İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 GB Reseller - 30 GB BandWith - Aylık 30 YTL! [Sınırlı sayıda!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili UĞur Ayaklarının Üstünde Durmaya Karar vermene Sevindim.. Sana taşıma suyla değirmen dönmez diye kaç kere ifade etmişdim.. umarım değirmenine su bulabilirsin.. Nette amatör sayılmayan birisin. eğer kişileri okuduğu okullarla pekiştireceksen bence dunyada iş yapmış korsanların hayatını ve aldıkları eğitimleri bir oku.. bak bakalım kaç tanesi zart üniversitenin zurt bölümünden mezun. bu iş inanç beceri ve istek işi. Emucu'nun dediği gibi Akıl Yaşta değil Baştadır....

Sana başarılar.

Sn. marquis, kişilerin okul yada özel hayatları gerçekten beni ilgilendirmez. Benim için bir insanın önce İNSANLIĞI önemlidir...

Bahsi geçen kişi bir mesajında ünivesite öğrencisi diye alay edercesine tavır kullandığı için bu konuyada deyindim. Nedeni ise YALAN SÖYLEMESİ. Nasıl ben kimsenin reel hayatına karışmıyorsam, bir kişi gelip benim reel hayatıma karışamaz. Ne ala okul konusuysa benim aldığım eğitimi bile alamamış birisiyse karışmaya hiç hakkı yoktur.

Ugur CETIN' Alıntı:
( Bu tip şeyler özel bilgilerdir ve benim karakterime yakışmaz bu tip konularla insanları rencide etmek)

Şimdi şu soruma cevap verin, lise diploması olmayan birisi nasıl oluyorda bilgisayar mühendisliği okuyor?

Hadi diyelim, lise diploması var ve mühendislik okuyan birisi. Neden açık lise okuyor? Bakın açık lise! Bildiğim kadarıyla lise diploması sadece bir kez verilebilen birşey. Özelliklede mühendislik fakültesinde okuduğunu idda eden birisinin, lise diplomasına değilde msce vs gibi şeylere ihtiyacı olmalı haksızmıyım?

İnsanlar doğruyu yanlışı görmeli. Yoksa haklı olan haksız duruma düşecektir. Kendi yalanları, çirkefleri ve büyüklerine, mevki mertebe sahibi olmuş insanlara, babası yaşındaki insanlara karşı saygısızlık ettiği için aramızdaki ortamdan uzaklaştırıldı. Demekki hazmedememiş...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sn. marquis, kişilerin okul yada özel hayatları gerçekten beni ilgilendirmez. Benim için bir insanın önce İNSANLIĞI önemlidir...

Bahsi geçen kişi bir mesajında ünivesite öğrencisi diye alay edercesine tavır kullandığı için bu konuyada deyindim. Nedeni ise YALAN SÖYLEMESİ. Nasıl ben kimsenin reel hayatına karışmıyorsam, bir kişi gelip benim reel hayatıma karışamaz. Ne ala okul konusuysa benim aldığım eğitimi bile alamamış birisiyse karışmaya hiç hakkı yoktur.

Şimdi şu soruma cevap verin, lise diploması olmayan birisi nasıl oluyorda bilgisayar mühendisliği okuyor?

Hadi diyelim, lise diploması var ve mühendislik okuyan birisi. Neden açık lise okuyor? Bakın açık lise! Bildiğim kadarıyla lise diploması sadece bir kez verilebilen birşey. Özelliklede mühendislik fakültesinde okuduğunu idda eden birisinin, lise diplomasına değilde msce vs gibi şeylere ihtiyacı olmalı haksızmıyım?

İnsanlar doğruyu yanlışı görmeli. Yoksa haklı olan haksız duruma düşecektir. Kendi yalanları, çirkefleri ve büyüklerine, mevki mertebe sahibi olmuş insanlara, babası yaşındaki insanlara karşı saygısızlık ettiği için aramızdaki ortamdan uzaklaştırıldı. Demekki hazmedememiş...

Hala sapıkca yazılar yazıyorsun :)

suçil ihsan ettim o mesajımda 1 yıl var okumama okuyorum dedim ve açıklamayıda net olarak yaptım zaten.

senin deyiminle o konuda yalan söylemiş olalım.

peki diğer konulara ne diyeceğiz ?

ne oldu emek + para + domain ?

boşa yazıyorum ben burda sen okumuş adamsın büyük adamsın ama benim güzümde 1 kuruş etmeyecek birisin !

uzatıp kaliteyi düşürmemek lazımdı ama yazdım şunu sakın ola aklından çıkarma

ahiret günü gelip bunun hakkı sende kalmış diye hesap sorulursa iki elim yakanda !

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes bir yalan uydurmuş anladığım kadarıyla ikinizde birbirinize yalanlar ve kazıklar atmışsınız, ikinizinde haklı olduğu yönler olabilir ama bu hiçbir şekilde böyle bir ortamda tartışmanızı haklı göstermez... Tartışmayı kimin çıkardığı falanda önemli değil, iş ve diğer hayatınızda gereksiz tartışmalara yer ayırmayın bence...
Hem burası iyinet forumları burada çoğu kişinin bilgi seviyesi ortada, birinin müşterisini haklı çıkaracak şekilde açıklama yapması benim gözümde o firmayıda zedeliyor şahsen... Ciddi olmadığını düşünüyorum böyle kişisel bir tartışma sonrasında bir firmanın açıklama yapması? Ben olsam müşterim yada arkadaşım karışmam... Kimse kimseye kül yutturmasın arkadaşlar kaç kişi bu forumda dc sahibi? Yok onun sunucusu bunun sunucusu, ortada bir hizmet alınmış ve gel sana bende şu kadar ücret karşılığında bu hizmete ortak edeyim deniliyor başka birşey yok...
Tartışmayı bence özelde sürdürmelisiniz çünkü hiçbir iyinet kullanıcısını kişisel tartışmanız ilgilendirmiyor kanısındayım...
Herneyse, kimseyi kırmak rencide etmek amacı ile yazmadım eğer yanlış anlaşılmalar olursa şimdiden özür dilerim.

Kolay gelsin

Sn. osahin, kimin yalancı olduğu dikkatli okunduğu taktirde ortaya çıkacaktır. Durumu ilk mesajından itibaren iyinet forum adminine bildirmiştim (böyle olacağını bildiğim için)

Birisi sizin hakkınızda çıksa, haklı haksız yorumlar yapsa, yalan yanlış konuşsa seyirci olurmusunuz?

Eğer öyle birşey varsa işte mesajım, admine ilk mesajdan itibaren durumun bu hale geleceğini belirtmiştim. Çünkü kişi haksızlığı kendisine yediremiyor.

1 Mesajda bilgisayar mühendisi,
1 Mesajda bilgisayar bölümü,
1 mesajda açık lise ve bilgisayar mühendisliği okuduğunu idda ediyor.

Bunlar çok ama çok farklı şeyler. Bahsi geçen para ile ilgili çok iyi bir kelime kullandı vakti zamanında! Ama buraya onu yazamıyor. Haklı olan insan yazmayamı çekinir? Ortada halledecek bir sorun yok sadece kendisini tatmin ediyor.

Foruma bir konu açtım, kendine pay biçti ve egosunu tatmin ediyor. Sataştığı mesaj datacenter ve belgelerle ilgiliydi, gösterdik ve payını aldı.Şimdi konuyu kendisine çevirdi ve çirkefe devam ediyor. Hakkımda yapılan asılsız suçlamalara karşı sessiz kalamam kusura bakmayın.

Bu tip konular polemiğe girilecek yada orta yerde tartışması yapılacak şeyler değil doğrudur. Bu kişinin ise benim satış yada konularıma bu tip müdahaleler etmeye hakkı yoktur.

İlgili konu datacenter ve sunucu ile ilgiliydi, gerekli cevap verilmiştir.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahiret günü gelip bunun hakkı sende kalmış diye hesap sorulursa iki elim yakanda !

Haaah şimdi geldin işte saadete, onu ayrılmadan bozuşmadan önce gardaşım aramızda lafımı olur demeden düşünecektin!!! Şimdi de bakayım ben bu lafı yazmadım diyebiliyorsan, eğer okadar yüzsüz okadar aşağılıksan hesap numaranıda yolla! Kimse senin 3 kuruşuna muhtaç değil...

Sen binlerce üyenin databasesini çalmadan önce paranı yine gönderecektim senin! Bilmem anlatabildimmi... Sen bunun hakkını nasıl ödeyeceksin bizde onu göreceğiz!

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haaah şimdi geldin işte saadete, onu ayrılmadan bozuşmadan önce gardaşım aramızda lafımı olur demeden düşünecektin!!! Şimdi de bakayım ben bu lafı yazmadım diyebiliyorsan, eğer okadar yüzsüz okadar aşağılıksan hesap numaranıda yolla! Kimse senin 3 kuruşuna muhtaç değil...

Sen binlerce üyenin databasesini çalmadan önce paranı yine gönderecektim senin! Bilmem anlatabildimmi... Sen bunun hakkını nasıl ödeyeceksin bizde onu göreceğiz!

önemli değilmi dedim ? paran olursa yolla önemi yokmu dedim ? sana 1 yıl beklet demedim !

eğer ödeyeceksen hesap numarasını vereceğim
.com lu domaine alan firma 800 dolar istiyor onuda alıp bana göndermeni ricaa ediyorum yiğidim ;)

şimdi çıkmam gerekiyor

para + emek + domain

ne yapmaya çalıştığın belli değil hala savun bakalım kendini :)

yarına cevapları yazarım eğer gerekirse..

insallah yazmama gerek kalmaz.

herkese iyiakşamlar.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli değilmi dedim ? paran olursa yolla önemi yokmu dedim ? sana 1 yıl beklet demedim !

eğer ödeyeceksen hesap numarasını vereceğim
.com lu domaine alan firma 800 dolar istiyor onuda alıp bana göndermeni ricaa ediyorum yiğidim ;)

Hesap numaranı yolla koçum, dekontu buraya koyacağım. Sen hala yalan söylemeye devam ediyorsun seni susturacak olan paraysa PARANI VERELİM!

Domaininde beni bağlamaz, düştüğü zaman register etseydin orası senin problemin isterse dünyayı istesinler! Bana al dedin aldım, gidip transfer etseydin! Kendi panel şifremide sana verecek değilim...

Pardon vermiştim, firman değiştirmişti ve savcılık durumlarını anlatarak geri almıştık!!!!! Yalanla hadi yapabiliyorsan!

Bu arada paran 1-2 hafta sonra eline geçecektir, seyehatte olacağım için. Mesajdan 5 dakika sonra yollamadı diye cıvıtma!

Daha sonra benim elim senin yakana geçecek! 20 binden fazla kişinin haberi olmadan, izni olmadan hakkını çaldığın için! Ozamanda benim iki elim yakamda olacak bakalım ne yapacaksın... Sen nasıl ödeyeceksin!

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğur bey, bence siz bu arkadaşa borcunuzu ödeyin. çünkü emucu yani emici tam bir kan emici gibidir. bu adamın ömrü hayatını bilirim. on milyon için yıllarca peşinde koşar, 10 alacağı varsa o alacağı için 100 harcar. bu tip bi adamdır. asıl ödemen gereken meblağ 150 iken, benim domainim şimdi 800 dolar ediyor diyerekten daha fazla para koparmaya çalışıyor. senin yerinde olsam kan emiciye 10 ytl gönderirim, bu onu serinletir. bir kaç ay üstünden atarsın. he olurda yollamazsan bu adam gölge gibi peşini bırakmaz. rüyalarına bile girer. çünkü sen yılların emicisinden para sömürmüşsün. onun seni emmesi gerekirken sen onu emmişsin. o bunu hazmedemez.

bu adam kimmiş diye merak edenler olabilir.

ben anlatmayayım, kendi yazdığı mesajdan bir alıntı..

"ahiret günü gelip bunun hakkı sende kalmış diye hesap sorulursa iki elim yakanda !"

burada önemli tiyolar var. yorum sizin..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enis alem adamsın :)
Bu arada arkadaşlar konu nereden nereye gitmiş baya bi dolmuşsunuz. ya ne gereği vardı bu kadar dolmanın telefondan görüşseydiniz...

Şahsen Şunu belirtmeliyim burada 1000 sayfa yazıda yazsanız insanların sizin hakkınızdaki fikirleri değişmez. Olayın içinde olmayan hiçbir insna burada şu haklıdır yorumunu yapamaz. Boşuna nefes tüketmeyin bence kimin alacağı vereceği varsa aranızda halledin. Burada tartışmanın bi manası yok Bir sonuç alamazsınız...

Saygılar...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap numaranı yolla koçum, dekontu buraya koyacağım. Sen hala yalan söylemeye devam ediyorsun seni susturacak olan paraysa PARANI VERELİM!

Domaininde beni bağlamaz, düştüğü zaman register etseydin orası senin problemin isterse dünyayı istesinler! Bana al dedin aldım, gidip transfer etseydin! Kendi panel şifremide sana verecek değilim...

Pardon vermiştim, firman değiştirmişti ve savcılık durumlarını anlatarak geri almıştık!!!!! Yalanla hadi yapabiliyorsan!

Bu arada paran 1-2 hafta sonra eline geçecektir, seyehatte olacağım için. Mesajdan 5 dakika sonra yollamadı diye cıvıtma!

Daha sonra benim elim senin yakana geçecek! 20 binden fazla kişinin haberi olmadan, izni olmadan hakkını çaldığın için! Ozamanda benim iki elim yakamda olacak bakalım ne yapacaksın... Sen nasıl ödeyeceksin!

Ne o ?? önceki mesajlarda sana borcum yok diyen şimdide namuslu ayaklarınamı yatıyor ?

Hangi firmam değişti ? 15 yıla yakındır isim aynı adres aynı ne değişti bunu bende anlamadım ?

Domain şifresini bana vermedin ben sana ısrarla domaini yenile dedim olmazsa bana transfer et dedim bu seferde sen hayır sana transfer edersem tüm domainlerim senin adına geçecektir diye yalan uydurdun !

Domaini neden geri alamadım biliyormusun ? günü gününe takip ettim ama hiç düşmedi ve bir domain firması tarafından direk satın alınmış halde buldum ! bunu sende çok iyi biliyorsun o durumda bile hallederiz demiştin ! nasıl halledeceksen ?

Para 1-2 hafta sonra elime geçecek diyorsun ne o serverci bey cebinde 5 kuruşun yok host işinemi giriyorsun ? tatilde olacaksın demek :) vay beee adam parayı vurmuş tatile çıkıyor..

senin db ne gelince o benim hakkım koçum ! dilediğim gibi kullanırım hem forumtekniğini sen yönetiyorsan bana neden yedekleri al diye yalvarıyordun ? hata yapmışsın demekki senin için üzüldüm.

Belgende hala duruyor orda kayzer hostingin belgesini kendi belgen gibi millete yedirmeye çalıştığını unuttum sanma onuda hatırlatırım ;)

Cebinde kuruş para yokken server paralarını alıp biralara verip eğlenceler düzenleyip hep daha fazla hep daha fazla yollayın dedin şimdi çek bakalım cezasını !

@enisokur sizi tanımıyorum insallah birgün tanışırızda ben nasıl biriymişim anlarsınız.

@lovemove haklısın arkadaşım bu adama daha fazla yazmaya lüzüm yok gelsin son mesajda tepinsin dövünsün dursun ben onu Allaha Havale Ediyorum.

Şimdi ister yaaz ister yazma ister oku ister okuma seninle yollarımız bir daha kesişmesin ne gerçek hayatta nede net hayatında ! net hadi neyse burda klavye delikanlılığı yapabiliyorsun ama gerçek hayatta kesişirse yokmu vay vay vay.....:)

aaaa unutuyordum bak sen şimdi beni tehditten dolayı içeride attırırsın be ne korktum ne korktuuuuummm.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin firma adresinle yatıp kalkmıyorum bilesin. Yazdığın mesajlarda sınırları zorlamaya başladın. Sana adam gibi yolla numaranı yollayalım paranı dedik.

Sağda solda yola çıkacağım parayı sana yollayacak DEĞİLİM! İşine gelirse hiç almamak oda sana kalmış zevkle onuda ALEMLERDE YERİM!

Forum tekniğine gelince, bugüne kadar sitem her 4 saatte bir kendi yedeğini otomatik aldı, klasörde index olmadığından dolayı bunu ÇALDIN VE 25 BİN ÜYENİN HAKKINA TECAVÜZ ETTİN. ÇÜNKÜ ORADAKİ ALDIĞIN BİLGİLER İNSANLARIN GİZLİSİNE varacak şeylerdi.

Bi tarafınla çıkardığın lafı bile inkar ettin aynı karılar gibi ben sana ondan sonra PARANI VEREYİM SUS dedim. BORCUMU ÖDEYEYİM DEMEDİM! 151 YTL İSE SENİN GİBİ Bİ haysiyetsizi susturacak mebla üstüne hava parasıda koyar yollarım bu tip konularda tasa çekme.

Kayzer gerekli açıklamayı yaptı "haaa ben vbulletin-tr dede adminim" dedin ona göre açıklama yap dedin. Sanki başbakansın ya korkup açıklama yapacak. Ondada kendine pay biçtin... Bana her türlü desteği verecek adam BANA GÜVENEN adamdır.Aramdaki bağ beni ilgilendirir. Belgesini koyuyorsam ve destek veriliyorsa bu konularda bana vardır bir bildiği bu konularda meraklanma. Kanıtlamaya çalıştığın herşey benim leyhime.

Ufak bi hatırlatma, biralar vs. bunlar para gerektiren şeyler değilmi? Yazmışsın cebinde parası olmyan diye. Cebinde parası olmayana su bile vermezler... Benim cebimin muhasebe müdürümüsün sen konuşup duruyorsun orada?

Gerçek hayattaki adresimizde belli, reel hayattaki adresimizde belli. İşte sanada burada yazıyorum okadar insanın içinde, kendine okadar güvenerek yazmışsın (klavye delikanlığı senin yaptığındır) eh ben gerçek hayatta senin karşına denk gelirimde BU LAFLARINI SANA TEK TEK LOKMA LOKMA YEDİRMEZSEM ozaman buradaki bütün herkes gelsin birer birer yüzüme tükürsün. Geriden karşıma çıkma bilmemne yapma demesi kolaY!

Unutma sana parayı BORCUM OLDUĞU İÇİN DEĞİL! SIRF SUS PAYINI VERMEK İÇİN YOLLAYACAĞIM! Oda hesap numaranı yollarsan...

Bak seni tanıyanlarda yorumları yazmaya başlamışlar hakkında ne olduğun yavaş yavaş ortaya dökülüyor. Sırf Enis bey içinde sus payı olarak 10 ytl fazla yollayacağım sana... Tabi teşrif edip hesap numaranı yollamaya yüzün varsa.

ÖNCE KENDİ YALANLARINI ORTAYA KOY. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİYMİŞ... DÜNDEN BERİ BEN HERHANGİ BİR MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE yada ÖSYM SİTESİNDE Kayıtlarına ulaşamadım...

Sen dediğin lafı yedin, sen bilgisayar mühendisisin (lise diploması olmayan mühendislik öğrencisi), sen alemde herşeyi bilirsin, sen bu işlerin pirisin...

Şimdide haklı çıkmak vs için doğru yanlış çirkefine devam et bakalım nekadar edeceksin...

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uğur bey, bence siz bu arkadaşa borcunuzu ödeyin. çünkü emucu yani emici tam bir kan emici gibidir. bu adamın ömrü hayatını bilirim. on milyon için yıllarca peşinde koşar, 10 alacağı varsa o alacağı için 100 harcar. bu tip bi adamdır. asıl ödemen gereken meblağ 150 iken, benim domainim şimdi 800 dolar ediyor diyerekten daha fazla para koparmaya çalışıyor. senin yerinde olsam kan emiciye 10 ytl gönderirim, bu onu serinletir. bir kaç ay üstünden atarsın. he olurda yollamazsan bu adam gölge gibi peşini bırakmaz. rüyalarına bile girer. çünkü sen yılların emicisinden para sömürmüşsün. onun seni emmesi gerekirken sen onu emmişsin. o bunu hazmedemez.

bu adam kimmiş diye merak edenler olabilir.

ben anlatmayayım, kendi yazdığı mesajdan bir alıntı..

"ahiret günü gelip bunun hakkı sende kalmış diye hesap sorulursa iki elim yakanda !"

burada önemli tiyolar var. yorum sizin..

Enis bey sizinde dediğiniz gibi borç değilde sus payı olarak zaten ödeyecektim ama sanıyorsam onuda yediremedi kendisine...

Domaini ile ilgili yazmayı unuttum. Okadar madem meraklıydın o domaine, backorder yapıp alsaydın düşeceği tarihi bekleyeceğine.

hani çok bilmiş ya...

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse emucu, sana yazmıyorum bundan sonra uzun uzadıya. İstediğini yaz istediğini oku.

Efendi gibi, ADAM gibi hesap numaranı yollayacaksan sus payını yollayacağım...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ugur CETIN' Alıntı:
Merhaba arkadaşım tekrar rahatsız ediyorum.

Dün size buradaki konu ile ilgili olarak bir pm atmıştım ve durumun böyle olacağını belirtmiştim.

Beklediğimden fazlasıda oldu. Olmayan bir borç için yalanlar çirkefler atılmaya başladı, resmen konuyu sapıttı vs. olayın haklı yada haksız kısmında değilim.

Fakat müsade etmeyeceğim özel hayatıma dair bilgiler vermeye başladı bu kişi ve bundan rahatsız oluyorum. Aynı şekilde daha fazlası bendede var açıklayabileceğim ama şu an sabır demekten başka birşey yapmıyorum... Buraya bende bazı şeyleri açıklarsam hoş olmayacaktır. Burası benim gözümde bir tartışma forumu değil paylaşım forumu ve böyle kalmasını istiyorum.

Lütfen özel hayata biraz saygınız varsa bu konuyu kaldırın ve bu kişinin en azından benimle ilgili, benim konularıma mesaj yazmamasını sağlayın. Dilediğiniz taktirde çalıştığı iş yerinden mezuniyetine kadar istediğiniz bilgileri ve yalancılıklarını size kanıtlayabilirim...

Sevgiler...

az önce yanlışlıkla bana gönderdiği pm i herkes okusun :)

olmayan borcu istiyormuşum nasılda sallıyorsun pm atarken helal olsun :)
arkadaş olayın haklı yada haksız kısmındada değilmiş bak seeen.

konuya yazmayacağım önceki mesajdada belirttim sadece pm i herkes okusun istedim.

Allah büyük bak başkasına yollayacağın pm i yanlışlıkla bana yolladın !

Adamın sitesi açmıyor birde reseler dağıtıyor neler var piyasada yahu :D

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uğur Bak adam senın mesajına ne demiş

diyelimki 1-2 müşteriniz oldu ileriki aylarda sunucu parasıda karşılanmadı hadi kardeşim başka yere git sunucu parası karşılanamıyor modlar ve yönetimdekilerde para vermiyormu diyeceksin ?

Herkesin çalışma anlayışı ve mantığı farklıdır isteyen arkadaşlar çalışsınlar

size hayırlı kazançlar hayırlı satışlar dilerim.

Burada sen bir hizmet veriyorsan ve buraya yazıyorsan Bunu herkez yorumlama Hakkına sahipdir.. Kişisel Sorunları Karıştırma.. adama borcun varsa vardır. borçlar ne zamandır hibe oldu.. Biz senınle iş yapmış kişileriz. Hada yönetim bölümünde Para Taleplerim Gözümde Canlanıyor. Verilen hizmeti sorgulayacaksan buyur. yok kişisel sorunları tartışacaksak susalım..

marquis
Kayzer.netin istediği anda 4 sunucumuz emrindedir yazısını görmediniz herhalde? Gerek görüldüğü taktirde backuplarla birlikte sistemler 1 saat sürmeden hizmete diğer sunucularda geçirilebilir.

kişisel problemini katanlar belli konuda!

emici
iyinet admine aynı mesajı tekrar yolluyorum, sen yüzsüzlüğünle ortaya koymuşsun. özel hayat ve bu tip konulara saygın olmadığı gibi utanmadan birde ortaya yazıyorsun... bu senin karakteristik yapını zaten gösteriyor. yazdığım mesajda absurt birşey yok. ben senin özel hayatından daha bahsetmedim hiç dikkat edersen, sadece okul konusunda YALAN söyledin onu ortaya koydum yalan olduğu için.

Buraya yazman gereken hesap numarandı!

Sitenin neden kapalı olduğunu yukarıdaki bir mesajımda belirtmiştim. OS reload olacak ve kernel güncellemeleri yapılacak diye. Ama unutmuşum Sen anlamazsın os vs ne demek Operating system yani işletim sistemi kurulduğu için kapalı ;) Şu an sorumlu olduğum bir müşterim olmadığı için istersem 1 ay kapatırım bu seni alakadar etmez...

Şimdi yazacaksan hesap numaranı yazki sonra vıdı vıdı etme...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece alıntı yapıyorum yazma gereksinimi yok ;)

Kod:
Beklediğimden fazlasıda oldu.[B] Olmayan bir borç için yalanlar çirkefler atılmaya başladı[/B], resmen konuyu sapıttı vs. olayın haklı yada haksız kısmında değilim.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Beklediğimden fazlasıda oldu.[B] Olmayan bir borç için yalanlar çirkefler atılmaya başladı[/B], resmen konuyu sapıttı vs. olayın haklı yada haksız kısmında değilim.

Madem borç var, madem bir laf konuşmadın neden hesap numaranı koymuyorsun ortaya? Söylediğin lafımı hatırladın yoksa tam anlamıyla?

Sus payını yollayacağım diyorum sana seni susturacak olan paraysa, senin gibi birinin çenesini alacak olan paraysa ödeyelim...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce insanlara yalan söylemeyi bırak aslanım sonra ödersin borcumu

Kod:

muhattabım değilsin :)

Borcunu zamanında ödemeyen ADİ İNSANLARLA işim olmaz herkes bilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5