İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

300mb alan 40gb bw yıllık 25 ytl sok kampanya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W

Wasgo

Misafir
Master kusura bakma sadece yazdiklarin boş sözlerden başka birşey deil bir konu hakkinda eleştiri yapabilmen için o konuda hakkinda bilgin olmasi gerekir dimi ?

Biraz büyü bence..

D

deja-vu

Misafir
MasterTR' Alıntı:
hala yalan soylediklerini uzerine basa basa savunuyorum.. 23 temmuzu niye bekliyoruz anlamadim? bunlar 23 temmuzda vurgunu yapip ortadan kayip mi olacaklar yoksa? planli programli cali$iyorlar tabii hmmm dogru evet 23 temmuzda pirrr.. biz ne nixcon lar surkenthost lar gorduk o zamanda demi$tim yok surkent yapmaz cok buyuk firma zart zurt demi$lerdi... sonunuzu iyi gormuyorum sizinde. bu sefer 23 temmuza kadar kopardiginiz yaniniza kar kalmaz umarim ayrica ustteki mesajimi tekrarliyorum..

[tekrar]
ozon bey me$guldur ondan aramami$tir yedek parca i$ine girdiler tabi otomotivci olmak zor.. lol

6gps hatlari varmi$, 70 milyonun 56gps hatti var sana kim 6gps verir salliyorsun bari 1gps de (o yalan bile cok siritir)

7200 metrekara dc yi bir ay sonra 700.000 metrekare yapip tum turkinyenin yeraltina dc do$emesin bunlar :p
[/tekrar]

yazdıgın yazılara dıkkat et

alıntı (.....bu tur karalamalardan firmamızda sıkılmış bulunmakta ve bu şahıslara dava açılması sürecine geçilmiştir.) dıkkatlı ol o kadar yazdık ama hakaret e e :) cıs yakarlar

E

echo

Misafir
MasterTR' Alıntı:
hala yalan soylediklerini uzerine basa basa savunuyorum.. 23 temmuzu niye bekliyoruz anlamadim? bunlar 23 temmuzda vurgunu yapip ortadan kayip mi olacaklar yoksa? planli programli cali$iyorlar tabii hmmm dogru evet 23 temmuzda pirrr.. biz ne nixcon lar surkenthost lar gorduk o zamanda demi$tim yok surkent yapmaz cok buyuk firma zart zurt demi$lerdi... sonunuzu iyi gormuyorum sizinde. bu sefer 23 temmuza kadar kopardiginiz yaniniza kar kalmaz umarim ayrica ustteki mesajimi tekrarliyorum..

[tekrar]
ozon bey me$guldur ondan aramami$tir yedek parca i$ine girdiler tabi otomotivci olmak zor.. lol

6gps hatlari varmi$, 70 milyonun 56gps hatti var sana kim 6gps verir salliyorsun bari 1gps de (o yalan bile cok siritir)

7200 metrekara dc yi bir ay sonra 700.000 metrekare yapip tum turkinyenin yeraltina dc do$emesin bunlar :p
[/tekrar]

inanın sizin için çok üzülüyorum bu kadar emin konuşmayın.yanlış sözler bunlar...

M

MasterTR

Misafir
yazdiklarima cevap veremeyince tehdit etmeye mi ba$ladiniz??

siz once yazdiklarima cevap verin ondan sonra muhatap olarak sizinle konu$urum ayrica nixcon un neyi oluyorsunuzda bu kadar takiyorsunuz soyledigim $eyleri? firmadaki unvaniniz nedir??

[gormeyenler icin ikinci tekrar]

7200 metrekara dc yi bir ay sonra 700.000 metrekare yapip tum turkinyenin yeraltina dc do$emesin bunlar
[/gormeyenler icin ikinci tekrar]

W

Wasgo

Misafir
Diğer arkadaşlara birer bilgi vermek isterim.

Affedersiniz yaşlaniriz nedir ?
Merakimdan soruyorum.

Şunu bilecek yaşta olmalisiniz her duydugunuza inanmayin. Bunu biliorsunuz sanirim ?

Tamam şimdi bunu ele alarak siz nixcon hakkinda birşey biliormusunuz ?Sadece insanlarin konuştuklarini biliorsunuz dimi ?

Yani açikcasi resmi bir belgeniz yok dimi ?

Ozmn konuşmayin ben çalişiorum kardeşim bu adamlarla benim konuşma hakkim var bana bu hizmeti sağlior ise sizin konuşma hakkiniz yok sizin sözleriniz boş sözlerdir. Bukadar basit "kapiş".

Yok sistemnet
Yok doruknet
Yok epidoonet
vs vs ben buralar hakkinda yorumlar yapabilmem için ora ile çalişmam gerek.

Sizce sadece resimlere bakarak inanabilirmisiniz ? Ben inanmam resim boşluktur bana birşey ifade etmez.

Camera bir camera'da birşey ifade etmez benim için bunlar sadece göz boyamasi dediğimiz şeylerdir.

Bir tabir vardir lak lak konuşan insan konuştuğu kadar iş yapiorsa o kişi adamdir.

Yani bir iş yapmaya kalkinca yapabiliorsaniz ozmn tamam adamsiniz ama diğer türlü lak lak lak konuşanlar sadece göz boyamasi yaparlar "tabi yedirebilene"

Uzun lafin kisasi ,

Bilip bilmeden daha fazla uzatmayin yok neymiş anket mi yapilirmiş dc gösterimi için bilmemne . Affedersin "sanane " sana koyuyo mu hizmet vermesi ?

Sanane bir aksiliğini gördün mü ki yorum yapabiliorsun kötü yönde boş işler bunlar.

Buda benim kişisel düşüncem adamlar ister dc'lerin yerini söler isterse sölemez size mi düşüyor onlari sorgulamak ? Hayir kendileri isterlerse , size zorla mi sunucu satiorlar ? hayir siz gidip aliorsunuz. Hizmeti veremiorlar mi dedikleri gibi ?Hayir verebilior .

Ozmn ne diorum biliormusunuz .

Boş boş konuşmayin.

W

Wasgo

Misafir
Buyur cevap birisine helal olsun derim sana, çarpik bir cevap deil lak lak modunda cevap deil harbi bir bilgili birisi olarak cevap ver susayim .Yoksa hiç tennezül etme o klavyeninin karakterlerine elini yormaya..

D

deja-vu

Misafir
ortada bı gercek var bunların yer altında yer ustunde artık nerdeyse makınaları varmı var bunu kabul edelım

Processor #1 Vendor: AuthenticAMD
Processor #1 Name: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3700+
Processor #1 speed: 2201.129 MHz
Processor #1 cache size: 1024 KB

bu bnm makına calısıyomu calısıyo hızlımı hızlı gerısınden babane dıger dc ler baglantılarını nerden alıyolar yada hangı omurgaya baglılar vs... senın baglı bulundugun dc yı soylermısın nası o fıyata saglıyolar onları tartısalım ortada bı gercek var makına lar var satılıyo + hız + tıcket lara gerı donus muhtesem fıyatlarda uygun daha ne ıstıyım.gerısını nası sagladıgını bende olsam bende yazmam adamlar dc yı acıcaklar bekleyın gorelım sonrada yorumları yapalım

M

MasterTR

Misafir
ya$im 22 senin ya$ini bilmiyorum ama yazdiklarindan senden buyuk oldugumu goruyorum.. surkentten de host almadim ama sarfettigi tum yalanlari ortaya cikardim ve 2 aya kalmadan surkent paralari supurdu yok oldu, burdan cikaracagimiz ders bir yer hakkinda yorum yapmak icin illa host/ddc almamiz gerekmedigini gosterir.. nixcon hepimizin gozune baka baka yalan soyluyor DC yi gosterememe nedenide ettigi bu yalanlardir boyle bir DC yoktur (7200Metrekare+6Gbps hat) biraz du$undugunde ettigin laflarin cok mantiksiz oldugunu gorebilirsin. sadece bunun icin biraz akil ve biraz du$unme becerisi yeterli olacaktir

M

MasterTR

Misafir
deja-vu' Alıntı:
ortada bı gercek var bunların yer altında yer ustunde artık nerdeyse makınaları varmı var bunu kabul edelım

Processor #1 Vendor: AuthenticAMD
Processor #1 Name: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3700+
Processor #1 speed: 2201.129 MHz
Processor #1 cache size: 1024 KB

bu bnm makına calısıyomu calısıyo hızlımı hızlı gerısınden babane dıger dc ler baglantılarını nerden alıyolar yada hangı omurgaya baglılar vs... senın baglı bulundugun dc yı soylermısın nası o fıyata saglıyolar onları tartısalım ortada bı gercek var makına lar var satılıyo + hız + tıcket lara gerı donus muhtesem fıyatlarda uygun daha ne ıstıyım.gerısını nası sagladıgını bende olsam bende yazmam adamlar dc yı acıcaklar bekleyın gorelım sonrada yorumları yapalım
yani yalan soylemesi senin icin onemli degil??

ayrica isterseni anket acalim nixcon a guvenen kac ki$i var bu forumda bir bakalim.. 2-3 yardakcisi surekli nixcon u ovuyor ve yalanlari ortbas etmeye cali$iyor ve bir forum okuyucusu/yazicisi olarak bu benim canimi SIKIYOR ve onun icin bunu yazma geregi duyuyorum.. NIXCONUN DC I$I TAMAMIYLE YA-LAN-DIR

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Surkentle nixconu bir tutmak yanlış, buradaki tartışma çok anlamsız uzamış. Yukarda yazıldığı gibi insanların makinaları UP ping süreleri düşük, IP ler Türkiye yi gösteriyor. Çalışır bir yardım sistemleri var. Yüzlerce müşterileri var. Dolandırıcı olan biri bile bu müşteri potansiyeline ulaşsa yatırımını bırakıp gitmez. Yıllık host paketi satan domainleri sahte kredi kartlarıyla alan ve 3 ayda foyası ortaya çıkan surkentle, 11 aydır piyasada olan, aylık server kiralayan bir firmayı karşılaştırmayın derim.

Datacenter da istersen Papua Yeni Gine de olsun. Uptimeler yüksek, site açılma hızları düşük olduğuna ve oyun sunucusu pazarında ideal hizmet verdiklerine göre sorun ne anlamış değilim.

W

Wasgo

Misafir
Mastertr buyur açabilirsin. Kendin madem istiorsun açmayi buyur aç . Anketini.
"DC yi gosterememe nedenide ettigi bu yalanlardir boyle bir DC yoktur (7200Metrekare+6Gbps hat)"

Ispatla ? İspatlayamiorsan sus. Tamam ?

"2-3 yardakcisi surekli nixcon u ovuyor ve yalanlari ortbas etmeye cali$iyor ve bir forum okuyucusu/yazicisi olarak bu benim canimi SIKIYOR ve onun icin bunu yazma geregi duyuyorum"

Bence uslubuna dikkat etmelisin karşindakinin bir şahis deil şirket temsil etiğini bildirmek isterim.

Tek belirtiğim şudur bilmeden konuşma buyur hodri meydani ve sana meydan okudum anket yap sor insanlara , Boş konuşcağina ispatla dediklerini. Resmi evraklarla. Bukadar basit yada hiç yazma

M

MasterTR

Misafir
deja-vu' Alıntı:
tamam hersey yalan kabul dıyelım pekı nerde bu makınalar :) kıtlenıp kaldık

http://62.68.195.206
http://62.68.195.207
http://62.68.195.208
http://62.68.195.209

nerden calısıyo bunlar ripede yalan soyluyosa benım elımden gelen bı durum yok gerısı senın anlayıs seklıne kalmıs

http://ripe.net/fcgi-bin/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=62.68.195.206
senin icin sorun olmayabilir ama yalan dolanla i$ yuruten nixcon un yarina cikmiyacagini kim nerden bilsin.. senin paran boldur cope atabilirsin ama herkes senin gibi para babasi degil 3 kuru$un hesabini yapiyor millet nixcona verip parayi cope atmak istemez kimse (tabi senin gibi parasi bolsa para cope de gitse sorun degil)

makinalarin nerde oldugunu sende bende bilmiyoruz al i$te ama verdikleri adresde 7200 metrekare alan zaten yok (bu mesajlari yazdiktan sonra yer altina dosedik dediler bakalim daha ne yalanlar gorecez.. DC yi mars ta kurmalarindan korkmaya ba$ladim)

E

echo

Misafir
MasterTR' Alıntı:
senin icin sorun olmayabilir ama yalan dolanla i$ yuruten nixcon un yarina cikmiyacagini kim nerden bilsin.. senin paran boldur cope atabilirsin ama herkes senin gibi para babasi degil 3 kuru$un hesabini yapiyor millet nixcona verip parayi cope atmak istemez kimse (tabi senin gibi parasi bolsa para cope de gitse sorun degil)

makinalarin nerde oldugunu sende bende bilmiyoruz al i$te ama verdikleri adresde 7200 metrekare alan zaten yok (bu mesajlari yazdiktan sonra yer altina dosedik dediler bakalim daha ne yalanlar gorecez.. DC yi mars ta kurmalarindan korkmaya ba$ladim)
çok kötü bi çıkmaza soktun kendini geçmiş olsun.bu lafları ilerde çok kişi suratına tokat gibi vuracak.

M

MasterTR

Misafir
Wasgo' Alıntı:
Mastertr buyur açabilirsin. Kendin madem istiorsun açmayi buyur aç . Anketini.
"DC yi gosterememe nedenide ettigi bu yalanlardir boyle bir DC yoktur (7200Metrekare+6Gbps hat)"

"2-3 yardakcisi surekli nixcon u ovuyor ve yalanlari ortbas etmeye cali$iyor ve bir forum okuyucusu/yazicisi olarak bu benim canimi SIKIYOR ve onun icin bunu yazma geregi duyuyorum"

Bence uslubuna dikkat etmelisin karşindakinin bir şahis deil şirket temsil etiğini bildirmek isterim.

Tek belirtiğim şudur bilmeden konuşma buyur hodri meydani ve sana meydan okudum anket yap sor insanlara , Boş konuşcağina ispatla dediklerini. Resmi evraklarla. Bukadar basit yada hiç yazma
pardon bu nixcon $irketinin elemanlarimi var aramizda yoksa benmi yanli$ anladim??

bunu aciklarsan sevinirim. nixcon adi altinda ba$ka ba$liklar acip bu i$e yaramaz sitenin reklamini yapmayi du$unmuyorum (tabi reklamin iyisi kotusu olmaz sizin icin ne kadar cok nixcon gecmesi o kadar cok para demek)..

tamam ben ispatliyamadim bunu ama sen ispatlada herkes gorsun 6gbps ciki$ aliyorsa bunun antla$malari vardir elbet, daha sonra dc nin resimleri, kurulu$ a$amasi, dc adresi vesaire bana bunlari verin.. ben ispatliyamadim ama tersini sen ispatliyamazsan senin dediklerinde yalan oluyor.. umarim mesajimi sallamaz adam gibi bir cevap verebilirsin..

M

MasterTR

Misafir
echo' Alıntı:
çok kötü bi çıkmaza soktun kendini geçmiş olsun.bu lafları ilerde çok kişi suratına tokat gibi vuracak.
beni tehdit etmeye devam etmemeni tavsiye ederim varsa bir sorunun buyur konu$ tehdit etme anla$tikmi?? verdiginiz cevaplardan ne kadar aciz durumda oldugunuzu goruyor ve sizlere aciyorum ba$ka ne diyebilirim ki size??

D

deja-vu

Misafir
NX yetkılılerının buraya yazma yetkısı yok defalarca pm atmama ragmen karsılık vermedıler.

stemı ve musterılerımın stelerını nx uzerınde barındıran sadece musterıyım

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani yalan soylemesi senin icin onemli degil??

ayrica isterseni anket acalim nixcon a guvenen kac ki$i var bu forumda bir bakalim.. 2-3 yardakcisi surekli nixcon u ovuyor ve yalanlari ortbas etmeye cali$iyor ve bir forum okuyucusu/yazicisi olarak bu benim canimi SIKIYOR ve onun icin bunu yazma geregi duyuyorum.. NIXCONUN DC I$I TAMAMIYLE YA-LAN-DIR

cok merak ettim neye dayanarak yalan oldugunu söylüyorsun ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterTR' Alıntı:

Burada kimsenin parası çöpe atılmıyor.Kimse de çöpe atacak kadar zengin değil.Hepimiz üç kuruş ekmek parası kazanma derdindeyiz.

Nixcon'la çalışmaya başlayana kadar Amerika'dan çektiğim kahır öldürmüştü beni.İyi derecede ingilizcem var ama adamlarla anlaşamıyorsun.Çünkü ticaret kültürleri farklı.Başıma gelen bir olayı anlatsam bu işin sandığın gibi kolay olmadığını anlarsın.

Nixcon ile çalışmaya başladım ve resmen rahatladım.Karşımdaki insan Türk,yazılan yazılar Türkçe..Herşey sorunsuz işliyor.Fiyatlar uygun..Destek güzel..Sunucular hızlı..Bir aydır müşterilerimden sürekli teşekkür mesajları alıyorum.

Ben bunları yaşadım bunları bilirim.Şimdi gelelim sana?

Nixcon ile bir alışverişin oldu mu?Ya da Nixcon ile çalışan bir firmadan hosting paketi aldın mı?

Dışardan konuşması kolay..Verdikleri adreste datacenter yok demişsin.Doğrudur.Olmayabilir..Verilen adres ve telefon ofis telefonu.Sen sadece o telefonu bir kere çevir ve karşına çıkan santral sistemini dinle nasıl bir ciddiyet olduğunu gör.

Surkent ile Nixcon'u karşılaştırmak elma ile armutu karşılaştırmak gibi.Surkent bu piyasada 1-2 ay durdu kaçtı.Sinan Günay gibi..Nixcon ise neredeyse 1 yıldır sunucu satışı yapıyor.Bu zamana kadar kaçmadı da 23 Temmuz'da mı kaçacak?

Yazdıklarını tekrar oku ne kadar komik ve çocukça mesajlar olduğunu göreceksin.Bu arada şunu da unutma.Akıl yaşta değil baştadır.Benim yaşım 20..Ama senin en azından şu anda çocukça düşündüğünü çok rahat anlayabiliyorum.

W

Wasgo

Misafir
-Nixcon'de çalişmiorum
-Çalişanlarin yazmasi yasak (yönetimce)
-Birçok kişinin bildiği şeyleri belki daha az belki daha çok biliorum nerden ? (Araştirdim)
-Farketiysen bu konunun uzamasinin sebebi ve başlama sebebi'de sizsiniz.Nixcon karşiti kendini bilmiş gençler.
-Şunu anlamama israrlisiniz işinize gelmior , Nixcon size birşey açiklamak zorunda deildir.Bir bahane uydurup kendisini güvenlik gerekçesi ile yerini bilgilerini gizler(böle bir haklari'da var hukuken)
-Hukukcu deilim ama yasalarda beni ilgilendiren bilgileri bilirim.(Yasal iş yaptiğim için)
-Ben sana ispatlamak zorunda'da deilim,benim sadece sana dediğim şudur güzel arkadaşim bilmeden yazma biliyor isen yaz.Kendin şuanda belirtin evet ispatlayamam diyorsun ozmn nedir bu polemik ? Mademki ispatlayamiyor isen neden böle birşeyler "Yalan nixcon ole bir dc yok Turkiye'de deil" diye ?
-Benim dediklerim sana göre yalan olabilir ama sölediğim şeyleri Nixcon'dan öğrenmem zor olmuyor ?
-Merak etme hakini verip yapan herkezi çalişsamda çalişmasamda haklarini korurum. (Avukati deilim , emeğe saygim var)

Buyur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5