İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gezinti başlamıştır..

Ekleme: hocam bu ne ya indiroloji sitesinin admini lütfen şu radyoyu kaldırın ;)

Siteler gezilmiştir..

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar en son yeni banner uygulamasına kadar düzenli geziyordum siteleri ama bu uygulamadan sonra çok zamn alamaya başladı ve malasef bu kadar zamanım yok düzenli gezen bütün arkadaşlardan allah razı olsun hakkını helal edin hatam varsa af ola iyi geceler

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günaydın millet bir tur dolaşıma birazdan başlıyorum...iyi günler herkese...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolasıma baslıyorum

Ekleme: konveyör bandı yazıyorum 5 . sayfaya kadar baktım bulamadım kardesım haberın olsun yada sabah sabah göremedim :) bi kontrol edersin

Ekleme: dolasım tamamlanmıstır

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
berlin sms admini arkadaşım bu konveyör bandı kelimesinde sitem çok iyi bi yerdeydi ama şu sıralar google dalgalanmaları oluyor benim site kimi kelimelerde ilk sıraya çıkarken kimisinde kayboldu gitti sıralamadan...
diğer 2 kelimede ilk 3 sayfada bulunabiliyor.onlara gayret gösterirsek sıralamada bari onlar iş yapsınlar...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
berlin sms admini arkadaşım bu konveyör bandı kelimesinde sitem çok iyi bi yerdeydi ama şu sıralar google dalgalanmaları oluyor benim site kimi kelimelerde ilk sıraya çıkarken kimisinde kayboldu gitti sıralamadan...
diğer 2 kelimede ilk 3 sayfada bulunabiliyor.onlara gayret gösterirsek sıralamada bari onlar iş yapsınlar...

tamamdır kardesım ayar verıcez onlara sen merak etme siteyi ucurcaz

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dolaşıma başlıyorum..

Ekleme: dolaşıma devam ediyorum 10-15 dk sonra çıkacağım access net.tr admini bana pm ile ulaşabilirmi.. onu buralarda hiç göremedim..

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
...

Dolaşıma başlandı 20.00
...
Dolaşım bitti 22.15

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyi akşamlar herkese... bi gece dolaşımı yapalım bakim... gündüz yapmıştım ama şu malüm sesi çok çıkan forum sitesi çok canımı sıkıyor.sayın sesi çok çıkan sitenin admini; hocam sence gitmişmi o player en dibe.bide sitenin sesini keselim diye ankette koymuşsun.anketede cevap verdim burdanda diyorum siten o playerla kuru gürültü oluyor hocam... tabi site senin , istediğin gibi takılırsın ama inan sitene istemeyerek dolaşım yapıyorum sırf o müzik çalar yüzünden

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
indiroloji sitesindeki müziği kaldırınız kaldırmanız sizin için yararlı en azından guruba dahil olduğunuz süre zarfında neden diye sorarsan çoğu kişi dolaşım yapmadan sayfayı kapayacaktır umarım dikkate alırsınız

////
divxfrm da çalışma var
//
dolaşım tamamlanmıştır herkese iyi geceler

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
merhaba,
günlük dolaşım başlamıştır..

Dolaşılmıştır tüm siteler arkadaşlar iyi akşamlar..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar.bugün tüm gün pc başındayım.öğlen 12 gibi dolaşıma başlayıp en az 3-4 saat dolaşım yapacağım sitelerinize bi seferde gece yaparım...herkese iyi çalışmalar

Ekleme: saat 12,20 ilk dolaşıma başladım...birde bundan sonra dolaşım yapanar gün içinde dolaşım yaptığı vakti burdan bildirsinler.bakalım kimler takipci.dolaşım yapmadığını düşündüklerinizi lütfen bana özeldenb bildiriniz listeden çıkaralım

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar bannerlerdeki site lerin sayfa sıraları genellikle tutmuyo.
Çerezleri silmiş halde bi daha bakın bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5