İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye Olana Bonus

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
6 dolar verip günde 12 site gezerek 12 gün sonra 8.64 dolar olarak geri almak isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak üye olsun:
http://www.12dailypro.com

programın özellikleri: yatırdığınız parayı ($6 ve katları) 12 gün sonra 144% olarak geri alıyorsunuz. yapmanız gereken günlük min. 12 max. 30 site gezmek. kazandığınız hitler sizin sitenize hit olarak döner. en az $ 6 dolarlık yatırım yapabilirsiniz. en fazla ise $6000 lık para yatırabilirsiniz. kazandığınız tutar vade doğduğunda 7 iş günü içinde gönderiliyor. ödeme ve para çekme işlemini e-gold veya stormpayle yapabilirsiniz.

örnek oranlar:
$6 = $8.64
$12 = $17.28
$18 = $25.92
$30 = $43.2
$60 = $86.4
$600 = $864
$3000 = $4320
$6000 =$8640

firma uzun zamandır ödeme yapıyor. binlerce kullanıcı ödemesini aldı bunlara bende dahilim. deneme amaçlı açtığım hesapta ilk ödememi aldım şimdi yatırımımı arttırdım.
odeme.jpg

şimdi gelelim benim sunduğum olanağa:
alt üyem olupta ilk defa aldığınız her 6 dolarlık yatırım için $.40 bonus veriyorum. http://www.12dailypro.com
ayrıca stormpayde alt üyem olursanız ve ödemeyi oradan yaparsanız $.10 bonusta yine benden size hediye. Storm Pay

M

messmedia

Misafir
evet ödeme yapıyor, mutlaka üye olun, ya bu arada e-gold'a ihtiyacım var, satabilecek yada satan siteleri bilenler yazarsa sevinirim.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi misal üye oldum 6$ yatırdım 8.64 kazandım sora kazandıgım 2.64 ü bi kenara atıp 6$ ı yeniden yatırıp tekrar 2.64 bi kenara sürekli böle devir dayim yapsak oluomu

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
evet oluyor dediğin gibi . ama ödemeyi alman 9 günü buluyor. ben vade dolduğu an yatırıyorum. hep bir 6 dolar devridaim oluyor. hiç aksamasın diyorsan ödemeler vadenin 5. günü yatır yeniden . böylece birinin süresi dolduğunda ötekisin den para almış olursun. böylece 12 dolar yatırmış olur ve kesintisiz kazanç sağlamış olursun.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında güzel yatırım ama 12 gün uzun bir süre hani fazla para yatırsan daha fazla kazanırsın ama onada güvenilmezki

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
risk almadanda para kazanılmıyor maalesef. en azından hibe edebileceğin bir rakam belirlersin mesela 60 dolar bu rakam üzerine çıkmazsın yatırımlarda 2-3 ödeme sonra kendini kurtarır bu miktar. sonra keyfen harcar ona göre biraz daha kazanır veya kaybedersin.

M

messmedia

Misafir
valla ben çok ödeme aldım, bundan sonra beni çarpsalarda sorun değil :p

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler Stormpay'den stormpay'e mi geliyor? Yani komisyon ödüyor musunuz?

Çünkü komisyonlar kısmında %6.9 + 69 cents yazısı varda stormpay.com 'da.
2 $ 'lık kazancın 1.5$ 'ını komisyon olarak geri ödemeyelim

Birde sağladığın bonusda, 0.40$'ı sadece 1 sefer mi vereceksin? Yoksa her zaman mı?
Çünkü sanırsam zaten referral olarak %12'den 0.72$ gelir elde ediyorsun :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ödemeleri hangi firmayla para yatırmışsanız yine o firmayla alıyosunuz.
yatırım yaptıktan sonra aracı firmanın kestiği komisyon+işlem ücreti sizle firma arasında ki bi antlaşma. oranların değişmesi sizin işlem hacminize bağlı. örnek vermek gerekirse 69 cent sabit ücret 6 dolar için yüksekken 60 dolar için ufak bir rakam teşkil edecektir. verdiğim 40 cent teşvik amaçlı olduğu için sadece bir sefere mahsus ama üyem yatırımı ufak tutmazsa elbette fazladan bir şeyler yapmam mümkün.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st 6 doların 144% ü. 14 küsür yapar.
o yüzden ilk mesajını düzenlemende yarar vardır..
zaten basit matematik konusu,okadar işlem yazmana gerek yoktu.sonuç olarak %144 değil 44.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
burakmert' Alıntı:
tr.st 6 doların 144% ü. 14 küsür yapar.
o yüzden ilk mesajını düzenlemende yarar vardır..
zaten basit matematik konusu,okadar işlem yazmana gerek yoktu.sonuç olarak %144 değil 44.
işlemim doğruydu
6 doların 14 yapması için 233.33% olması lazım.
finans ve işletme eğitimi aldığım için oranları çok iyi biliyorum. istersen faiz hesaplamalarını kitabından scanleyip yollarım.
8.64 ün 6 ya oranını bulmak istersen: 8.64/6 yapman yeterli. .44 dediğin zaman ana para hariç senin eline geçen parayı bulursun buda 6 dolar için 2.64 tür. ama firma bize yatırdığımız parayıda geri ödediği için 144% oranı doğru bir rakamdır. neyse konuyu sapıtıpta yer işgal etme. faiz hesaplamalarında sorunun varsa pm at ben sana anlatırım.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında ben düşünebilirim ama komisyonları göz önünde bulundurunca pek tatlı bir kazanç olmaktan çıkıyor.
6$ ile başlamam ama 6000$ ı koysam bile, gelecek 8640$ 'ın 600$ (596,85) 'ın komisyon olarak stormpay'e gitmesi pekde işime gelmez. Yani elbette 2000$ kazanç var işin ucunda ama öyle bir miktarı kazanmak için 6000$ gibi bir parayı riske atmakta pek yersiz oluyor.
Ayrıca yanlış okumadıysam firma %12 'de size bırakıyor her seferinde. Tamam sizin kazancınızda gözüm yok elbette ama başka bir arkadaşım vs üzerine üyelik açıp, onun üzerinden üye olmam en azından stormpay masrafımı karşılar, çünkü siz sadece bir seferlik %6 'lık bir miktarı gözden çıkarıyorsunuz.

Bu arada eğer o 12 siteye girmezsek ne oluyor? Paramız yanıyor mu :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
12 site gezmezsen o gün içinde 12%lik gelirden mahrum kalıyosun demektir. bizim o yüzde 12 den kazandığımız 70 küsür sentin bi getirisi yok çekmek istesek çekemiyoruz bu yüzden bir kısmını dağıtım kalanı yatırımda kullanalım dedik. genel amaç teşvikti.

G

guajira

Misafir
Tr.St bu iş tahminimden karşıkmı yaw. Yok aracı firma yok bilmem ne.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5