İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayazforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni eklenen siteler gezildi

ara ara tüm siteleri geziyorum.....

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar herkez birbirine destek olursa bu işten hepimiz kazanıcaz.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
FORUM ARI ;
siteniz 100 kişilik gruba eklendi lütfen sörfe başlayınız ve asla kimsenin adsens reklamlarına tıklamayınız.bu grup sadece alexa değerlerini düşürmek ve google aramalarında yüksek trafikle yüksek sıralara çıkmak içindir.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar yeni arkadaşlar aramıza gelmiştir lütfen dolaşımlarımızı yapalım....

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dolaşımlar gün sonunda liste halinde kontrol edilecektir.dolaşım yapmadığı belirlenenler gruptan çıkarılacaktır. lütfen güvenli ve özenli dolaşım için sizde günlük trafik durumunuzu takip edip burdan bildiriniz.ve varsa dolaşım yapmadığını düşündüğünüz kişileri söyleyin ikaz edelim.birde gruba katılan herkes dolaşıma başlarken dolaşıma başlıyorum bitirincede dolaşım tamamlandı şeklinde forumdan bilgi versin konu altından.siteleri arızalı olanlar veya günlük dolaşımı aksatanlar mazeretlerini lütfen bildirsinler.telafi yapmayacaklarsa onlarda gruptan çıkarılacaktır

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni aramıza katılan üyelerimiz ile birlikte tüm siteleri bir dolaşıma daha çıkıyorum.lütfen herkes katılım göstersin

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yenilerle birlikte tüm üyelerin sitelerine bir dolaşım daha yapılmıştır.lütfen herkes katılım göstersin.dolaşımı tamamlayanlar burdan bildirsinler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar dolaşımı yapanlara teşekkür ediyorum.ancak günün şu saati oldu 2 alexa grubuna ekli sitemde toplam dolaşılan sayfa sayısı 153 dahası bu sayıya kendi dolaşımlarımda dahil... SANIYORUM Kİ BİRİLERİ GÜNLÜK DOLAŞIM YAPMAYI UNUTTU YA DA KENDİNİ UYANIK SANIYOR.UYANIK ARKADAŞLAR MERKA ETMEYİN BİZ GEREĞİNİ BU AKŞAM İTİBARİYLE YAPACAĞIZ. BUGÜN İÇİNDE DOLAŞIM YAPTIĞINDAN HABERDAR ETMEYENLER GRUPTAN ÇIKARILACAKTIR...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaşlar dolaşımı yapanlara teşekkür ediyorum.ancak günün şu saati oldu 2 alexa grubuna ekli sitemde toplam dolaşılan sayfa sayısı 153 dahası bu sayıya kendi dolaşımlarımda dahil... SANIYORUM Kİ BİRİLERİ GÜNLÜK DOLAŞIM YAPMAYI UNUTTU YA DA KENDİNİ UYANIK SANIYOR.UYANIK ARKADAŞLAR MERKA ETMEYİN BİZ GEREĞİNİ BU AKŞAM İTİBARİYLE YAPACAĞIZ. BUGÜN İÇİNDE DOLAŞIM YAPTIĞINDAN HABERDAR ETMEYENLER GRUPTAN ÇIKARILACAKTIR...

Dün 1 bugün 2 hocam, oturacaktır grup yerine.

Hem sadece iyinet üzerinden gelen hit fayda sağlamaz. Faydadan çok zararı dokunabilir hatta.

Acaba şu şekildemi yapsak ilk mesajdaki siteleri?

http://www.google.com.tr/search?q=p...&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5