İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Milyarın olsa ne yapardın ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

besturk.net

Misafir
Merhabalar..
Hep konuşuruz;
-keşke sermayem olsa..
-Ah bi param olsa neler yaparım
- Parasız olmuyo bu işler 1-2 milyar yeterli olurdu
- vs vs.

Peki arkadaşlar soruyorum..
2 milyarınız olsa internette nasıl değerlendirirdiniz ?
Ne gibi yatırımlar yaparsınız, nasıl kullanırsınız ?
Yada 2 milyarı olanlar nasıl kullandılar ? Verim aldılarmı ?

Yardımcı olursanız sevinirim... :p

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek 2 milyarın var, free danısmanlık zekice :D

walla olsa ortamın tozunu attırırırdım :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kernel32 mantıklı yaklasmıs :) ( hadi bee sallama diyecekler icin soyluyorum )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dusunsene iki milyarin var ... Aslinda herkes o 2 milyardan 20 milyar kazanabilir... Sermaye koyarim diyenler ... PM Atsinlar vereyim hesap numarami ...

NOT : simdide nerden guvenecegiz sorusu cikacak ... Olmayan paranin sermayesini koyamazsiniz. 2 milyariniz varsa cok rahat bir sekilde ayda 20 milyar kazanirsiniz. Unutmayin Cem UZAN 3 Milyar ile 13 trilyon kazanmis bir insan ustelik 3 ay 12 gun gibi kisa bir surede. Nasil kazanmis diyenlere ayrintilarini anlatabilirim.

Yalnis anlasilmasin Cem UZAN taraftari degilim. Sadece akli soyluyorum demekki kazanilabiliniyormus demek icin ...

W

w0w

Misafir
çalarak çırparak kapıcı mehmet efendi de 20 milyar yapar cem uzan örneği çok saçma..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben cem uzan taraftari olmadigimi belirttim @wOw ayrica calarak cirparak kazanacam da demedim. Kimi carparak kazanir kimi aklini kullanarak kazanir.

Bosa cene yormayin boyle bir konudan ancak boyle bir tartisma cikar.

( Closed )

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bana kanıtlarsan -aklım yatarsa- derhal sana 2 milyar çıkarım (ciddi söylüyorum).PM at görüşelim Kernel32

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 milyardan 1 ayda 20 milyar kazanılabilseydi şu ana kadar insanlar kendilerini üniversiteye girmek için ve girdikten sonra da sefil etmez, dersaneye verecekleri parayla gider ayda 20 milyar kazanırlardı. Çok saçma... Bekara karı boşamak kolaydır lafına katılıyorum. Ayrıca özel mesaj yoluyla anlatma bence buraya yaz ki herkes okusun. Forum mantığı bu zaten. Bilgi paylaşımı.

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaa her üni bitiren zeki olacak diye bir kadie mi var...

Eğer çok zekice bir fikri varsa neden olmasın... Hiç para harcamadan 50$ kazanılıyorsa 1 milyara 20 milyar neden kazanılmasın....

B

besturk.net

Misafir
arkadaşlar lütfen konuyu tekrar okuyup ona göre cevap yazalım..
Bir ayda 2 milyar vererek ne kadar kazanırsınız diye sormadım nasıl kazanırsınız dedim.
Anlatmıcaksanız konuşmayın lütfen...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 milyara 20 milyar kazanmak risk işidir. 20 milyar da kazanabilirsiniz, elinizdeki 2 milyardan da olabilirsiniz.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi prensiplerimden taviz vermeyi sevmem @cpa ama mesajin uzerine vermek durumundayim. ( Closed ) yazdigim bir konuya veya yoruma bir daha cevap yazmam.

Turkiye genelinde universiteye giren %40 'i memur olmak icin girer. %20 'si doktor muhendis vs. olmak icin girer. Geri kalan %40 'i da sirf universite ortamina dahil olmak ve universite bitirmis olmak icin girer. Universiteler icin sonuc itibari ile universite bitirenlerin malesef ama malesef %30 'u universite diplomalari sonucunda is bulurlar calismaya baslarlar. Geri kalanlar ya isleri olmayan bir isde calismaya baslarlar veya babalarinin parasi ile is kurarlar. veya is yok diyip ortalikta aylak aylak gezerler. Turkiye 'de issizlik diye birsey yok. Akilsizlik var.

Gelelim 2 milyar ile 20 milyar kazanma olayina. Gunumuz sartlarinda boyle bir cevap yazmis olmam miktarin cok astronomik oldugunu animsattiriyor fakat hic bir sekilde astronomik degildir. Cok basit bir mantik ile 2 milyari islettiginizde 1 ay sonunda elinizde olacak olan para 3 milyar olacaktir. Bu az kazanmak veya yetinmek isteyenler icin. Nasil isleteceginiz bankaniza danistiginizda ortaya cikacaktir.

Diger bir konu bu parayi internette degerlendirmek. Internette bu parayi degerlendirmek istediginizde paraniz bir ay sonunda size 4-5 milyar olarak geri donebilir. ( Mantikli ve akla yatkin bir proje ile ... )

Diger bir konu bu parayi kendi mantiginiz ile isletmek. Soyle dusunun bir is sahibi olmak istermisiniz ? Kendinize bir is bulun ama isiniz oyle birsey olsun ki Turkiye de olmayan birsey olsun. Akla ve mantiga yatkin olsun ... Eger bu nitelikleri tasiyan herhangi bir sektore ait bir projeniz varsa projenizi hayata gecirmek icin bir tane vergi levhasi aliyorsunuz. Aldiginiz vergi levhasi ile devletin ilgili kurumuna basvurarak projenizi sunuyorsunuz 7 gun icinde projeniz icin onay geliyor ( projelerin %80 'i onaylaniyor ) onaylanan proje icin maddi veya ihtiyaciniz olan herhangi bir pc, makina vs. size temin ediliyor. Vergi levhasi icin harcamis oldugunuz ucreti aliyorsunuz devletten. ( CALMADAN CIRPMADAN CUNKU KANUN BOYLE ) Yapmis oldugunuz is icin eleman calistirmak isterseniz devlet bunu da karsiliyor. 3 Sene boyunca bulundugunuz sehirden sehir icin telefon gorusmeleri icin para almiyor. Size 3 yil buro veriyor. Internet baglantinizi veriyor. 3 yil sonunda projeniz hayata gecer veya gecmez bunun tartismasini yapmiyor devlet sizin ile. Ama hayata gecirirseniz destegi yine devam ediyor. Imalat italat ihracat vs. konularda ... 3 yil sonunda dusunursek ... Elemanlariniz oluyor. Isiniz oluyor. Buronuz oluyor. Telefon elektrik su faturasi odemiyorsunuz. Projenizi hayata gecirdiginiz icin odul aliyorsunuz. Uretmek icin patent almaniza yardimci oluyor. Uretime destek veriyor. Maddi destek sagliyor vs. vs. vs. seklinde gidiyor. Buda devlet ile olan calisma ... Simdi bazilari buna diyecekki BU RESMEN DEVLETI DOLANDIRMAK ... Hayir degil. Aklinda eger "ben 3 yil devleti oyalarim proje ile ugrasmam bile sadece destegi alir yerim" diye gecirenler devleti dolandirmis olurlar. Ama projeyi uretenler sonrasinda gelistirenler kendilerini ve cevresindeki insanlarin hayatlarini kurtarmis olurlar.

Diger bir yontem ise bana kaliyor nasil 2 milyardan 20 milyar kazanacagim ...

Lutfen saygi cercevesini asmayacak sekilde ve hakaret icermeyen kelimelerin yer verildigi yorumlar yaziniz konulara ...

Iyi calismalar ..

NOT : Bu platformda yer alan ve hic bir is yapmadan benim urettigim projeler ile ayda 4-5 milyar para kazanan arkadaslar var. Onlar kendilerini biliyorlar...

B

besturk.net

Misafir
kernel32 saol cevap için istediğim gibi bi cevap olmuş saolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5