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lida bünyeye çok zararlı ve KAÇAK. Bildiğim kadarıyla Bakanlık izin nosu filan yok. Kullanmayın sonra ceremesini çekersiniz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki kilo almak isteyenler nereye gidecek :(

herkez kilo almamı söylüyorlar ama olmuyor :/

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bol çikolata yiyin ve fazla yürümeyin. ben çok üşengenim mesela :p

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Lida bünyeye çok zararlı ve KAÇAK. Bildiğim kadarıyla Bakanlık izin nosu filan yok. Kullanmayın sonra ceremesini çekersiniz.
4pmfg38.jpg

http://www.muratguner.com/index3.php?mode=serdona&opr=view&mainId=61&subId=575&proId=8145

ben buradan almadım , sadece kaçak olmadığını söyleyim dedim.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ozaman benim gibi 24 saat fast food la beslenin 4 ayda 30 kilo alıyosun deneyim konuşuyo:D

çok yiyorum ama dengesiz yiyorum sabah canım isterse haftada 2,3 kere kahvaltı yaparım okulum şehir dışında olduğu için yemek yicek yer bulamıyoruz tost fln yiyoruz :(

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üniversite hayatı nedeniyle 10-15 kilocuk fazlam var. Karar verdim bende deneyecem :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle almayın

isterse tarım bakanı onaylasın isterse babanız onaylasın isterse kanunda kitapta yazsın zayıflamak için ilaç kullanmayın.

hele ki burada yaş ortalaması düşük sizin gibi eli ayağı sağlam enerjisi yerinde metabolizmasında sorun olmayan gençlerin ilaç kullanması da ne demek oluyomuş?

gidin spora yazılın. hem haftada iki gün bilgisayar başından kalkmış olun (ki sürekli pc başında oturmanın zararlarından en basiti felçtir ve bu hareketlerinizi ne denli kısıtlar bi tahmin edin) hem de sizinle aynı amaç uğrunda bişeyler yapan insanlarla aynı ortamda bulunmanın verdiği gücü şevki yaşayın.

sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur

bi kere yemek yemeden kilo vermek diye bişey olamaz. iştah kapatan yağ yakan kısa sürede zayıflatan ilacı bırak zemzem suyu bile olsa uzun süredeki zararlarının neler olabiliceğini biliyo musunuz?

yine en basit örnekle şöyle söyliyim kanser. neden? çünkü bağışıklık sistemini güçsüzleştirirsiniz.

zayıflamak için ne yapmak lazım o zaman?
herkesin bi zaafı vardır çocuklar. neyi çok tüketiyosunuz? neden kilo alıyosunuz? önce bunun sebebini bulun. ondan sonra doktora gidin.

dişiniz ağrıyınca rakı basmayın dişçiye gidin. doktora gitmek için illa elden ayaktan kesilmeniz illa çok korkunç bişey olması mı gerekiyo? doktora vericeğiniz paradan sakınıyosanız sğalığınızı kaybettikten sonra dünyalar kadar para da verseniz geri alamazsınız. işte o zaman iş işten çoktan geçmiş olur.

bırakın ilaçmış taırm bakanlığıymış da onaylıymış. hepsi hikaye. doğal ürün olsa bahçede yetiştirir dalından koparır yersin içersin niye ilaç kutusuna koyulsun doğalsa?

spor + sağlıklı beslenme bu kadar. başka şeyleri ne okuyun ne inanın ne de aklınızdan geçirin.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
15.03.2007

SAYI : B.12.4.İLM 0 45 00 06 / 618 -786 / 3519
KONU :Lida – Daidaihua Kapsül ( gıda takviyesi ) hk.

ECZACILAR ODASI BAŞKANLIĞINA

Bakanlığımızdan gelen bir yazıda, Marjinal Org. Elektronik Reklam Turizm Eğitim Eml.Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adına Lida-Daidaihua Kapsül (gıda takviyesi ) isimli ürün 28.11.2006 tarih ve 0606002721 sayılı Kontrol Belgesi ile ithal izni almıştır.İthal izni alınan ürünün bileşenleri aşağıdaki gibidir.

Piyasanın Lida-Daidaihua Kapsül olarak bulunmaktadır.

Ancak, aynı bileşimde olmayan fakat adı Lida ürünlerin bakanlığımızdan gerekli izinleri almadan satışa sunulduğu belirlenmiştir.Konunun öneminin üyelerinize duyurulması, yapılacak denetimlerde tespit edilen olumsuzluklarda yasal işlem uygulanacağının belirtilmesi hususunda,

Gereğini rica ederim.

Bileşenler:
Extracts from Daidaihua bitter orange % 32
Citrus aurantium var amara
Gelatin of the capsule % 18
Extracts from Comguat % 11
Amylum % 39

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kanser bağışıklık sisteminin zayıflaması nedeniyle olmaz pembekedi. Korkutma milleti :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Tekrarlıyorummmm

Ağzınızı tutuyor 3 beyaz dan uzak duruyorsunuz
Un, Şeker, Tuz
Akşam 1730 dan sonra yemek yemiyorsunuz
Dİlediğiniz kadar sebze yiyor su içiyorsunuz günün 20 Dak. da uyuyormuş pozisyonuna sokuyorsunuz beyninizi ..... Bunları yapın bence

HAP KULLANMAYIN ARKADAŞLAR SAKINNNNN

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Abi daha çalışmadım sınav 3 gün sonra :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5