İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Milyarın olsa ne yapardın ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel32, sanıyorum kosgeb kredilerinden bahsetmişsin.Peki bu kredilerin şartlarından da bahsetsen hiç fena olmazdı değil mi.?

P.S.:Eğer bahsettiğin kosgeb kredileri değilse, hangi devlet kurumu bunu hiçbir şartsız ve önkoşulsuz gerçekleştiriyor öğrenmek isterim doğrusu.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kernel32,
kusura bakma ama çok boş bir yazı yazmışsın. ortaya birşey attın ve dolandırıyorsun lafı ( gibi gibi geliyor bana ),

mesela;
"Cok basit bir mantik ile 2 milyari islettiginizde 1 ay sonunda elinizde olacak olan para 3 milyar olacaktir. Bu az kazanmak veya yetinmek isteyenler icin. Nasil isleteceginiz bankaniza danistiginizda ortaya cikacaktir."
külli komedi :)

öteki olaya gelince, 1 ayda 2 milyarı 20 milyar yapmak nerde, şirket kurup proje onaylatmak nerde, somutlaştırmak lazım vesselam ortaya atılanı, ona bakarsan ttgv 1milyon $ veriyor :)

neyse kolay gele herkeze

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger vaktin varsa bir iki sormak istiyorum
KerneL32' Alıntı:
Cok basit bir mantik ile 2 milyari islettiginizde 1 ay sonunda elinizde olacak olan para 3 milyar olacaktir. Bu az kazanmak veya yetinmek isteyenler icin. Nasil isleteceginiz bankaniza danistiginizda ortaya cikacaktir.

bankam malesef max aylık %8 lik bir kazanc onerebildi. (20 milyar icin) Ben de biraz risk tasıdıgı ıcın kabul etmedim hangi bankaya danısmam gerektıgını soylersen cok memnun olurum.

KerneL32' Alıntı:
Diger bir konu bu parayi kendi mantiginiz ile isletmek. Soyle dusunun bir is sahibi olmak istermisiniz ? Kendinize bir is bulun ama isiniz oyle birsey olsun ki Turkiye de olmayan birsey olsun. Akla ve mantiga yatkin olsun ... Eger bu nitelikleri tasiyan herhangi bir sektore ait bir projeniz varsa projenizi hayata gecirmek icin bir tane vergi levhasi aliyorsunuz. Aldiginiz vergi levhasi ile devletin ilgili kurumuna basvurarak projenizi sunuyorsunuz 7 gun icinde projeniz icin onay geliyor ( projelerin %80 'i onaylaniyor ) onaylanan proje icin maddi veya ihtiyaciniz olan herhangi bir pc, makina vs. size temin ediliyor. Vergi levhasi icin harcamis oldugunuz ucreti aliyorsunuz devletten. ( CALMADAN CIRPMADAN CUNKU KANUN BOYLE ) Yapmis oldugunuz is icin eleman calistirmak isterseniz devlet bunu da karsiliyor. 3 Sene boyunca bulundugunuz sehirden sehir icin telefon gorusmeleri icin para almiyor. Size 3 yil buro veriyor. Internet baglantinizi veriyor. 3 yil sonunda projeniz hayata gecer veya gecmez bunun tartismasini yapmiyor devlet sizin ile. Ama hayata gecirirseniz destegi yine devam ediyor. Imalat italat ihracat vs. konularda ... 3 yil sonunda dusunursek ... Elemanlariniz oluyor. Isiniz oluyor. Buronuz oluyor. Telefon elektrik su faturasi odemiyorsunuz. Projenizi hayata gecirdiginiz icin odul aliyorsunuz. Uretmek icin patent almaniza yardimci oluyor. Uretime destek veriyor. Maddi destek sagliyor vs. vs. vs. seklinde gidiyor. Buda devlet ile olan calisma ... ...

Bu konu hakkında daha fazla ayrıntıyı nereden bulabilirim? Yani projeler neleri kapsıyor .. max ne kadar yardım verıyorlar lımıtlerı kuralları neler vb bir cok sorumun yanıtı nasıl bulabılırım..

ayrıca bilgilendirmeler icin tesekkurler..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Kernel32, arkadaşların sorularına katılıyorum, bilgilendirirsen memnun olacağız.

E

emremer

Misafir
2 milyar az bir rakam olsa da; 5-6 milyar sermaye ve 1 sene ayak durabilme güvencesi ile, sadece bildiğiniz programları anlatma işi yaparak bile güzel paralar kazanbilirsiniz.

şirket değil ama kendi çapında bir "dernek" kurarak yapılabilecekler hakkında ve nasıl yapılacağına dair. başvuru formları vb dökümanlarda var.

Avrupa Birliği, çok farklı alanlarda Toplumsal Projelere destek ve hibe veriyor.
ben 2 yıldır Viyana'da bu projeler kapsamında çalışıyordum.
(halka neredeyse ücretsiz(10 Euro) kurs veriyorduk ve öğretmen masraflarından, kira, gaz, internet vs. hemen pekçok masrafı AB karşılıyordu)
Geçenlerde medyada da çıktıktan sonra projelerin Türkiye'yi de kapsadığını öğrendim. (Türkiye için 32milyon€ ayrılmış)

ilk amacınız: "toplumsal fayda" olmak koşulu ile
minumum 10.000€ dan 375.000€ ya kadar "hibe(bina vb. satın almak dışında kullanılması gerekli olan hemen herşey)"
yada sizin projeninizin masraflarının %97 lik kısmını karşılıyor.

ev kadınlarını iş hayatına kazandırma..
gençleri iş hayatın hazırlama..
genel herkesin daha verimli çalışması, kendini geliştirmesi, daha bilinçli hale gelmesi vb..
yada çok farklı bi alanda yarar sağlacağına inandığınız
pek çok proje olabilir.

http://forum.zoque.net/showthread.php?t=16814&highlight=ab+projeleri burdan devam edebilirsiniz.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasakpara oynardım. ayda 200 milyar da yapabilirim, gerçi farketmez o 200 milyar ile yine yasakpara oynuyorum. miktarın önemi olmuyor önemli olan eğlenmek.. şaşıranlar için tipik aslan burcu erkeği pardon eşşeği.

B

besturk.net

Misafir
ülkemizde 2 milyara en çok yapılan şey sanırım hosting sitesi açmak :)
2 milyara bile gerek yok reselleri kapan açıyo :d

R

REdBuLL

Misafir
ben kerneL32'ye bir anlamda katılıyorum.
çünkü ;
bir mp3 sitesindeki reklamlar
aylık nereden baksanız öyle yada böyle
750$ ı buluyor.
o kapasitede bir sitenin aylık hosting vs. ücreti
50$ filandır.
daha çok yer alırsınız
100$ lık diyelim.
daha Çok içerik daha çok mp3 atarsınız.
5-10 tane hit sayısı yüksek sitelerde pop-up ve reklam yaptırırsınız.
aylık ortalama 10milyar kazancını olabilir böylece.
ama 20milyar biraz abartılı gibi :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Bir affiliate programi olusturur.Olusturabilecegim reklam portfoyune gore tiklamaya,uyelige yada satisa gore odeme yapmak uzere kazanc sistemini baslatirdim. 50'er YTL , piyasada isim yapmis site sahiplerine on odeme yaparak ilk temeli atardim."

Bos tufekle atis yapmasi kolay oluyor. Hedefin neresini vurdum bilmiyorum. Ama Besturk boyle soruya, ancak boyle bir cevap:)

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 milyar 20 milyar olmaz ama para kazanılır tabi 2 bir ayda 4 olsa buda bir basarıdır

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiti yüksek, ziyaretçisi kalıcı bir siteyi satın alırdım ben olsam..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana 2 milyar hemen verem ama bana iyi bir kefil gonder senet sepet de isterim bana 4 ver yeter 16 senin olsun

B

besturk.net

Misafir
ya arkadaşlar sponsor felan bende biliyorum onları. onlar için 2 milyarada gerek yok.
Googleden günde 250 $ alan arkadaşlarım var. Bunlardan bahsetmiyorum. Yani ne biliyim uzun soluklu farklı bişey

W

w0w

Misafir
REdBuLL' Alıntı:
ben kerneL32'ye bir anlamda katılıyorum.
çünkü ;
bir mp3 sitesindeki reklamlar
aylık nereden baksanız öyle yada böyle
750$ ı buluyor.
o kapasitede bir sitenin aylık hosting vs. ücreti
50$ filandır.
daha çok yer alırsınız
100$ lık diyelim.
daha Çok içerik daha çok mp3 atarsınız.
5-10 tane hit sayısı yüksek sitelerde pop-up ve reklam yaptırırsınız.
aylık ortalama 10milyar kazancını olabilir böylece.
ama 20milyar biraz abartılı gibi :)

Ayda 20 milyar kazanmak için gereken tek şey uygun fikir ve ticaret zekasıdır. En iyi adamı getir eline 30 ytl ver beklemediğin bir fırlayış gerçekleştirir zekasını konuşturur şaşkına çevirir. En zengin ama ticari kafası çalışmayan adamı getir cebinden yer durur. Herkesin projesi aklı kendine ama 2 milyarın var ve bir proje yapmak istiyor daha çok kazanmak istiyorsan alanında tek olmalısın. İyi tanıtım yapmalısın. Zekanı iyi kullanmalısın. Emek verip saygı duymalısın. Kolay gelsin..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 milyarı 20 milyarı yaparım diyen sahıs bunu yapmıyorsa hata yapıyordur zaten..

Mod edit

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site aç adsense felan bunlar uzun iş

fener-gs ye fener
milan-liverpool da milan de

bayağı bi kazanırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi