İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye Olana Bonus

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre' Alıntı:
kredi kartım ekli para cekip aktardım bile 12dp ye 12dp para gönderdiğini yazıyor

371518 2006-01-02 $138.24 $0.00 372185 StormPay
**** pending

yukardaki şekilde ama stormpayda herhangi bi hareketlilik yok ?

pending yaziyor bu henuz odeme yapilmadigini gosterir.proceed yazdimi paran stormpay hesabinda odeme alman 7 gunu bulabilir ama 7 gunu gecmez 8 kere odeme almis biri olarak bunu sana rahatlikla soyleyebilirim.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende şu olayi iyice bi inceliyim dedim mantigi kavradim garanti sanal kartimla ödeme yapmak istedim hep hata mesajı verdi nedendir acep daha önce sanal kartla para yatiran oldumu ???

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deposit Funds - Credit Card'a girdigimde şu uyariyla karşilarişiyorum
--
You haven't added a Credit Card to your profile yet, OR you
need to save the COMPLETE number of one of your Credit Cards, OR all your cards are SUSPENDED or DELETED.

Please add your Credit Card details (if applicable) here
---
linke tiklayip kredi karti yani garanti sanal kart bilgilerini girecegim formun üstünde
-------
en üstte Please note that you will not be able to submit your Credit Card details again. So please be sure that you are entering the information correctly at first try. If you need to change these details later you will have to submit a support ticket here.
---
böyle bir uyari veriyor girdikten sonra ise
--
Your information is incomplete or incorrect.
Please correct the fields below and try again.
• Customer Service Phone Number: You have entered an invalid phone number
--
bu uyariyi veriyor ne iştir anlamadim biri yardim etsin lütfen.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
card bilgilerini girerken boş yer bırakma.
customer service phone number yazan yere garantinin 444 lü numarasını yazsan yeter.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
merak edenler vardır diye şu anki upgradelerimi ve beklediğim ödemeyi yazıyorum:

- bu gün expire olan upgrade : $28.80 (alt üye komisyonuyla beraber)
- $12 lık upgrade ayın 9 unda dolacak
- $300 lık upgrade ayın 14 dünde dolacak.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sistemde %44lük kar nereden geliyor. Para akışı nasıl?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben şimdide 12dailypro'ya para arktaramiyorum
tr.st yanilmiyorsam ben senin ya stormpayda yada 12dailyde alt üyendim yardim et :) bi 12dailye para aktarimi icin yapmamiz gereken işlerler nelerdir
parayi stormpay la aktaricam.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st'ye yardimlarindan dolayi tşkler.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
5. ödeme

5. ödemede geldi fırsat devam ediyorken kaçırmayın (resme tıklayarak üye olabilirsiniz) ;

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl bu kadar sık ödeme alıyosun?
her 6 günde bir mi upgrade ediyosun hesabını..
o olayı tam anlayamadım, bilgi verirsen sevinirim..
bu arada benim de ilk upgradeim yarın sabah doluyor..

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme almayı beklerken kaybedecegi 7 gün ü stormpay hesabındaki diger bir miktarı 12dailypro ya yatırarak degerlendirior böylece sıksık ödeme almıs oluyor

yani ödeme alana kadar yeni yatırım yapıor

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6/18/26 aralık 1 ve 8 ocak ta ödeme almış..
yani 12günde bir upgrade alsa, bu kadar sık nasıl ödeme alacak?

B

blade1978

Misafir
milleti şehvete getirmeye çalışıyordur bence bu arkadaş.ödemeyi 7 gün bekliyoruz çünkü.referalinden üye olalım diye

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6 günde bir upgrade etme şansımız var sanırım, faqta öyle bir konuya değinilmiş.. sadece bu 6 günlük upgradeleri nasıl yapabileceğimizi sordum..

@blade78 : bence şehvete getirmeye çalışmıyo, aldığı ödemeler doğru, 7 gün beklemeden de tekrardan yatırabiliyosun parayı..

B

blade1978

Misafir
hayis' Alıntı:
6 günde bir upgrade etme şansımız var sanırım, faqta öyle bir konuya değinilmiş.. sadece bu 6 günlük upgradeleri nasıl yapabileceğimizi sordum..

@blade78 : bence şehvete getirmeye çalışmıyo, aldığı ödemeler doğru, 7 gün beklemeden de tekrardan yatırabiliyosun parayı..
onu biliyorum zaten ama ödemelerin arasında 7+7=14 olamsı gerek demiştin sen şimdi dediğini inkar ediyorsun.

L

LibRa

Misafir
tr.st benim para da yatmish bi bakarsan sevinirim kolay gelsin ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
blade1978' Alıntı:
milleti şehvete getirmeye çalışıyordur bence bu .ödemeyi 7 gün bekliyoruz çünkü.referalinden üye olalım diye
şehvete getirmek yanlış bir tabir. ben burada sitenin reklamını yaptım ve ödemelerin devam ettiğini göstermek için gelen her ödemeyi buraya post ediyorum. upgradeleri normalde 6-7 günde bir alıyordum fakat son yükseltmem yüksem bir miktarı kapsadığı için biraz düzen bozuldu. ben 1 upgrade expire olduğunda bir ödeme alcak şekilde plan yapıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5