İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye Olana Bonus

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stormpay'da 6$'ım biriksin bi de ben deneyeceğim şurayı.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyene bu konularda bigi verebilirim.ben bu tur sitelerden uzun zamandir odeme aliyorum. msn ******

L

LibRa

Misafir
Tulas Ekledim Dostum ******* Goruselim. Ben Stormpay i actim Kredi Kartını da ekledim 20 $ da hesaba aktardim Certify Your Account Status: Unverified ama hala boyle yasior bunu napcaz ?

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ara bu sisteme bakmıştım ve pek te bir şey anlamamıştım ama aslında çokta basitmiş tr.st inşallah hayırlı bir olaya vesile olursun :) sitenin forumlarını dolaştım pekte güven sorunu yok gibi http://www.12dpsupport.com/smf/index.php?topic=13080.0
benim e-gold ta 1k$ var şimdi bu parayı direk yatırsammı diye düşünüyorum Tabi bir Türk olarak risk almayı pek sevmiyoruz gaza gelirsem sanırım 1k$ ı yatıracam . bu sistem hakkında bilgili arkadaşlardan daha geniş açıklama bekliyoruz ..

iyi çalışmalar .

M

messmedia

Misafir
yahu e-gold'u nerden alıyorsun salvador, kaç gündür arıyorum bulamadım, stormpay'la uğraşmaktan bıktım.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallah bir yl önce adını bile hatırlamadığım bir sponsor vardı ufak tefek arama yaptırmaya para yolluyordu ondan almıştım 3 ay ödeme , para öyle duruyor bu aralar parayı bankaya transfer ettirmeyi düşünüyodum komisyonlar fazlaydı , bankama para göndermesi karşılığında birisine satmayı düşünüyodum ama kimseye kolay kolay güvenilmiyor , madem böyle bir olay var bende bu işe gireyim . yabancı forumlarda paypal -egold takas yapanları bağzen görüyorum sende öyle elde edebilirsin bence. tr de pek kimsede e gold bulunmaz.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olurken ödeme olarak stormpay sectim yanındaki kutucuga paypaldaki gibi mail adresimi mi yazacagım birde stormpaya para yatırma kısmı nerede yada stormpay kullanımı varmı forumda arastırayım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
o boşluğa emailini yazıyosun. ödeme yapmak için menude upgradeaccount war oraya tıkla. o gün içinde 12 sayfa gezmişsen ödeme yapamazsın.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam tamam para yatırma kısmına geldik şimdi stormpay e de yeni üye oldum önce stormpaya para yatırıp sonra buraya mı yatıracagım upgradeaccount kısmını kısaca anlatırmısın ingilizcem yok kusura bakma sonra start surfing kısmına tıklayıp baslıoruz sanırım

L

LibRa

Misafir
ya arkadaslar ornek veriyorum ben 1000 $ yatirdim 1300 $ aldim ve stormpay'e yatti stormpay'e odemede sorun yok ama odeme almada sorun var ben kendi bankama buradaki parayı nasil istetebilirim ?

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet senin refererden üye oldum tr.st vadettigin bonusu ne zaman görecegim

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karişik bir durum yaw stormpay.com'a para nasil yükliycez ? ordan diger tarafa nasil transfer edicez bu trde yeni bir para kazanma yöntemi kimsenin bilgisi yok nerdeyse tr.st maden oraya bişey attin bence resimli olarak en ince detaya kadar anlat hem sende daha cok kazanirsin.

L

LibRa

Misafir
Valla Dostum kazanma olayı degil stormpay oldu ki 5000 $ lik bi miktar oynadım ve kazandim :) ki sadece 12daily le bitmiyor yani onemli olan bunu nasil bankamiza isteticez bunu cozemedim yukleme olayı kredi kartindan oluyo valla 200 $ bastim trink aldi hicbir onay da istemedi.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay dan nasil para kazaniliyor onu anlamiş degilim eger onu kastettiycen :) kafam karişti ya üff :D

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
stormpayden check istiyoruz arkadaşlar, olmadı atm kartı istiyoruz ve her bankdan çekiyoruz, biraz işkence benim de baya bir param birikti ama biriktikçe tekrar surf sitelerine yatırıyorum, keşke direkt kredi kartına çekebilsek paramızı, ya da paypal gibi yüzdeyle bu işi yapan arkadaşlar türese!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5