İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haklısın sobot, birde Alexa grubunun yararı ortada daha fazla üye gelirse kısa sürede herkes 500k lara inecek sanırım :)
Bu arada dolaşım tamamlandı! Herkese mutlu haftasonları

Ekleme: ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexa yine 11.00 (GMT) yani bizim saatimiz ile 13 itibariyle güncelleme yapmıştır.
My Prodüksiyon grubumuzdan aldığı destekle yükselmeye devam ediyor.
Herkese çok teşekkürler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alıntı : Haklısın sobot, birde Alexa grubunun yararı ortada daha fazla üye gelirse kısa sürede herkes 500k lara inecek sanırım
Bu arada dolaşım tamamlandı! Herkese mutlu haftasonları

-------------------------------------------------------------------------------------
Ben pc teknik destek sağladığım müşterileri ve sitesi yeni açılmış müşterilerime bile siteleri eklenmediği halde bu forum üyeleri olmadıkları halde, sitelerimizin adreslerini masaüstüne kısayol yapıp onlardan günden 10-15 dakika bu siteleri açıp dolaşmalarını istiyorum...
Sonuçta grubun kurucusuyum en çok gayreti ve grubun gelişimini benim sağlamam gerek ama sizde bir fikir üretip fazladan ziyaretçi sağlasanız fena olmaz...Hepimiz dahada çok kazanalım yaptığımız işte tabi herkes elini taşın altına koysun...İyi Çalışmalar...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar benım sitemin sunucusundan kaynaklanan bir problem var probelm düzelene kadar hata ile karşılaşacaksınız ben genede kısa süreli bir dolaşım yapayım eh nede olsa dolaşım dolaşımdır
unutmadan arkadaşlar herkes imzasına sitesini eklerse hem daha iyi olur hemde siteleri için faydalı olur:)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reddragon arkadaşımız banlanmış ne yapalım sitesini listeden çıkaralımmı.yoksa reddragon bu mesajımızı görüyorsa bir şekilde üyelerimizden birine ulaşıp dolaşım yapıp yapamıycağını bildirebilirmi? düzenli bir üyemizdi,banlanma sebebini bilmiyorum ama bu kötü oldu grubumuz adına...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
benım fikrimi sorarsanız kalsın öyle uzun vadede ban yediğini sanmam tabi gurubun ne diyeceği önemlı
///////////////////////
reddragon35 kardeşimizin selamları var dolaşıma tam hız devam ediyor banı açılana kadar reddragonun dolaşımlarını ben duyuracam arkadaşlar

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günaydın..........

dolaşıma başlıyorum..

Ekleme: ben işe çıkıyorum geç kalmayayım dolaşım tamamlanmıştır.. grşrz. karakral açılmıyor..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dün saat 16-00 dan sonra konveyor tv host problemi yüzünden açılmaz olmuştu gece 24-00 te çözdüler. bu hafta sonunun cumartesi günü benim siteye yaramadı haliyle... inşallah bugün bi aksilik çıkmazda konveyor tv toparlanır... yetti canıma bu avantaj hosting denen firmanın aksamalarını...offff oofffff.... bi para geçse elime adam gibi bi host alcam yurt dışından ondan sonra dahada yerliye tövbe bakmam bile... herkese iyi pazarlar

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolaşım başlıyor herkese iyi pazarlar!

Ekleme: KaraKral'ın sitesinde "udobot" ve "superokey hile" sonucu tıklanan sayfalar şu hata mesajını veriyor.

404 Not Found
The resource requested could not be found on this server!

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MasterMind adlı üye forumumuzu takip ediyorsanız bu mesajımı okuyunuz lütfen :

Diğer katılımcı arkadaşlarımız gibi 468*60 banner hazırlayıp sitenize googledan giden 3 anahtar kelime bulun ve banner üstüne yazınız.banner renkleri ; arkaplan beyaz yazılar kırmızı ve mavi olmalı... daha sonra bannerinizi bi resim upload sitesine yükleyip bana pm olarak gönderiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Özel bir istek ama ; konveyör tv yi dolaşan arkadaşlarım konuların altındaki facebook paylaş butonundan bazen konuları facebook profillerinde paylaşırlarsa sevinirim...Tüm linklerimi paylaşanlar olup bana ekran görüntüsü veya paylaştıkları profilin duvarını link yollarlarsa yaklaşık 7K olan facebook sayfamdan sitelerinin linkini paylaşırım.Paylaşamazsanız Canınız Sağolsun

Facebook sayfam
http://www.facebook.com/maximumhitsmuzik

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sen istersınde beğenmezmıyız sobot kardeş
dolaşıma başliyorum arkadaşlar bu arada sitemdeki problemi aşmaya çalışiyorum arkadaşlar sitenin tavan yaptığı sırada böyle aksiliklerin olması benim açımdan çok üzücü umarın aşarız bunları
///
dolaşım tamamlandı konveyor.tv yı unutmuşum şimdi diğer gurupla birlikte onuda gezeceğim herkese iyi pazarlar

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende varım :)

Turlama tamanlanmıştır :
http://www.karakral.com/darkorbit/67688-11-nisan-2011-darkorbit-udobot-md5-kodu.html Birtek bunda sorun yaşadım normal urlden girip turladım.

sobot'a mesaj attım daha dönüş olmadı ;
iyinet.png

ntr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık bir saat önce başlayan gezinti bitmiştir.
IP: **.**6.248.191
İyi geceler.

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
18262.bmp

sobot bu yeni sitem biraz hobi biraz başlangıç eklermiyiz.

Ekleme: gece dolaşımı yapılmıştır...

sobot siteni facete beğendim bilgin olsun...

birde arkadaşlar artık sitemde site bağlantıları geliyor google siteme saygı göstermeye başladı.. hepinize teşekkürler..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
suatksk arkadaşımız çok düzenli ve iyi bir dolaşımcı olduğu için tabiki sitesini listeye eklerim. ancak suarksk arkadaşımızda bilmeli ki diğer üyelerinde beklentileri var,herkesin beklentisi daha çok dolaşım.Arkadaşım bu siten eklendikten sonra günlük dolaşımını arttırabilir veya sitesi olmayan birilerine günde 10*15 dakika tüm siteleri dolaşmalarını önerirsen herkes memnun olacaktır. ben listeye ekledim dolaşım yapmak-yapmamak arkadaşlara kalmış...

birde bir yazım yanlış anlaşıldı galiba.ben istemiştimki konveyor tv sitemi dolaşırken bazı sayfalarımı profilinizden paylaşıverin mümkünse... neyse nasip değilmiş galiba,hakkımızda hayırlısı... :))

Ekleme: Laterit sitesi admini banneriını tekrar bana gönderebilirmi gece yarısı güncelleme yaparken bi karışıklık yaşandı bannerları güncellerken yanlışlıkla laterit silindi varsa başka silinen lütfen pm den bannerlarını bana ulaştırırlarmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5