İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye Olana Bonus

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
rs635' Alıntı:
stormpayden check istiyoruz arkadaşlar, olmadı atm kartı istiyoruz ve her bankdan çekiyoruz, biraz işkence benim de baya bir param birikti ama biriktikçe tekrar surf sitelerine yatırıyorum, keşke direkt kredi kartına çekebilsek paramızı, ya da paypal gibi yüzdeyle bu işi yapan arkadaşlar türese!
istediğin yakında olacak. stormpayle kart çekimi 1 ocaktan sonra kartlar gelince mümkün. yüzde ile bozma olayı için se bekleyin eylemlerim başlayacak.

bu arada cixmekan bana user id ni ve stormpay mailini yaz para yatırdığın zaman göndereyim bonusunu. para yatırma için tanımlı kredi kartın varsa 12dp ye para yatırırken karttan çektirebilirsin.

crazyboy, e-gold ilede ödeme yapabilirsin.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tr.st biriken tüm paraları sen bi zahmet cash olarak bize verirer, %5 de komisyon sana , stormpay çekleri ile uğraşmayalım nasıl olur. hatta bu 12dailyye üye olanlar oraya para yatırcaklarına sana yatırsınlar, sen hergün 5 dakika surf yapıver sonra ödeme yaparsın (upgradeler bitince) :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
alt üye komisyonlarımla beraber 2. ödememide ($33.12) aldım. bence fırsatı kaçırmayın...

odeme.jpg

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
rs635' Alıntı:
tr.st biriken tüm paraları sen bi zahmet cash olarak bize verirer, %5 de komisyon sana , stormpay çekleri ile uğraşmayalım nasıl olur. hatta bu 12dailyye üye olanlar oraya para yatırcaklarına sana yatırsınlar, sen hergün 5 dakika surf yapıver sonra ödeme yaparsın (upgradeler bitince) :)
tamam böyle bir şey yapabilirim. %5 komisyon artı stormpayin ödeme geldiğinde kestiği masraflar karşılığında yatırım yapmak isteyenlere hizmet verebilirim. min yatırma tutarı $30 ve katları.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
3. ödemem de geldi ($8.64usd) kazanmaya devam ediyoruz. haftaya daha yüksek bir ödeme gelecek onuda burada yayınlıycam. fırsat kaçmadan hemen üye olun 12 Daily Pro ya!

odeme1.jpg

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya 8 gün oldu hala hesabıma yatırmadılar parayı hergün girip bakıorum stormpay hesabıma yok yok en fazla 7 gün içinde yatırmaları lasım deilmiydi

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cixmekan' Alıntı:
ya 8 gün oldu hala hesabıma yatırmadılar parayı hergün girip bakıorum stormpay hesabıma yok yok en fazla 7 gün içinde yatırmaları lasım deilmiydi

günlerin "iş günü" olduğunu da biliyor olmalısın?
Yani haftasonları "iş günü"ne dahil değil.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öle Oldugunu Varsayarsak Eger BugÜn 6. GÜn Oluyor İlla Son GÜnmÜ Yatircaklar Acaba

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cixmekan' Alıntı:
Öle Oldugunu Varsayarsak Eger BugÜn 6. GÜn Oluyor İlla Son GÜnmÜ Yatircaklar Acaba

hayir belli olmaz bu yogunlukla ilgili heralde bazen 5. gun de yatiyor,bazense son gun 7. gunde yatiyor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
4. ödemede geldi arkadaşlar fırsat devam ediyorken kaçırmayın (resme tıklayarak üye olabilirsiniz) ;

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
iyi cesaret ediyorsunuz böyle şeylere

gozumu kirpmadan 300 dolari yatirdim.Bu site baya bir suredir odeme yapiyor.Ama bu ilelebet surecek diye bir sey yok.Aldiginiz paralari ufak kesintilerle stormpay de biriktirin.O zaman ilerde problem olmaz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tulas' Alıntı:
gozumu kirpmadan 300 dolari yatirdim.Bu site baya bir suredir odeme yapiyor.Ama bu ilelebet surecek diye bir sey yok.Aldiginiz paralari ufak kesintilerle stormpay de biriktirin.O zaman ilerde problem olmaz.
az önce bende 300 dolarlık upgrade aldım. iyi kazançlar tulas;)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün ilk ödeme geldi 172 $ bugun ise içerde sonradan yatırdığım 300 $ ında vadesi doldu ilk para 11 günde geldi ama bu 300(400 küsür) daha erken gelecek sanırım . bu 400 küsür $ da gelsin biraz risk alacağım bu arada herkez birbirinin refer i olsun çekinmeyin böyle şeylerden ama refer veren kişilerde alt üyelerine yardımcı olsun kimse kaybetmiyor sonuçta fazla emek harcayanlar daha fazla kazansın ben tr.st den refer oldum mesela , herkez birbirine yardımcı olsun .

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir gün çok gaza gelip pederimden 6000 dolar araklıcam , sonra da gizlice yerine koycam ama korkaklık işte yapamıyorum:)

E

eTre

Misafir
arkadaşlar banada dün ödeme yapmış ama stormpay da gözükmüyor para Stormpay hesabım Unverified ne yapcam ben şimdi ?

B

blade1978

Misafir
kredi kartını ekle yada netiba ya onaylattır.Unverified olması ödeme almanı engellemez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5