İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

zidane'ın kafa atma görüntüleri

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten büyük ayıp...!!! mutlaka tetikleyen bi olay vardır ama ztn herkez yorulmuş adam zor nefes alıyo göğüs kafesine koyarsan öyle kafayı riski var yani...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence o herif zidane küfür etti yoksa niye durduk yere kafa atsın resmen üzerine oynadi adamin...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
xfatihx' Alıntı:
Bence o herif zidane küfür etti yoksa niye durduk yere kafa atsın resmen üzerine oynadi adamin...
kesinlikle hemde fena etti bence.. kız mevzusudur karışmayalım :)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zidane'ın daha önce itaLya'da oynadığını ve itaLyanca'yı su gibi biLdiğini, materazzi'nin de hırçın ve küfürbaz bir futboLcu oLduğunu göz önüne aLırsak muhtemeLen materazzi zidane'ın itaLyanca biLdiğininden habersiz veya haberLi küfretti. fena küfretti ki zizou dönüp kafayı bi' güzeL çaktı :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ister küfür etsin ister başka bişey Zidanın yaptıgı büyük rezillik heleki dünya kupasında heleki kariyerinin son maçında bütün kariyerini rezil etti bence o kafayla adam yerden kalkamayabilirdi bile

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ilk kafasi, ilk tukurmesi, ya da ilk ahlaksizligi degil, sasirmamak lazim. Akilli oyna sen onu attir. Ayrica bu adam bu kadar neden konusuldu anlamiyorum, yillardir Real Madrid'de ense yapiyor, 1 macta oynadi diye adami Maradona filan yapiyorlardi hayret, iyi oldu, seviyesini gosterdi.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zidan gocmen kesın bısey dedı ona tabı oda ıtalyanca bılıyor yedrıemedı kendıne :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
zidane'ın daha önce itaLya'da oynadığını ve itaLyanca'yı su gibi biLdiğini, materazzi'nin de hırçın ve küfürbaz bir futboLcu oLduğunu göz önüne aLırsak muhtemeLen materazzi zidane'ın itaLyanca biLdiğininden habersiz veya haberLi küfretti. fena küfretti ki zizou dönüp kafayı bi' güzeL çaktı :D
Materazzi yi nereden tanıyorsun? Küfürbaz olduğunu nereden biliyorsun daha doğrusu?

Ben Zidane dan nefret ederim. Angelo nunda dediği gibi. Eski maçları biraz karıştırın, kaç kişiye salladığı tekmeler,tabanlar hep havada kalmıştır. Maradona dan 10 kat daha iyi futbolcu olsun, bu tarz hareketler yapan kişiyi adamdan saymayacağım için futbolcu demem..

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Materazzi yi nereden tanıyorsun? Küfürbaz olduğunu nereden biliyorsun daha doğrusu?

Ben Zidane dan nefret ederim. Angelo nunda dediği gibi. Eski maçları biraz karıştırın, kaç kişiye salladığı tekmeler,tabanlar hep havada kalmıştır. Maradona dan 10 kat daha iyi futbolcu olsun, bu tarz hareketler yapan kişiyi adamdan saymayacağım için futbolcu demem..

Materazzi'nin hırçın ve ağzı bozuk bir futboLcu oLduğunu takip ettiğim maçLardan biLiyorum..

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=Materazzi

http://www.youtube.com/watch?v=1Gyu8W1g2co&search=Materazzi villareal

Ben Materazzi'yi oynadığı maçlardan biliyordum ama, adam tam bir kasapmış :D . Bu kadarını bilmiyordum.

"Thegundam (1 minute ago)
All right guys! I'm French, and the French TV have just said that Materazzi said "Puta Madre!" to Zidane before that headbutt... Therefore, Raymond Domenech, the entrainor, said : "The referees didn't see anything... but the 4th referee, who has a TV, did alarm the main referee... I thought the the video-arbitration was forgiven..."

Puta Madre - ...... çocugu demek"

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
waaayy beee...
zidane ın yaptığının terbiyesizlik olduğuna katılmıyorum sadece amatör bir davranış. Biliyorsunuz belki bu son maçıydı, yani bir nevi jubile maçı. Hiç kimse son maçında böyle bir şekilde oyundan atılmak istemez. Saha içindeki stresi bilmeden kimse boşa konuşmasın..Kimbilir nasil küfür ettiki adamda dayanamadı kafayı çaktı...Ben bunu sadece amatörlük olarak yorumluyorum. Terbiyesizlik ise materazzi nin yaptığıdır, karıştırmayalım...

Tabi herşeye rağmen zidane ın futbolunada salladınız ya helal olsun size :D

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana materazzi'yi soran arkadaşa linkLer güzeL kanıt oLmuş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5