İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
günde iki hesap açıyordum bu yolla ertesi gün atıyorlardı şimdi hiç vermiyorlar :D

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Kabul etmediler :( Her yolu denedim. Blogspot açtım onuda kabul etmediler. Yardım edecek var mı?

ahmet001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o siteye girdim fakat güvenlik kodu bölümündeki resim gözükmüyor okunmuyor hiçbirşey niçin. lütfen yardımınzı bekliyorum.

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buda bir yöntem fakat özgün içeriğe sahip siteniz var ise google'a başvurun gerisi sorun olmayacaktır birkaç gün içinde kabul edilirsiniz :)

CodErode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zakázaná adresa
Pokoušíte se zaregistrovat z IP adresy, z níž není na registrační formulář Seznam.cz povolen přístup.

Üye almıyor sanırım...

T

themaniac

Misafir
ben tahmin ettigim baska bir yolla basvurdum bakalim nolcak. eger olursa benim yolumla bir cok kisiyi adsense sahibi ederim

Snowmann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir paylaşım. Şimdilik ihtiyacım yok ancak ileride kullanabilirim. Adsense hesabı isteyen arkadaşlarıma da tavsiye edicem.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok hoca ya gene red geldı

"Merhaba sedat akay,Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığını uzmanlarımız gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz.

Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe, programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına genişletebileceğimizi düşünüyoruz.

Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi
"

clikbanker06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna gerek yokki ben bi ara dedim adsense beni kabul etmicek heralde ama meğer yanlış yaptığımız çok şey varmış arkadaşın birinden bi takdik aldım 1 saAT 45 DAKİKA DA onaylandı adsense :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5