İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ntr grup içinde çıkardığınız gereksiz tartışmalardan dolayı sizi gruptan çıkarıyorum... bu grupta olan hiç kimseyi gereksiz tartışmalar içinde görmek istemiyorum... karakral eski ve düzenli üyemiz devamını bekliyoruz...

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese selamlar ve hayırlı cumalar.
Tura başlıyorum arkadaşlar. Alexa'da sitem bugun yapılan update ile daha da yukseldi.
Herkese tekrar teşekkürler!

Ekleme: Dolaşım tamamlanmıştır.

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
dolaşıma başliyorum arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
/////
dolaşım tamalanmıştır gece m.e.b ip numarası ile bi dolaşım daha yapılacaktır

konveyörtv de sayfa değişeyım dedim reklama tıklamışım başka sitede geziyormuşum :D çıkıp tekrar girdim
laterit açılmıyor site sahibinin bilgisine beyaz sayfa çıkıor
indiroloji hergeçen gün kaliteli bir site olmaya başlıyor

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkese merhabalar ve iyi çalışmalar.birkaç gündür bazı üyelerimiz arasında gereksiz tartışmalar çıkmıştı ve üyelerimize gerekli uyarı yapıldı ancak listeden çıkarılan arkadaşımız oldu sırf bu tartışmaları yüzünden.Bundan sonra listeden sitesi çıkarılan ntr adlı üyemizin sitesinin tekrar listeye eklenmesi kararını siz üyelerimize bırakıyorum... Kimse kimseye darılmasın gücenmesin öfkelenmesin lütfen... Grubumuza katılan dolaşımını yapsın ,sitesine az dolaşım yapılıyorsa ya da dolaşım yapmayanı biliyorsa bana bildirsin,ben gereğini ansızın yapıyorum zaten ve hiç kimse unutmasın ki bu forumda başka alexa gruplarından olanlar ilk başladığımızda bi arpa boyu yol gidemeyeceğimizi demişlerdi ama biz 1 haftada bile herkesi 1 milyondan aşağılara çektik... Lütfen bunları gözönüne alarak gruba gerekli ilgiyi ve tüm üyelerimize saygıyı gösterelim... Çok konuşası olan çok bildiğini sananlar başka gruplara baksın... HAYIRLI CUMALAR...

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkese merhabalar ve iyi çalışmalar.birkaç gündür bazı üyelerimiz arasında gereksiz tartışmalar çıkmıştı ve üyelerimize gerekli uyarı yapıldı ancak listeden çıkarılan arkadaşımız oldu sırf bu tartışmaları yüzünden.Bundan sonra listeden sitesi çıkarılan ntr adlı üyemizin sitesinin tekrar listeye eklenmesi kararını siz üyelerimize bırakıyorum... Kimse kimseye darılmasın gücenmesin öfkelenmesin lütfen... Grubumuza katılan dolaşımını yapsın ,sitesine az dolaşım yapılıyorsa ya da dolaşım yapmayanı biliyorsa bana bildirsin,ben gereğini ansızın yapıyorum zaten ve hiç kimse unutmasın ki bu forumda başka alexa gruplarından olanlar ilk başladığımızda bi arpa boyu yol gidemeyeceğimizi demişlerdi ama biz 1 haftada bile herkesi 1 milyondan aşağılara çektik... Lütfen bunları gözönüne alarak gruba gerekli ilgiyi ve tüm üyelerimize saygıyı gösterelim... Çok konuşası olan çok bildiğini sananlar başka gruplara baksın... HAYIRLI CUMALAR...

Bir anlık gerginlik olabilir ama bence gruba yararı olan herkes tartışmayı bir kenera bırakıp bir takım oldugumuzu unutmamalı, bu olay sonrasında herkes sanıyorumki bazı şeyleri cok daha iyi kavramıştır.
Saygı çercevesini koruyup bir aile gibi birlikte koordineli hareket etmeliyiz.
Eğer bir söz hakkım olacaksa aramıza geri dönsün tabi KaraKral'da Ntr'da öpüşüp barıştılarsa konu kapanmış demektir.
Bugun cuma mübarek gün eğer bu adım atılmadıysa umarım bu yazı vesile olur.

Herkese tekrar selamlar...

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ohhh neler olmuş neler... hadi hayırlısı...

dolaşıma başlıyorum....

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
karakral ne oldu bilmiyorum ama aranılan kelimelerde çıkmıyorsun linkler gitmiş sanırım yeni dizaynından dolayı bilgin olsun..

konveyör sadece genel linki kalmış sanırım tam güncellemeye denk geldim güzel oluyor. ..merih...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
karakral ne oldu bilmiyorum ama aranılan kelimelerde çıkmıyorsun linkler gitmiş sanırım yeni dizaynından dolayı bilgin olsun..

konveyör sadece genel linki kalmış sanırım tam güncellemeye denk geldim güzel oluyor. ..merih...
daha güçlü bir sunucuya geçelım dedik geçtik yeni sunucu hata verdi eskisine döndük yeni dizaynı traffik tüketimi için yaptım günde 10 gb trafik tüketiyor site sitenin trafiği çok iyi ama günde 10 gb çok aşırı bu değişikliklerle googlede gerileme olağan zaten 10.000 konu sildim onunda etkisi var sadece kraliyetli pvp serverler kelimesinde yerımdeyım diğerleri 5 sayfa kaymış yarın güncellerim allahın izniyle
guruptan çıkartılan arkadaşımıza gelince gelsın başımız üstünde yeri var 3 günlük dünyada kimseyle problem yaşamak istemem zaten hayat problem yaşamak için çok kısa 1000 yıl yaşasam belki :)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
karakral02 üyemiz sorun etmiyorsa , ntr adlı üye sitesinin bannerinı ekleyelim listeye...

değiştirme: ntr adlı üyenin sitesi listeye tekrar eklenmiştir.lütfen dolaşım yapalım...

Bide bi isteğim var kişisel; konveyor tv sitesini dolaşırken sağ en alttaki bölümden bu siteyi izlemeye al butonuna tıklayarak siteyi izlemeye alırsanız sevinirim...ilerde birgün Google bir sosyal ağ açarsa diye şimdiden böyle bir bölüm koydum oraya.bellimi olur geçmişte facebook hayran sayfaları ve gruplarına göogle bi mislleme yapar,belkide bir sosyal ağ açarda facebook ve twitterıda sollar gider...Google bu gelişmeleri takip etmekte fayda var...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
maykcan adlı üye sanırım konuyu takip etmeden site adresinizi yazdınız.gruba katılmak istiyorsanız bu konunun ilk sayfasındakileri okumanızı ve bir banner hazırlamanızı öneririm.site adını burdan paylaşmakla kimse gruba katılamıyor malesef...

Ekleme: KONVEYÖR TV HAKKINDA BİR TANITIM YAZISI YAZDIM FORUMDA. YORUM ATAN OLURSA MUTLU OLURUM...İLGİLİ KONU AŞAĞIDA
http://forum.iyinet.com/yeni-site-tanitimlari/161377-konveyor-tvde-konveyor-bantlar.html

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese günaydın sabah turuna başlıyorum.

Ekleme: Karakral sorun devam ediyor,
Şu mesaj çıkıyor