İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

A-K-P nin adayı : Gül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çankaya, başı açıkların olduğu gibi başı kapalılarında yeridir. Çankaya kimsenin babasının malı değildir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya hey allahım siz var ya:))))))
yahu pembekedi benim canım ciğerim. arkadaşım. biz sürekli konuşuyoruz onunla. arkadaşıma takılıyorum. hemen nerelere çektiniz:))))))

Allah'ta sizi güldürsün..amin..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hey allahım siz var ya:))))))
yahu pembekedi benim canım ciğerim. arkadaşım. biz sürekli konuşuyoruz onunla. arkadaşıma takılıyorum. hemen nerelere çektiniz:))))))

Allah'ta sizi güldürsün..amin..

senin daha önceki yaklaşımlarını yorumlarını okumasam belki farklı düşünebilirdim. Ama hep inceden inceden siyasete vuryorsun olayı. Nerden geliyor bu Yıkıcı siyaset aşkı anlamıyorum. extra arkadaşımıza katılmamak mümkün değil.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çankaya, başı açıkların olduğu gibi başı kapalılarında yeridir. Çankaya kimsenin babasının malı değildir.

değildir

zaten böyle düşünenler yüzünden bütün sorun. siyasette din olmaz. başı kapalı siyaset yapmamalı. illa başı kapalı olmak durumu diğil beyni kapalı gözü kapalı olması da siyaset yapamaması sebebidir. adam iyiyse olsun ama olursa karısı o şekilde kalırsa hiç bişey değişmemiş olur yine türkiyede hatta biraz daha geriye gitmiş olur.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
bu ne biçim bir mesajdır , ayıp günah günah .......

Senin evet... lerin ne bicim degilde benim "sendemi ciplak gezenlerdensin"im mi ne bicim? Sen laf dokundur ben dokundurmayayim oylemi, ne ala memleket... Bizi sizin nasil oldugunuz ilgilendirmiyorsa sizide baskalarinin nasil oldugu hic ilgilendirmez..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
değildir

zaten böyle düşünenler yüzünden bütün sorun. siyasette din olmaz. başı kapalı siyaset yapmamalı. illa başı kapalı olmak durumu diğil beyni kapalı gözü kapalı olması da siyaset yapamaması sebebidir. adam iyiyse olsun ama olursa karısı o şekilde kalırsa hiç bişey değişmemiş olur yine türkiyede hatta biraz daha geriye gitmiş olur.
Başı kapalılar insan değilmidir?
Başı kapalı olanlar oy kullanmasınlar o zaman.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Senin evet... lerin ne bicim degilde benim "sendemi ciplak gezenlerdensin"im mi ne bicim? Sen laf dokundur ben dokundurmayayim oylemi, ne ala memleket... Bizi sizin nasil oldugunuz ilgilendirmiyorsa sizide baskalarinin nasil oldugu hic ilgilendirmez..

çıplak , kapalı diye ayrımcılık bölücülük yapıyorsun , arkadaşa forum kuralları neyse uygulanmasını talep ediyorum...

çok üzüldüm şurada medenice tartışıyoruz dimi.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değildir

başı açık olanların hepsinin beyni ve gözü açık mı? Herkes inancını istediği gibi yaşamaya özgürdür. Cumhurbaşkanı Hayrunnisa Gül değil Abdullah Gül.. istersne bıyıklı da olmasın o da geriye goturur. Demekki demokratik düşünceye hala bazıları varamamış. kendi düşündüğü ve yaptığı doğru diğerleri doğru olmuyormuş. güldürmeyin:)

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siyasette din karışmamalıymış..

ilk önce din nedir onun tanımını yapın ? sonra siyasete gelin..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Siyasetin ve ayırımcılığın olduğu her yer kapanmaya mahkûmdur zaten.
Adam gibi tartışmayı bilmiyoruz ki. Herkes birbirini yanlış anlıyor. Sonra olay kişiliklere dönüyor. Konu başlığına bide son atılan mesajlara bakın, nasıl çarpıtılmış.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başı kapalı insandır başını kapatabilir istiyosa hiç sorun değil bu ama çankaya da siyasette yeri olamaz. siyasete din karışamaz. bi insan hem dinine bağlı hem de laik olabilir ama bunu bunların yaptığı gibi istismar edemez. siyasette hiç bi fikrin sömürüsü olamaz. türkiye cumhuriyeti laiktir ve laik kalmak zorundadır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
çıplak , kapalı diye ayrımcılık bölücülük yapıyorsun , arkadaşa forum kuralları neyse uygulanmasını talep ediyorum...

çok üzüldüm şurada medenice tartışıyoruz dimi.

ustu kapali laf atan sensin birde zeytin yagi gibi uste cikan yine sensin USTUNE boluculuk yaptiginiz halde yaptiginizi ustume yikmaya calisip beni banlatmaya calisan yine sensin?

Sana "yuhh" demekten kendimi alikoyamiyorum!

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mücahid nedir din? dinin tanımını yapıp neden siyaset e geleyim ki? din ile siyaset in ne alakası var? dinin tanımını yap sen ondan sonra cami ye git :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5