İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Son durumu !!! (başlıklar birleştirildi)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Usa Uk ve Canada isin görürmüşün yoksa almanya ne bileyim fransa falan sökmez

G

Gencadam

Misafir
Bazen çıkıyor bazen çıkmıyor. Bu konuyla ilgili 2 başlık var, moderatör arkadaşlar birleştiriverse bu başlıkları.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamlar bazen cikiyor ama oda cok kisa bir sure icin

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dönüşümlü bazen çıkabilir, Ann dedi ya 95% US, Kanada, UK dir felan filan...
ilk mesajı tam tamına okuyun o zaman çoğu soru işaretleri kendiliğinden yok olur.

E

erotikbul

Misafir
Bende görüştüm.

At this time, AdBrite is no longer offering network ads outside of the U.S., Canada, and U.K. We are working on building a geography specific network ad feature in the near future. We encourage you to continue to use "your ad here" for your direct ad sales. For more information please contact us at [email protected] .

Aldığım cevap budur.
Ayrıca,
[Ann] Too many of our clients were paying for clicks from Iran and Yemen. ( Bu sefer batıran, biz değiliz. )

Türkiye ile ilgili soru sorduğumda ise,

Our live chat service is designed to offer quick responses to simple questions and light support needs. Our customer support group is going to need to investigate your question further. Please send an email to [email protected] from the same email address as your AdBrite account was created.

dediler. Sanırım bu kez Türklerden kısmıyorlar reklamları, başkalarından etkilenmişiz.

R

Radyoblue

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
içerdeki paralar hakkında bir problem yaşamayız diye düşünüyorum, onaylandığını gördükten sonra.

eg-zotikbul senin hakkini yiyolar kesin bence bütün herkezi sikayet et böylece Adbrite düzelir tek sen kalirsin :D

E

erotikbul

Misafir
Radyoblue' Alıntı:
eg-zotikbul senin hakkini yiyolar kesin bence bütün herkezi sikayet et böylece Adbrite düzelir tek sen kalirsin :D

Adbrite ile her zaman görüşüyoruz gerek online olsun, gerek mail ile.

Şimdi bu olayın detayını öğrenmek için mail attım. Adbrite'de onaylanan para ödenir.

R

Radyoblue

Misafir
Murat ile cok sik görüsüyoruz cok siki fikiyiz,severim keratayi.Santi babanin oglundan bahsediyosun eg-zotikbul,kim si_ler.. seni.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet. Bazı arkadaşlar yüzünden atıldık. Bazı mp3 sitelerinde reklamlara tıklamadan indiremezsiniz vs gibi yazılarla zorla tıklattıklarını gördüm. Nereye el atsak bu şekilde harcıyoruz. Yazık çok yazık. Ben günde açık söyliyim 20 $ kazanıyordum ama 40 000 gösterim (tekil) ve 100-200 click ile kapatıyordum. Şimdi bu nimette gitti elimizden ne yapıcaz ? Bunu batıranları yakalayıp benzin döküp yakmak mı gerekli ?

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşım ben 200 bin gösterimle 300 click alıyodum... kimse yüzünden değil eg-zotikbul yazmış dimi iran ve yemen yüzünden...

ayrıca reklamlar bende duruyo clicklerden para kazanıyorum hala anlamış değilim...

E

erotikbul

Misafir
kişisel sorunları olan MSN'den gelsin burayı batırmayın bari. Adbrite, bu işi düzgün yapmak istiyorsa, müşterisinin sorularına cevap vermek zorunda ve bugüne kadar onlarca soruma, güzelce cevap verdiler, ilgilendiler, sağolsunlar. Eminim diğer arkadaşlara da öyledir.

Ödemesi onaylananlar, bakmışlardır zaten ve paralarını rahatlıkla bekleyebilirler. Ayrıca, online görüşmede de söylendiği gibi Iran ve Yemen'de sorunlar yaşamışlar sanırım. Belki gruplar halinde hile yapanlar vs vardır, onlar sebep olmuştur bilemiyorum. Türkiye'den de etkiler olmuş olabilir.

R

Radyoblue

Misafir
eg-zotikbul ne oldu iki yüzlü herif gördük ya ne mal oldugunu senin.Utanmadan hala buralarda yaziyorsun,yarin yine milletin adbriteden para aldigini duyarsin yine yazarsin adbrite ye hile yapiyolar diye.Hayatta hic bir bok olamamissin birakta milletin para kazanmasina mani olma,Gerci hic kimseye mani olamazsin,bu sedo dan atilanlarda salak olmasinlar baska kullanici bilgileriyle üye olsunlar.Yani eg-zotikbul kendini rezilkepaze etmekle kaldin sadece :D Paypal in varsa bir kac cent atalim önünede cenen sussun,ac köpeklik yapma buralarda.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite yede yazik oldu en azindan yeni acilmis bir sitede gunde 3-4 dolar para kazaniyordum ama bu rakam adsenseden kazandigim yaninda cok buyuk kaliyordu. Adsenseden bir haftada 1 dolari gecememistim :) adbriteninde boyle yapmasi cok kotu oldu.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar reklamlar çıkmaya mı başladı yoksa bana mı öyle gelio :)

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim günlük 20 dolar dı kazanç 5 dolar olmuş bu gün şu ana kadar ama ben daha 1 reklam bile görmedim allah allah ne oluyo anlamadım bu arada hitmp3tr sende normal reklamlar çıkıyo farkındamısın low price olanlar bundanmı kaynaklanıyo acaba bizdemi ona geçelim sence

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkıyor

yok ciddi ciddi çıkıyor bende anlamadım valla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5