İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aranmak istediğim kelimelrde google'da gözükmüyorsam. Bunu halletmenin bir förmülü varmı? Mesela "haberdeyiz" kelimesinde 1. sıradayım. Ama "haber" kelimesinde sıralamaya bile giremiyorum.

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Aranmak istediğim kelimelrde google'da gözükmüyorsam. Bunu halletmenin bir förmülü varmı? Mesela "haberdeyiz" kelimesinde 1. sıradayım. Ama "haber" kelimesinde sıralamaya bile giremiyorum.
guruptaki arkadaşlar tarafından sitenin rahatca aranması için aranmak istediğin kelimenin en fazla 3. sayfada olması gerekiyor bannerını hazırlarken göz önünde bulundur
///
bu arada dolaşım tamamlanmıştır

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolaşım tamamlanmıştır arkadaşlar akşam bir tur daha evden yaparım.
görüşürüz

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar.bugün sitesini yaptığım müşterilerimden birinin yanına gittim ve dolaşım yapmayı öğrettim.gruba +1 katılımcı sağladım.yarın pc servise çıkacağım bikaç kişiye daha dolaşım yapmayı göstereceğim beni hiçbirinin kıracağını sanmıyorum.hadi bakalım herkese bol hitli günler....

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dolaşım başlamıştır..

Ekleme: dolaşım tamamlanmıştır..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GÜNAYDIN BEYLER... BEN GÜNE BAŞLIYORUM BİRAZDAN,GÜN İÇİNDE MÜŞTERİLERİMEDE UĞRAYIP SİTESİ OLMAYAN DOLAŞIMCILAR EKLEYECEĞİM GRUBA.DOLAŞSINLAR DURSUNLAR GÜNDE 10 DAKKA BİLE OLSA DOLAŞIMCI DOLAŞIMCIDIR... HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR

Ekleme: bu arada elinde pasta tarifleri databasei olan var mı ? pastanenin gelişimi için gereklide

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kelimenin birinde 4. sayfaya düşmüşüm. Diğer arkadaşlarda da olmuş böyle şeyler. Söylenen sayfasa bulamayan arkadaşlar için söylüyorum. Sonra neden yanlış bilgi yazmış demesinler. :)

Benim sıralamalar hala aynı sayfalarda yer değişikliği yok hergün check ettiğim icin güncellemedim ama dediğine katılıyorum, güncellenmemiş anahtar kelimeleri var sayfa sayfa arıyoruz ama mozilla "autopager" pluginle sayfalar alt alta açıldığı için bulmam zor olmuyor. :)

Ekleme: Autopager hakkında ayrıntılı bilgi : Burada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5